Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(ingridzi @ 2011 03 10, 11:41)
Beje nuo pienliges padeda pats paprasciausias arbatmedzio eterinis aliejus nes jis yra antimikrobinis ir priesgrybelinis. reikia daryti apsiplovimus i vandeni ilasinant arbatmedzio kelis lasus.

O dar paprasciau: triskart plautis tirpalu su soda(puslitris vandens ir arb.saukstelis sodos) mirksiukas.gif Kai jau visai "blogai" budavo man, tai ir to tirpalo su vienkartiniu(be adatos tik) svirkstu susivarydavau "ten". Pora dienu tokio apsiplovimo-pienliges greit ir ilgam nelikdavo. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 03 10, 11:22)
O dar paprasciau: triskart plautis tirpalu su soda(puslitris vandens ir arb.saukstelis sodos) mirksiukas.gif Kai jau visai "blogai" budavo man, tai ir to tirpalo su vienkartiniu(be adatos tik) svirkstu susivarydavau "ten". Pora dienu tokio apsiplovimo-pienliges greit ir ilgam nelikdavo. thumbup.gif

su tokiais apsiplovimais reikia labai atsargiai, gali prasidėt uždegimas, čia anksčiau buvo l.populiarus toks metodas, bet išlindo daug neigiamu pasekmių
Atsakyti
QUOTE(Rožė Marija @ 2011 03 09, 18:16)
4u.gif
na, su žarnynu bėdų visada turėjau, bet pastaraisiais metais man yra pavykę jį neblogai susireguliuoti...bet šią žiemą sunkiai sirgau gripu, tada komplikacijos, be to, esu maitinanti mama, organizmas pasilpęs, tad po antibiotikų ir atsirado ta pienligė, kurios nesu turėjusi unsure.gif Kad pienligės gydyti neskubama, aš žinau (šiek tiek esu susijusi su medicina blush2.gif laikomasi nuostatos, kad jeigu nesukelia diskomforto, vaistų neskiriama, tačiau šį kartą man buvo taip blogai, kad nežinojau kur dėtis cray.gif šiandien kaip tik buvau pas ginekologę dėl gimdos kaklelio žaizdelės, tai sakė, kad viskas gerai, kartosim OCT ir viskas......
Pieno produktų faktiškai nevartoju, saldumynų išvis nemėgstu..tai matyt čia man viskas dėl tų antibiotikų blush2.gif
O kur platinami tie Refungin? kažin, ar galima mėginti maitinant kūdikį krūtimi g.gif

Kadangi pati turejau 7 metus pienlige...ir 7 metus opini kolita...ir perejau virs 10 ginekologiu tai reziumuojant visas kancias galiu pasakyti, jog reikia:
1. susirasti visu pirma gera homeopata
2. Nenuilstamai ieskoti gero ginekologo, nekreipiant demesio i interneto platybese skelbiamus ginekologu reitingus( isbandziau daug "elitiniu" kurie nesugebejo nieko nustatyt apart pienlige, o pasirodo buvo problema jau toookia isisenejusi, kad galima butu traktata parasyti. Tiesiog mane gyde 7 metus nuo pienliges, o pasirodo buvo stafilokokas, bet jis buvo "isitaises" lasteliu viduje...
3. Atsisakyti kontraceptiku (jei tokius vartojat) ir bandyt NSP (cia subjektyvu ir prasau ant manes nepykti, tiesiog as asmeniskai, jei duotu pries 7 m. dabartini prota nuo to pradeciau).
4. Savo brangiojo paprasyti ishsitirti, arba paciai nunesti jo slapima istirti, kad ir i koki Sorpo del LPL. Nes vyrai, jei jus esate turejusi pienlige, gali ir vyrui persiduoti jam nezinant ir nejauciant... Stiprybes.

