Įkraunama...
Įkraunama...

POLICISTINĖS KIAUŠIDĖS - linksmesniam gyvenimui...

Labas rytas 4u.gif

Musyte, gali visko buti,,,visi vaistai turi salutini poveiki,,,

Kur Lynete g.gif bigsmile.gif

Pas mus biskiuka silciau jau, nu bet tas vejas jomajo,,,butu faina ir gyvent galima jei ne vejas,,,

Mes sveciuojames pas MB gimines,,,tai sian ryte blem, vyresnelis su savo muzika duse, o teta meldziasi telefonine konferencija,,,ir gieda ant viso namo doh.gif baigesi musu miegai devinta ryte,,,o vakar dar uzmigti sunkiai sekesi, turi jie dvi kates, jauciu jos mane biski alergizuoja,,,
bet vakar stebejau kaip teta gamina ir mokiausi,,,nes MB tai nieko nezino, as pati savo nuojauta turiu atsirinkti ko jie ten deda, kol pagaliau po 4m isgirstu "Good baby" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 29, 16:36)
Kur Lynete g.gif  bigsmile.gif


As cia, nieko nevyksta, tik siaip siandien siaip nekokios savijautos diena rolleyes.gif

O pas mus zinok vel pavasaris pristabde tempus, buvo salciai nakti.
Kazkaip noretusi balandzio menesi bent jau zalios zoles uzuomazgas pamatyti o ne tik pilka zeme apmetyta purvinu ledu doh.gif

O ka ten tokio TB teta gamina?

Atsakyti
Labas rytas,

Ir vėl tylu čia...

Mila, pažiūrėjau vakar vaizdelius wub.gif Kokie laimingi tėveliai jūs esate 4u.gif

Lynete, vis dar 2 in 1?

Hip, TB nuskilo, kad nori ir mokaisi valgį gamint. Ką paskutinį kartą išmokai?

O man šiandien žiauriai ankstyvas rytas, nes nuėjom miegot apie 2h nakties, o prabudau 7, kai paprastai minimum 8h miegu ax.gif... Tai bus stebuklas, jei visą dieną ištempsiu... Paskutiniu metu niekaip anksčiau 2h nakties nenueinam miegot, vis tapetus iki vėlumos klijuojam.
Atsakyti
QUOTE(tildushka @ 2011 03 30, 09:45)
Lynete, vis dar 2 in 1?


Jo vis dar ax.gif

QUOTE(tildushka @ 2011 03 30, 09:45)
O man šiandien žiauriai ankstyvas rytas, nes nuėjom miegot apie 2h nakties, o prabudau 7, kai paprastai minimum 8h miegu ax.gif... Tai bus stebuklas, jei visą dieną ištempsiu... Paskutiniu metu niekaip anksčiau 2h nakties nenueinam miegot, vis tapetus iki vėlumos klijuojam.


o kodel atsikelei 7h? kaip tau su darbeliu reikalai?
kokioj tu dabar stadijoj? lauki O, ar nelauki mmm? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 11:21)
*Jo vis dar  ax.gif
**o kodel atsikelei 7h? kaip tau su darbeliu reikalai?
kokioj tu dabar stadijoj? lauki O, ar nelauki mmm?  smile.gif

* Tai dar gali pasidžiaugti pilvūziuku wub.gif
** Kažko nesimiega, nors prieš pora dienų pramiegojus iki 11 h jau 17h vakaro miriau iš nuovargio. Tai va keista kažkaip g.gif Dažniausiai tik išmiegojus visas 8 valandas tesugebu akis praplėšt...
Su darbelio paieškom tai viskas taip pat. Sėdžiu namie su ilgalaikio bedarbio statusu doh.gif ir be patirties. Nervina ir tiek, bet dar neišprotėjau, veiklos susirandu ir man pagaliau pradeda atrodyt, kad pagal spec. niekada nedirbsiu g.gif Virtuvę dabar su ALNO dėliojuosi smile.gif
O ta stadija tai nežinau kokia. Pagal visus skaičiavimus ryt mm, bet O ir PMS ženklų nė kvapo. Nieko neskauda ir niekas nepasikeitę... Kažkokie X-failai ne kitaip blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 30 kovo 2011 - 11:26
QUOTE(tildushka @ 2011 03 30, 12:25)
* Tai dar gali pasidžiaugti pilvūziuku wub.gif


Jo dar pasidziaugiu ir ilsiuosi, nes kazkoks tinginys uzpuole, kad siaubas doh.gif
Vaziuosiu i joga, gal energijos bent kiek padauges ir keli ikirus specefektai praeis bent kuriam laikui...

