Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 31, 12:06)
Tai va kodel ir gultukas raudonas buvo bigsmile.gif Ryskiai megstamiausia tavo spalva?
Nueini i musu pastuka gmail'e (ne fotki schmoll.gif ),ten Milos siusti laiskai du paskutiniai berods. Tai atsidarai ir randi nuoroda i YouTube,nu ir ziuri. Nebezinau kaip cia dr paaiskinti blush2.gif


AAA, pastuke biggrin.gif O as fotki ieskau lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes, man dar "labas rytas" biggrin.gif

QUOTE(valerie @ 2011 03 30, 20:54)
Lynete, ar nors kiek pailsi naktim?  g.gif  Dabar tau reik nors biski pailset, pries didiji susitikima  wub.gif


Kaip tu atspejai, kaip tik paskutinem dienom uzpuole neapsakytas mieguistumas, nors pries tai labai maziai teismiegodavau, matyt organizmas pradejo jegas kaupti didziajam ivykiui ax.gif

QUOTE(Hip @ 2011 03 31, 00:37)
Tu zinok paragautum ir pakartotum,,,as daug ka vien tik skonio receptoriais pasiklaiudama atradau


Na paragauti ir ta pati pagaminti ne tas pats, tikiu kad skanu, bet ingredientai man nevisai suprantami g.gif

QUOTE(MildukasK @ 2011 03 31, 08:46)
Ale gerai cia, 9 men dar i joga sugebi eiti! O gal ir baseinas padetu? Nuimtu svori.. Papluduriuotum sau laisvai


Daug nestukiu vaiksto i baseina, bet geriausia eiti i specialius, kur lanko nesciosios ir mamos su kudikiais ir kur chloro nenaudoja, na kad neprisigaudyti visokiu nesvarumu, per AK kursus netgi rekomendavo tampona isideti g.gif Bet as nebuvau pati. I joga galima eiti iki pat gimdymo (aisku ten specialus pratimai, ne bet kokie), kaip tik labai gerai palaikyti fizine forma iki galo kad lengviau sektusi gimdyt thumbup.gif

QUOTE(*July* @ 2011 03 31, 13:05)
Radom termometra-soske, bet ji man ji pradejo spjaudyt. Tai beliko vienas budas - matuot tempratura uzpakaliuke. Bet kai ipratau, tai visai lengva, tik geriau ten matuoti su elektriniu, greitai pamatuoja, plius nera pavojaus del gyvsidabrio. Tik reikia atmest 0,5-0,6 laipsnio.

Bet baika visa tai kai zinai del kokio dziaugsmo reikia pakentet, ane ka?  smile.gif


Man kazkaip nepatikimi atrodo tie elektriniai termometrai bet jei nera kito pasirinkimo tai ka daryt. Dar yra kazkokie naujoviski infrarauduonuju spinduliu termometrai bet jie kainoja virs 100Lt. g.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 03 31, 13:12)
Na jau paskutinė savaitė ir tuoj susitiksi su savo mažyliu wub.gif Ir visi tie spec. efektai greitai pasimirš. O tu dar į jogą sugebi nueit su tokiu pilvūziuku ir šiaip stebiuosi iš kur tiek energijos turi smile.gif


Oi as energijos is tikruju turiu vis maziau ir maziau, vos prisiverciu vaiksciuot po namus ir ka nors padaryt. Va numezgiau viena kojinyte o kitos nesugebu pradet doh.gif Reikia kazkaip susiimti, nes kitaip pavirsiu i visiska meduza. doh.gif

Siandien eisiu i TA, tai vakare parasysiu kokios naujienos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 31, 14:27)
Daug nestukiu vaiksto i baseina, bet geriausia eiti i specialius, kur lanko nesciosios ir mamos su kudikiais ir kur chloro nenaudoja, na kad neprisigaudyti visokiu nesvarumu, per AK kursus netgi rekomendavo tampona isideti  g.gif Bet as nebuvau pati. I joga galima eiti iki pat gimdymo (aisku ten specialus pratimai, ne bet kokie), kaip tik labai gerai palaikyti fizine forma iki galo kad lengviau sektusi gimdyt  thumbup.gif

o kur cia pas mus tokiu dar spec baseinu buna, jei ne sporto klubuose?? As tai visai noreciau, nes kadangi pastaruoju metu visai nesportavau, tai net paprasciausia joga jau butu dabar sudetinga...
Ir lauksim tavo ziniu po TA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 03 31, 14:38)
o kur cia pas mus tokiu dar spec baseinu buna, jei ne sporto klubuose?? As tai visai noreciau, nes kadangi pastaruoju metu visai nesportavau, tai net paprasciausia joga jau butu dabar sudetinga...
Ir lauksim tavo ziniu po TA smile.gif


O tu is Vilniaus?
Zinau daug kas vaiksto i Gerosios vilties vidurine mokykla. Rekvizitų neturiu, tik žinau, kad nėščiųjų ir mamų su leliukais laikas yra penktadienis nuo 10 iki 12 val. Kaina - 17 Lt vienas kartas.

