Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

QUOTE(*July* @ 2011 03 30, 14:01)
* Mano maze susirgus buvo, karsciavo, 39 temperatura  doh.gif
** Valerie, labai tikiuosi, kad O.K. tau pades, ji super  4u.gif 

* Labai gerai, kad jau sveikstat bigsmile.gif 4u.gif
** Aciu, as irgi to labai tikiuosi blush2.gif

Lynete, ar nors kiek pailsi naktim? g.gif Dabar tau reik nors biski pailset, pries didiji susitikima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 30, 18:53)
Na jie astriai viska gamina,,,dar verda ilgai,,,

Nu,kaip idomiai,visai lietuviams nebudingai biggrin.gif Gal reiks pabandyt ta prieskoniu misini g.gif O kas tas silantras?

QUOTE(gretusiu @ 2011 03 30, 18:59)
Puikiai  lotuliukas.gif Visas kaleidoskopas cia. O filmukai - boze  boze, as tikrai kreizeju del savo dukreles - FB  blush2.gif

Kokia grazute Miglyte,jau visas zmogiukas su savo nuotaikom wub.gif Bet panasu,kad nuotaikos jos dazniausiai geros wub.gif Beje,su kokiu fotiku fotkini,nes labai grazios foto ax.gif As suprantu,kad ir fotografe labai meistriska,bet vis tiek idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 30, 20:06)
Kokia grazute Miglyte,jau visas zmogiukas su savo nuotaikom wub.gif Bet panasu,kad nuotaikos jos dazniausiai geros wub.gif Beje,su kokiu fotiku fotkini,nes labai grazios foto ax.gif As suprantu,kad ir fotografe labai meistriska,bet vis tiek idomu smile.gif

Aga, linksmuole ji pas mane, dazniausiai sypsosi, juokiasi, krykstauja...
Tos nuotraukos, kur menesiadieniai, tai MV draugas su KAZKOKIU fotografuoja, as tik mergyte-atsvaityte dirbu... O tos, kur mano fotografuotos, tai... raudonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 30, 20:11)
O tos, kur mano fotografuotos, tai... raudonu smile.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 30, 20:19)

Juokiasi jinai, niu man rimtai per kiekvienas Kaledas senelis (toks apyjaunis, 1,8, simpatiskas, ale uzsispyres kaip ... elnias) atnesa ka nors raudono. Tai fotoaparata, tai MP3 grotuva. Jauciu, greitai po eglute rasiu pomidora ar kojines...
Atsakyti
tildushka nenuleisk ranku, pasitreniruosi per tuos puokalbius ir toliau jausies daug laisviau, igausi patirties kuri pagaliau duos rezultata ax.gif

Hip pasiskaiciau apie maisto gaminima ir supratau kad man be sansu tai pakartot doh.gif

Julie sveikatytes tavo mazylei, isivaizduoju kaip neramu buvo su tokia tempa, bet svarbiausia kad jau sveikstat 4u.gif

gretusiu labai smagu del jusu wub.gif

Mildukas tie "spec efektai" tai neigalumo pojutis vaikstant, sedint, gulint, miegant ir t.t. ivairus tinimai, uzspaudimai, tempimai ir kt skausmeliai - lengviau isvardinti ko neskauda (nes tokiu vietu praktiskai nera lotuliukas.gif ). Nors va po jogos man vel lengviau kazkaip, eisim dabar i lauka grynu oru pakvepuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 15:39)
Hip pasiskaiciau apie maisto gaminima ir supratau kad man be sansu tai pakartot 


Tu zinok paragautum ir pakartotum,,,as daug ka vien tik skonio receptoriais pasiklaiudama atradau biggrin.gif

Gretusiu, o drabuzelius turit? ax.gif

As pagalvojau, kad nei krikstynu noriu nei vestuviu baznycioj. Jei baznycia nenori manes paremti kai as negaliu turet vaiku, man jos daugiau nereikia.
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif
Jau jus man atleiskit, kad as tiek mazai cia besilankau. Visai nebezinau, kokios paskutines naujienos.
Mano maze pradejo ropoti, tai nebeturiu nei minutes prisesti ir ka nors nuveikit tik sau. Tenka lankstyti paskui. Ypac kad namuose remontai pilnu tempu. Pilna svetimu zmoniu - baisu palikti ja viena. Kad kas neuzmestu ko nors, neuzgautu, nepagrobtu. doh.gif Tai ir praleidziam kartu 24/7 (beveik).

Ruosiames krikstynoms liepos menesi. Tai daug visokiu dakylu reikia supirkti/suplanuoti/surasti.