QUOTE(tildushka @ 2011 03 30, 12:25)
Su darbelio paieškom tai viskas taip pat. Sėdžiu namie su ilgalaikio bedarbio statusu doh.gif ir be patirties. Nervina ir tiek, bet dar neišprotėjau, veiklos susirandu ir man pagaliau pradeda atrodyt, kad pagal spec. niekada nedirbsiu g.gif Virtuvę dabar su ALNO dėliojuosi smile.gif
O ta stadija tai nežinau kokia. Pagal visus skaičiavimus ryt mm, bet O ir PMS ženklų nė kvapo. Nieko neskauda ir niekas nepasikeitę... Kažkokie X-failai ne kitaip blush2.gif  lotuliukas.gif


O kokia specialybe tavo? g.gif Ir kas tas ALNO?
Kaip idomu, sakai neaisku ar O buvo? g.gif
Atsakyti
Lynete, o kas tie spec efektai?? blink.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Mano maze susirgus buvo, karsciavo, 39 temperatura doh.gif Bet siandien jau nebera temperaturos, panasu, kad ta tridiene karstine jai buvo, nes va ir kunelis, kakyte paberta. Pirma karta ji man susirgo, taip gaila buvo vaikiuko, taip jai negerai buvo, verke, buvo tik ant ranku. O siandien vel zaidzia, sypsosi, pasiilgus jau buvau tokio vaikucio wub.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 25, 18:07)

****Tikrai kokia diiiiiidele wub.gif Jau kaip graziai sedi bigsmile.gif Nu,ir ispuosta mamytes kaip visada wub.gif Beje,ten kur taip prisimerkus sypsosi nuotr.2135 tai man taip i tave panasi wub.gif o akytes gudrios gudrios wub.gif Daug zbitku prikrecia?



Dekui wub.gif Nors visi sako, kad ji grynas tetis, bet is soniuko ir is akyciu, tikrai mano vaikas smile.gif

Valerie, labai tikiuosi, kad O.K. tau pades, ji super 4u.gif


QUOTE(*Gaja* @ 2011 03 26, 11:15)
Paziurejau pagaliau abu filmukus,nes nebuvau macius ir kur Amelyte piesia bigsmile.gif Tokia rimta, susikaupus,taip stengiasi papiesti wub.gif O maudosi,kaip smagiai wub.gif Ir tu man tokia ideali mamyte,tokia kantri,rami,tokia silta wub.gif



O kur tuos filmukus rast? ax.gif



Lynete, MB kokia savaite pries Liepos gimima irgi taip uzdalyvavo, kad grizo ryte. Nors jis toks ne baliauninkas. Bet tada taip pykau, galvojau va dabar kas butu jeigu pagimdyciau, o jo nebutu salia mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *July*: 30 kovo 2011 - 13:03
QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 12:49)
*Jo dar pasidziaugiu ir ilsiuosi, nes kazkoks tinginys uzpuole, kad siaubas  doh.gif
Vaziuosiu i joga, gal energijos bent kiek padauges ir keli ikirus specefektai praeis bent kuriam laikui...
**O kokia specialybe tavo?  g.gif Ir kas tas ALNO?
Kaip idomu, sakai neaisku ar O buvo?  g.gif

*Tai patinginiauk, kol dar gali mirksiukas.gif
**Specialybė tai normali, viena geresnių skaitosi, tik va aš labai savim nepasitikiu, visada per darbo pokalbius susimaunu, tai iš diplomo jokios naudos sad.gif Reikėjo į dizainą stoti, kur visada norėjau ax.gif.
ALNO kitchen planner - virtuvę planuojuosi smile.gif Laikas grįžti į civilizaciją blush2.gif, tai jau ieškomės baldų, bet kainos kosminės doh.gif
Tai va labai įdomiai... Laukiu kas dabar bus ax.gif

QUOTE(*July* @ 2011 03 30, 14:01)
Mano maze susirgus buvo, karsciavo, 39 temperatura  doh.gif Bet siandien jau nebera temperaturos, panasu, kad ta tridiene karstine jai buvo, nes va ir kunelis, kakyte paberta. Pirma karta ji man susirgo, taip gaila buvo vaikiuko, taip jai negerai buvo, verke, buvo tik ant ranku. O siandien vel zaidzia, sypsosi, pasiilgus jau buvau tokio vaikucio  wub.gif
Dekui  wub.gif Nors visi sako, kad ji grynas tetis, bet is soniuko ir is akyciu, tikrai mano vaikas  smile.gif
O kur tuos filmukus rast?  ax.gif