Tai tiek. 4u.gif
Atsakyti
Del papildu, pirkau Miramedoj klinikoje, bet teko girdeti ir internetu moterys perka ir pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 03 10, 20:25)
Kadangi pati turejau 7 metus pienlige...ir 7 metus opini kolita...ir perejau virs 10 ginekologiu tai reziumuojant visas kancias galiu pasakyti, jog reikia:
1. susirasti visu pirma gera homeopata
2. Nenuilstamai ieskoti gero ginekologo, nekreipiant demesio i interneto platybese skelbiamus ginekologu reitingus( isbandziau daug "elitiniu" kurie nesugebejo nieko nustatyt apart pienlige, o pasirodo buvo problema jau toookia isisenejusi, kad galima butu traktata parasyti. Tiesiog mane gyde 7 metus nuo pienliges, o pasirodo buvo stafilokokas, bet jis buvo "isitaises" lasteliu viduje...
3. Atsisakyti kontraceptiku (jei tokius vartojat) ir bandyt NSP (cia subjektyvu ir prasau ant manes nepykti, tiesiog as asmeniskai, jei duotu pries 7 m. dabartini prota nuo to pradeciau).
4. Savo brangiojo paprasyti ishsitirti, arba paciai nunesti jo slapima istirti, kad ir i koki Sorpo del LPL. Nes vyrai, jei jus esate turejusi pienlige, gali ir vyrui persiduoti jam nezinant ir nejauciant... Stiprybes.

dėkui 4u.gif
Homeopatą mes savo mieste turim labai gerą 4u.gif tik bėda, eilės didelės, priėmimo tvarka nekokia. Tai nustojau lankytis, nes nebelaiko nervai laukiant prie jo kabineto ištisas valandas 4u.gif
Dėl ginekologo- gal pas kokius 5-6 esu ėjusi, pakeitusi, nuo vienų prirašytų žvakučių (McMirror) man sustreikavo kepenys, išbėrė, prasidėjo anafilaksinis šokas verysad.gif todėl vaginalinių žvakučių vengiu kiek įmanoma.... bet iš kitos pusės, man viskas kaip ir gerai, ta pienligė grynai nuo antibiotikų prasidėjo, kurių nebuvau gėrusi gal 5 metus...labai tikiuosi, kad daugiau nesirgsiu, nereikės antibiotikų ir pinligė nesikartos
KT nenaudoju, esu labai prieš jas. O kas yra NSP? (pirma maniau, kad nutr. lyt. aktas, bet nesišifruoja raidės smile.gif
Dėl vyro žiūrėsim, bet neseniai jam buvo atlikti tyrimai- nieko lyg ir blogo 4u.gif

p.s beje, į temą, mano homeopatas patarė man irigatoriumi apsiplauti medetkų nuoviru. Man padeda, tiksliau padėjo šiaip kokį nemalonų pojūtį nuimti, bet pienligės, aišku neįveikia. Bet, pasak jo, tokie apsiplovimai būtini kiekvienai moteriai kas vakarą prieš einant miegoti. Medetkos gi veikia priešuždegimiškai, raminančiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožė Marija: 11 kovo 2011 - 11:19
NSP - naturalus seimos planavimas 4u.gif
Atsakyti
laba diena,
gal kuri susidūrė su seborėjiniu dermatitu? Kankinuosi jau keletą metų, o medikai tesiūlo hormoninius tepalus. Gal yra kokių natūralių priemonių šiai ligai kontroliuoti? Skaičiau, kad arbatmedžių aliejumis tepti naudinga. Ar kas bandėte?
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 11, 14:16)
laba diena,
gal kuri susidūrė su seborėjiniu dermatitu? Kankinuosi jau keletą metų, o medikai tesiūlo hormoninius tepalus. Gal yra kokių natūralių priemonių šiai ligai kontroliuoti? Skaičiau, kad arbatmedžių aliejumis tepti naudinga. Ar kas bandėte?