Dar yra toks labiau new_russian.gif Northway baseinas. Ir i Sugiharos baseina girdejau vazineja nestuke.gif .

As jau po TA, na ir isgasdino mane blink.gif
Atejau, pagulde matuoti leliuko toniukus, gulejau apie pusvalandi, as nezinojau kaip ten turi buti man atrode viskas gerai, ramybe ir pulsas pastovus. Atejo gydytoja, sako LABAI blogai, lelius visai nejuda, gali tekti skubiai vaziuot i ligonine blink.gif As sakau kaip tai, ka tik koridoriuje pilvukas bangavo. Vienzo, padare echo, paziurejo kakleli - jis visiskai nesiruosia gimdymui verysad.gif vandenu maziau bet dar norma, vaikas didelis... Pagulde ant kito sono matuoti, as visaip zadinau leliuka, maigiau pilvuka kaip tik galejau, aciu D. atsirado judesiukai, aparatas juos uzfiksavo. Visgi rytoj is ryto liepe vaziuoti i AK dienos stacionara, vel viska ziures ir matuos. g.gif
Leliukas juda, bet del to kad uzfiksavo tokia ramybes epizoda dabar reikes jauciu vazineti i ta stacionara vertinti bukle...
Atsakyti
Laba diena biggrin.gif

Lynete, manau leliukas kartu su tavim miegojo ir didziajam ivykiui ruosiasi 4u.gif

Varau naujo termometro pirkti, parsinesiau toki is darbo, ale kad jis nesaugo paskutinio matavimo doh.gif tai lyg atrode 98,2 tamsoj bet nesu tikra,,,
Atsakyti
labas
Lynete, be reikalo tave jaučiu prigąsdino, nes leliukas tuomet ilsėjosi turbūt. man rigi kartą budinti turėjo, kad pamatuotų. bet šiaip rytoj jau gimdyk tongue.gif
Atsakyti
Lynete,man irgi miegojo vienasyk,o kitasyk baisiai spurdejo,net normaliai sirdeles neisejo paklausyt. Bet gal dar sunerimo,nes vandenuku mazoka sakei g.gif Na,tegu geriau paziuri,kad ko nepraziopsoti,bet tu tik nestresuok,viskas jums gerai 4u.gif

Siandien lyg Keberiokst turejo skristi i LV g.gif Idomu,kaip jai sekesi,gal kas su ja palaikot artimesnius rysius?
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 31, 18:56)
As jau po TA, na ir isgasdino mane  blink.gif

O nepameni kaip as pasakojau, kaip kelios dieneles pries gimdyma mano Migluze keli daktarai krutino kol isbudino? lotuliukas.gif
Atsakyti
A, ziuriu dauguma PKS skyrelio leliuku buvo miegejai pasnausti pries gimdyma? bigsmile.gif

Tai gal cia nieko tokio, tik sake leliukas didelis jau, o kaklelis visiskai nesiruosia gimdymui, vandenu dar pakankamai bet jau mazeja. Kazkaip as nejauciu kad rytoj gimdyciau, bet jei kartais nepaleis namo parasysiu jums is ligonines.

As irgi apie Keberiokst siandien galvojau, idomu kaip jai sekesi LV. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 31, 22:29)
A, ziuriu dauguma PKS skyrelio leliuku buvo miegejai pasnausti pries gimdyma?  bigsmile.gif

Tai gal cia nieko tokio, tik sake leliukas didelis jau, o kaklelis visiskai nesiruosia gimdymui, vandenu dar pakankamai bet jau mazeja. Kazkaip as nejauciu kad rytoj gimdyciau, bet jei kartais nepaleis namo parasysiu jums is ligonines.

As irgi apie Keberiokst siandien galvojau, idomu kaip jai sekesi LV.  g.gif

Butinai parasyk drinks_cheers.gif Kelinta eini? lauksiu ziniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 31, 23:31)
Butinai parasyk drinks_cheers.gif Kelinta eini? lauksiu ziniu wub.gif



eisiu 9 ryto, tai laukit ziniu kaskur apie 11 ax.gif
Atsakyti
Tai atsikelsiu ir rasiu ziniu is Lynetes,,,tikekimes nereikes daktaru isikisimo ir galesi viska naturaliai patirti,,,
Atsakyti