Liūdna, kai vaikučiai serga. Bet gerai, kad jau pagerėjo 4u.gif
Man Liepuke irgi truputį į tave panaši mirksiukas.gif Gi retai būna taip, kad viskas 100 proc. mamos ar tėčio.
Filmukų nuoroda paštuke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tildushka: 30 kovo 2011 - 16:13
QUOTE(tildushka @ 2011 03 30, 08:45)
O man šiandien žiauriai ankstyvas rytas, nes nuėjom miegot apie 2h nakties, o prabudau 7, kai paprastai minimum 8h miegu ax.gif... Tai bus stebuklas, jei visą dieną ištempsiu... Paskutiniu metu niekaip anksčiau 2h nakties nenueinam miegot, vis tapetus iki vėlumos klijuojam.

Tai juk gali pamiegoti pietu miego mirksiukas.gif O tu nei BT nematuoji,nei OT nedarai? Nu laukiam O arba nelaukiam mmm (gerai cia skamba biggrin.gif ) 4u.gif

QUOTE(Lynete @ 2011 03 30, 11:49)
Jo dar pasidziaugiu ir ilsiuosi, nes kazkoks tinginys uzpuole, kad siaubas  doh.gif
Vaziuosiu i joga, gal energijos bent kiek padauges ir keli ikirus specefektai praeis bent kuriam laikui...

Gerai,kad ateini atsizymeti mirksiukas.gif O kas per spec.efektai? "Lynete pyka a tetukas?" - cia mano Gabriele taip paklaustu biggrin.gif

QUOTE(*July* @ 2011 03 30, 13:01)
*Mano maze susirgus buvo, karsciavo, 39 temperatura  doh.gif Bet siandien jau nebera temperaturos, panasu, kad ta tridiene karstine jai buvo, nes va ir kunelis, kakyte paberta. Pirma karta ji man susirgo, taip gaila buvo vaikiuko, taip jai negerai buvo, verke, buvo tik ant ranku. O siandien vel zaidzia, sypsosi, pasiilgus jau buvau tokio vaikucio  wub.gif
**O kur tuos filmukus rast?  ax.gif

*Panasu,kad tridiene turejot,bet smagu,kad jau pasveikot wub.gif
**Musu pastuke 4u.gif

Hip,o ka mokeisi gamint? Kokie ju tradiciniai, seimyniniai patiekalai? Ko specifinio ideda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 30 kovo 2011 - 17:09
Laba diena 4u.gif

Nukisau termometra bekeliaudama g.gif

July sveikatytes 4u.gif as vakar kaip tik galvojau, o kaip leliukam temperatura matuoja? Pas mus maciau yra termometru pirkti kur tik pridedi prie kaktytes ir parodo g.gif

Gaja kaip tavo maziukes? Kaip Ingutes ir Gretusiu mazyles?

Na jie astriai viska gamina,,,dar verda ilgai,,,

Tas darzoviu troskinukas man senai labai patinka, ypac su krabais,,,

Jam reik kopusto, va sito, dar baklazano galima, zaliu pupeliu ir skyscio kur mesa buvo troskinta,,,,druskytes biskiuka,,,KOpusto labais iskloji dugna, tada supjaustyta likusi kopusta ir kitus ingridientus, uzpili tuo skysciu ir troskini,,,ji dar ant virsaus kelis mesos gabaliukus su kaulais imete,,,,kai viskas suverda, sutrini kaip bulviu kose ir likusia mesa sudedi,,,

Visiems patiekalams jie naudoja spec marinata is cesnako, svoguneliu su laiskais, paprikos, silantro, laimo sulciu, prieskoniu misinio (kaip vegeta tokio) - viska i blenderi,,,,tada bet ka gaminsi, jo sauksta gera imeti,,,net ryzius taip verdam,,,tai kai dare paukstiena, i bliuda sumaise ta mase, vistienos buliono, ciobrelio, druskos ir nuvirta paukstiena apvoliojo ir tusino,,,as panasiai darau, bet as visus prieskonius aliejuj puode pakepinu ir tada mesos gabaliukus dedu,,,jiems svarbiausia, kad viskas butu su laimu nuvalyta ir tada virta ilgai,,,
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2011 03 30, 18:53)
Kaip Ingutes ir Gretusiu mazyles?

Puikiai lotuliukas.gif Visas kaleidoskopas cia. O filmukai - boze boze, as tikrai kreizeju del savo dukreles - FB blush2.gif

Augam, sliauziojam po namus, sveikos, laimingos, zodziu, pasaka "Stora ir storesne" bigsmile.gif

Vaje, gi krikstynoms ruosiames... doh.gif
Atsakyti