Tokias ligas reikia iš vidaus gydytis, ieškotis priežasčių, o ne tepalais teptis.
Pamenu, prieš kažkiek metų man pradėjo berti kairę ranką ir siaubingai niežėjo, nusidraskydavau iki kraujų. Išrašė man dermatologė kažkokio tepalo ir mažiau niežėjo, bet bėrimas nesiliovė. Ieškojau priežasčių ir paaiškėjo, kad esu alergiška obuoliams. Lioviausi valgyti obulius ir tuoj pat dingo visi bėrimai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 16:58)
Tokias ligas reikia iš vidaus gydytis, ieškotis priežasčių, o ne tepalais teptis.
Pamenu, prieš kažkiek metų man pradėjo berti kairę ranką ir siaubingai niežėjo, nusidraskydavau iki kraujų. Išrašė man dermatologė kažkokio tepalo ir mažiau niežėjo, bet bėrimas nesiliovė. Ieškojau priežasčių ir paaiškėjo, kad esu alergiška obuoliams. Lioviausi valgyti obulius ir tuoj pat dingo visi bėrimai...


O kokius tyrimus daryti? Kur kreptis? Nes kiek kreipiausi į medikus, atsakymas tas pats - visam gyvenimui, negydoma, kontroliuojama tik vaistais...
Atsakyti
QUOTE(Rožė Marija @ 2011 03 11, 12:18)
dėkui 4u.gif
Homeopatą mes savo mieste turim labai gerą 4u.gif tik bėda, eilės didelės, priėmimo tvarka nekokia. Tai nustojau lankytis, nes nebelaiko nervai laukiant prie jo kabineto ištisas valandas 4u.gif
Dėl ginekologo- gal pas kokius 5-6 esu ėjusi, pakeitusi, nuo vienų prirašytų žvakučių (McMirror) man sustreikavo kepenys, išbėrė, prasidėjo anafilaksinis šokas verysad.gif todėl vaginalinių žvakučių vengiu kiek įmanoma.... bet iš kitos pusės, man viskas kaip ir gerai, ta pienligė grynai nuo antibiotikų prasidėjo, kurių nebuvau gėrusi gal 5 metus...labai tikiuosi, kad daugiau nesirgsiu, nereikės antibiotikų ir pinligė nesikartos
KT nenaudoju, esu labai prieš jas. O kas yra NSP? (pirma maniau, kad nutr. lyt. aktas, bet nesišifruoja raidės smile.gif


Kaip jau Mineja ir minejo NSP - naturalus seimos planavimas (yra net supermamose forumas sukurtas VII)
Del medetku na... nezianau kaip cia su tuo plovimu kasdien... kiek man teko susidurti ir kiek teko girdeti nuomoniu, tai apsiplovimai nera gerai, nes suardo visa flora, t.y. yra paliekama sterili svara, ko pasekoje esant bent kokiai bakterijai yra sunaikinamos ir gerosios, t.y. nebera pusiausvyros, kas seka vel uzdegimu formavimasi... As asmeniskai medetkas naudodavau kai man reikdavo kokias zvakutes vartoti, t.y. jei yra uzdegimas ir zinau kad rekes naudoti kad ir gerasias bakterijas papildomai prie geriamu tableciu, tai visu pirma medetkos eidavo ir tik po to zvakutes. Bet jei viskas ok su organizmu, tai sieneliu atsinaujinimas makstyje ir ishsivalymas turi vykti naturaliai...
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 11, 15:01)
O kokius tyrimus daryti? Kur kreptis? Nes kiek kreipiausi į medikus, atsakymas tas pats - visam gyvenimui, negydoma, kontroliuojama tik vaistais...


Man ne medikė pasakė apie tą alergiją...
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 11, 16:01)
O kokius tyrimus daryti? Kur kreptis? Nes kiek kreipiausi į medikus, atsakymas tas pats - visam gyvenimui, negydoma, kontroliuojama tik vaistais...


Jei neklystu Sorpo galima pasidaryti tyrima, kam esi alergiska. Kainuoja apie 150 LT bet nustato gana daug medziagu, ne tik bendrus. Man imunologas sake, kad ten kreiptis, bet dar pati nesidomejau blush2.gif
Atsakyti