Įkraunama...
Įkraunama...

Gydomės ekologiškai arba

QUOTE(indrusep @ 2011 03 11, 16:19)
Jei neklystu Sorpo galima pasidaryti tyrima, kam esi alergiska. Kainuoja apie 150 LT bet nustato gana daug medziagu, ne tik bendrus. Man imunologas sake, kad ten kreiptis, bet dar pati nesidomejau  blush2.gif


Man nekainavo nieko. Su virgule nustatė...Su virgule tikrino visus iš eilės maisto produktus ir rado, kad mano organizmas netoleruoja obuolių...
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 11, 14:16)
laba diena,
gal kuri susidūrė su seborėjiniu dermatitu? Kankinuosi jau keletą metų, o medikai tesiūlo hormoninius tepalus. Gal yra kokių natūralių priemonių šiai ligai kontroliuoti? Skaičiau, kad arbatmedžių aliejumis tepti naudinga. Ar kas bandėte?

šį lygą yra pasekmės, jūsų organizmo atsaką, tai kad jums reikia išsivalyt iš vidaus, žiūrėkit ką valgot, ką naudojat(kremai, šampūnai...)ir tada viskas normalizuosis. Kai yra paūmėjimas, tepkit sviestmedžio aliejumi, tik negalvokit kad šį liga jus greitai paleis, nes jus kasdien i nuodijot, tai ir apsivalymas bus negreitas

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 17:43)
Man nekainavo nieko. Su virgule nustatė...Su virgule tikrino visus iš eilės maisto produktus ir rado, kad mano organizmas netoleruoja obuolių...


O kaip patikrinti virgule alergijos sukelejus, kaip antai: ziedadulkes, katinai, sunys ir kt. gyvunai chemines medziagos, t.y. valikliai ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 11, 19:12)
šį lygą yra pasekmės, jūsų organizmo atsaką, tai kad jums reikia išsivalyt iš vidaus, žiūrėkit ką valgot, ką naudojat(kremai, šampūnai...)ir tada viskas normalizuosis. Kai yra paūmėjimas, tepkit sviestmedžio aliejumi, tik negalvokit kad šį liga jus greitai paleis, nes jus kasdien i nuodijot, tai ir apsivalymas bus negreitas


Kas keisčiausia - kuomet atsisakiau kremų (pradėjau naudoti aliejus), o įprastą šampūną pakeičiau į ekologišką - liga paūmėjo. Žinoma, tai gali būti ir sutapimas. Bet tyrimą dėl alergenų, manau, tikrai, verta pasidaryti.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 18:43)
Man nekainavo nieko. Su virgule nustatė...Su virgule tikrino visus iš eilės maisto produktus ir rado, kad mano organizmas netoleruoja obuolių...


kaip tai su virgule? blink.gif Čia tuo pačiu principu, kaip vandens šuliniui ieško? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 03 11, 18:16)
O kaip patikrinti virgule alergijos sukelejus, kaip antai: ziedadulkes, katinai, sunys ir kt. gyvunai chemines medziagos, t.y. valikliai ir pan. g.gif


Lygiai taip pat kaip maistą...Nukreipei virgulę į katę ir klausi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 19:22)
Lygiai taip pat kaip maistą...Nukreipei virgulę į katę ir klausi...


Nepykit, bet man paprasciau nuvaziuoti i laboratorija ir pasidaryti tyrima, kuriame aiskiai butu isdestyta kam esu alergiska kam ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusep @ 2011 03 11, 18:46)
Nepykit, bet man paprasciau nuvaziuoti i laboratorija ir pasidaryti tyrima, kuriame aiskiai butu isdestyta kam esu alergiska kam ne  doh.gif


Aš nepykstu, tiesiog kiekvienas naudojamės savais metodais. Man paprasčiau kreiptis pagalbos į kolegas nei eiti į kitoje gatvės pusėje esantį šeimos gydytojų kabinetą...
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2011 03 11, 18:21)
Kas keisčiausia - kuomet atsisakiau kremų (pradėjau naudoti aliejus), o įprastą šampūną pakeičiau į ekologišką - liga paūmėjo. Žinoma, tai gali būti ir sutapimas. Bet tyrimą dėl alergenų, manau, tikrai, verta pasidaryti.
Papildyta:
kaip tai su virgule? blink.gif  Čia tuo pačiu principu, kaip vandens šuliniui ieško? g.gif