Paziurejau musu pasta - labai patiko Milduko ir Ievokslio prisistatymai. Malonu susipazinti. 4u.gif
Taip pat paziurejau Milos Braskytes video. Jau tiek patiko. Tokia ji fainuole. wub.gif Ypac tas video, kur ji vaiksto.
Ai, ir dar uzmaciau Regatos pavarde. Gal gimines busim? Mano mama kilusi is seimos ta pacia pavarde.
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 22:39)
Mildukas tie "spec efektai" tai neigalumo pojutis vaikstant, sedint, gulint, miegant ir t.t. ivairus tinimai, uzspaudimai, tempimai ir kt skausmeliai - lengviau isvardinti ko neskauda (nes tokiu vietu praktiskai nera  lotuliukas.gif ). Nors va po jogos man vel lengviau kazkaip, eisim dabar i lauka grynu oru pakvepuoti  ax.gif

vajej, uzspaude ten tau viska.. Na, bet nieko, tuoj atleis viska biggrin.gif Jogoj matyt visaip kaip pakraipo ten jus, tai ir pasidaro geriau smile.gif Bent tiek paguodos... Ale gerai cia, 9 men dar i joga sugebi eiti! O gal ir baseinas padetu? Nuimtu svori.. Papluduriuotum sau laisvai smile.gif
Atsakyti
Nu zinokit jau man turbut su galva negerai, ieskau ieskau tu video ir niekaip nerandu doh.gif gal galit man blondinei paaiskint tiksliai kur jie yra? blush2.gif



QUOTE(Hip @ 2011 03 30, 18:53)
July sveikatytes 4u.gif as vakar kaip tik galvojau, o kaip leliukam temperatura matuoja? Pas mus maciau yra termometru pirkti kur tik pridedi prie kaktytes ir parodo g.gif



Dekui 4u.gif Siaip jau sveika mano pana, tik dabar daug miega - stengiasi vaikutis atgaut prarastas jegas wub.gif O as irgi nesiskundziu, nes pagaliau ir as issimiegu smile.gif

Ir pas mus buna tu termometru, kur ant kaktytes matuoja, bet as neradau pirkt kai reikejo. Radom termometra-soske, bet ji man ji pradejo spjaudyt. Tai beliko vienas budas - matuot tempratura uzpakaliuke. Bet kai ipratau, tai visai lengva, tik geriau ten matuoti su elektriniu, greitai pamatuoja, plius nera pavojaus del gyvsidabrio. Tik reikia atmest 0,5-0,6 laipsnio.
Papildyta:
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 21:39)
tie "spec efektai" tai neigalumo pojutis vaikstant, sedint, gulint, miegant ir t.t. ivairus tinimai, uzspaudimai, tempimai ir kt skausmeliai - lengviau isvardinti ko neskauda (nes tokiu vietu praktiskai nera  lotuliukas.gif ). Nors va po jogos man vel lengviau kazkaip, eisim dabar i lauka grynu oru pakvepuoti  ax.gif


Laikykis, nebe daug beliko 4u.gif
Turbut labai reta tokiu nestuke.gif , kurioms bent jau paskutinem savaitem nieko neskaudetu 4u.gif As jau maniau, kad mano nestumas lengvas, bet ir tai pirmais menesiais su cista ir padidejusiu tonusu pravaiksciojau, o nuo 5-o menesio kazkur nuolat skaudejo dubens kaulus, kojos buvo trigubo storio nuo istinimo. O paskutiniais nestumo menesiais liepa ir rugpjuti buvo juk nerealus karsciai, tai nuo ju buvo is viso "smagu" smile.gif Bet baika visa tai kai zinai del kokio dziaugsmo reikia pakentet, ane ka? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *July*: 31 kovo 2011 - 12:00
QUOTE(gretusiu @ 2011 03 30, 20:21)
Juokiasi jinai, niu man rimtai per kiekvienas Kaledas senelis (toks apyjaunis, 1,8, simpatiskas, ale uzsispyres kaip ... elnias) atnesa ka nors raudono. Tai fotoaparata, tai MP3 grotuva. Jauciu, greitai po eglute rasiu pomidora ar kojines...

Tai va kodel ir gultukas raudonas buvo bigsmile.gif Ryskiai megstamiausia tavo spalva?

QUOTE(*July* @ 2011 03 31, 11:59)
Nu zinokit jau man turbut su galva negerai, ieskau ieskau tu video ir niekaip nerandu  doh.gif gal galit man blondinei paaiskint tiksliai kur jie yra? 

Nueini i musu pastuka gmail'e (ne fotki schmoll.gif ),ten Milos siusti laiskai du paskutiniai berods. Tai atsidarai ir randi nuoroda i YouTube,nu ir ziuri. Nebezinau kaip cia dr paaiskinti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 22:39)
tie "spec efektai" tai neigalumo pojutis vaikstant, sedint, gulint, miegant ir t.t. ivairus tinimai, uzspaudimai, tempimai ir kt skausmeliai - lengviau isvardinti ko neskauda (nes tokiu vietu praktiskai nera  lotuliukas.gif ). Nors va po jogos man vel lengviau kazkaip, eisim dabar i lauka grynu oru pakvepuoti  ax.gif

Na jau paskutinė savaitė ir tuoj susitiksi su savo mažyliu wub.gif Ir visi tie spec. efektai greitai pasimirš. O tu dar į jogą sugebi nueit su tokiu pilvūziuku ir šiaip stebiuosi iš kur tiek energijos turi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 31 kovo 2011 - 12:14