tai čia taip ir turėjo būt, nes čia detoksikacija, praeis, man tas pats buvo ax.gif
O tyrimus vis tiek verta pasidaryt, nors žinosit nuo ko jums gali blogėt
su EA geriau dabar neeksperimentuokit, gali tik pablogėt, vėliau, kai pagerės, galėsit pomažu bandyt kažką įvedinėt
Atsakyti
Aš turiu labai aktyvų ir sunkios formos atopinį dermatitą 4u.gif
Tikra tiesa, ką sako, jog tepalai pagydo tik pasekmes, t.y sumažina niežėjimą, nuima sausumą, raudonį, bet priežastys lieka. Esu dariusi tuos tyrimus ir iš kraujo ir skarifikaciniu būdu (kai brėžiama ant rankos ir lašinami alergeno lašeliai). Nustatyta buvo, berods, 150 alergenų, logiškai mąstant beveik nieko negaliu valgyti. Bet patirtis parodė, kad sėkmingai ieškant būdų ir laviruojant, galima daug ką valgyti.... dabar valgau daug ką, kas rodė, kad netinka, kad baisu ir pan...manau, kad labai svarbu, kur ir kaip tas produktas augintas, paruoštas ir pan.
Paguosti negaliu- tai reikalauja daug nervų, ašarų, kantrybės ir nevilties, kai atrodo jau oda švari, bet kitą dieną atsikeli raudonas, norisi nusidraskyti visą odą, pasikasai ir tą sekundę jautiesi toks laimingas, bet sekundės malonumas baigiasi ir taip skauda, kad rodos gyvas žemėn sulįstum.
Man labai padėjo žarnyno valymas (valiausi paprasta klizma su druska, bandžiau su Glauberio druska, bet kažkodėl nesuveikė), atsisakiau mėsos (dabar jos valgau, bet minimaliai arba kai mėsa iš kaimo), daug daržovių, 2 l vandens per dieną minimum, atsisakiau prausiklių, kremų kūnui...tepdavausi visą kūną alyvuogių aliejumi, įsivyniodavau į paklodę ir išmiegodavau visą naktį....
Badavau po 2 sav (tik vanduo), net urinoterapiją išbandžiau unsure.gif griebiausi net šiaudo.......
Tikrai pagerėjo thumbup.gif bet žmogus toks padaras- pagerėja ir atsipalaiduoji.....dabar vėl jaučiu, kad organizmas užsiteršęs, vėl beria, tinsta kai kurios vietos...vėl bandau grįžti į vėžes.....

Ir mąstymas, patikėkit, jis tiek daug duoda.....tuo juodu (prieš 2,5 m.) periodu skaičiau daug pozityvios literatūros, vaikščiodama mieste visada šypsodavausi, net jei kas supykdydavo ar įskaudindavo, niūniuodavau sau mintyse gražias dainas..... tai man padėjo gyti iš vidaus...

p.s kas liečia apsiplovimus, turėjau omeny, ne į vidų apsiplauti, bet apsiprausti šiaip, paprastai...irigatoriaus jau prireikia, jeigu bėda su vidumi smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 19:49)
Aš nepykstu, tiesiog kiekvienas naudojamės savais metodais. Man paprasčiau kreiptis pagalbos į kolegas nei eiti į kitoje gatvės pusėje esantį šeimos gydytojų kabinetą...

šiaip aš pritariu vaižgantei, kad liaudies medicina (jei galima taip pavadinti) didelis pagalbIninkas, o kartais vos ne paskutinis išsigelbėjimas.....aš štai griebiausi Malahovo patarimų badauti, jo patarimų dėl urinoterapijos, gydausi ir pas homeopatą (bet tradicinės homeopatijos šalininko, nes Folio metodas man nepasitvirtino), kalbėjausi ir su Karaliūnaite, bandžiau Balvočiūtės žoleles, lankiausi pas masažuotoją ir osteopatą..... Taip kad manau, jog viską reikia bandyti, nes viso to kaina- sveikata...o tai labai svarbu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožė Marija: 11 kovo 2011 - 19:46
Šlapimą galima naudoti ir homeopatinėmis dozėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 03 11, 19:57)
Šlapimą galima naudoti ir homeopatinėmis dozėmis  mirksiukas.gif

turite omeny gerti? g.gif ar turite omeny tik mažą dozavimą lašiukais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rožė Marija @ 2011 03 11, 20:08)
turite omeny gerti? g.gif ar turite omeny tik mažą dozavimą lašiukais? g.gif


Kažkur turiu užsirašius, kiek lašų stiklinei vandens...
Atsakyti