Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(Doviljana @ 2011 02 24, 14:59)
kaip, suprantu, ta nusišnekėjusi esu aš  g.gif

nemanau, kad tave turejo galvoje.. schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(lapuaite @ 2011 02 24, 14:57)
ot velniava, vis tas GSE kazkur netinka doh.gif  o jei deciau ekokonservanta gal viskas gerai butu? g.gif

su ekokonservantu turetu viskas ok buti
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 02 24, 14:27)
o kokoso alieju sildei? galvoju gal del to galejo taip atsitikti  g.gif

Aha, siek tiek. Kazkodel manau, kad jei noreciau vel atkartoti tuos issokusius burbuliukus jau nebesigautu biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera tema!
As visiška naujokė, bet labai noriu visko išmokti.
Iš aromanatural prisisakiau įvairių gerų dalykėliu ir pirmą kartą bandžiau kremuką susukti - bet verysad.gif Eiga:
Šildžiau 30 g. aliejų mišinio (migdolų, mangų, avokadų), atskirai pašildžiau rožių hidroliato 30 g. ir dar į kitą indelį 3 g. bičių vaško. Vašką supyliau į aliejų mišinį ir plakdama su mini plakikliu (skirtu kapučino kavai išsiplakti) supyliau hidroliatą. Vilkas OK atvėsus atsiskyrė abi bazės. Padėkite Ką padariau blogai? Temperatūros apie 60l buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 02 24, 14:57)
ot velniava, vis tas GSE kazkur netinka doh.gif  o jei deciau ekokonservanta gal viskas gerai butu? g.gif

Alavijo gelio sudėtyje yra ksantano. O kur yra ksantano negalima deti GSE nes sutraukia 4u.gif
Atsakyti
Na as vaikams viena kita naudoju EA, bet saikingai. Turiu KN misini vaikams mikrobu musykle, tai ja raso kad galima ant drabuziuku uzlasinti prie kaklo, siaip as ji ir inhaliacijoms kartais naudoju. O levandas kazkaip gana drasiai naudoju, nezinojau tokios info kad negerai berniukams, kodel idomu?

Siaip turiu tokia knygele "Vaiku gydymas namuose", tai ten netgi levandu EA naudojamas nuo kosulio - praskiestas su baziniu - itrynimams (20% koncentracijos siulo naudoti), o taip pat siulo netgi itrinti grynu EA ir tada karstam vandeny suvilgyta merliuka uzdeti ir siltai apvynioti, gaunasi siltas garo kompresas. Kazkaip grynu EA nedrisau tepti, bet nuo kosulio mums levandos labai padeda, ypac vienam is berniuku. Apskritai visi vaikai skirtingai imlus toms priemonems, skirtingos priemones skirtingai veikia. O aisku siaip, be priezasties, tik vien del kvapo, gal ir neverta vaikams naudoti... matyt viska reiketu su tikslu daryti 4u.gif Juk net arbatu kai kuriu nerekomenduoja padaugint...
Atsakyti
QUOTE(laumi @ 2011 02 24, 16:41)
O levandas kazkaip gana drasiai naudoju, nezinojau tokios info kad negerai berniukams, kodel idomu?

O aisku siaip, be priezasties, tik vien del kvapo, gal ir neverta vaikams naudoti... matyt viska reiketu su tikslu daryti 4u.gif  Juk net arbatu kai kuriu nerekomenduoja padaugint...

i tai, manau, Kunigunda daugiau galetu parasyti..

drinks_cheers.gif
nieks ir neteigia, kad vaikams visiskai negalima naudoti EA, bet kai nera ziniu apie naudojamus EA, tai geriau tada visai atsisakyti.. Juk buna tokiu kurios nenusimano, panaudoja, po to skundziasi, kad kas nors atsitiko (pvz. EA nudegino oda..) ir pan. (cia kalbu ne vien apie vaikus, bet ir bendrai apie panaudojima kosmetikoje)..
Papildyta:
QUOTE(mgrazke @ 2011 02 24, 16:04)
Šildžiau 30 g. aliejų mišinio (migdolų, mangų, avokadų), atskirai pašildžiau rožių hidroliato 30 g. ir dar į kitą indelį 3 g. bičių vaško. Vašką supyliau į aliejų mišinį ir plakdama su mini plakikliu (skirtu kapučino kavai išsiplakti) supyliau hidroliatą. Vilkas OK atvėsus atsiskyrė abi bazės. Padėkite Ką padariau blogai? Temperatūros apie 60l buvo g.gif

tai ir nenuostabu, kad nesigavo.. kaip matau 50 proc aliejai ir 50 proc vanduo.. tai su biciu vasku gaminant toks santykis nelabai.. siek tiek aliejaus daugiau galejo buti (bent 55 proc.).. ir dar klausimas ar vasko pakankamai.. manau, kad mazoka g.gif
Atsakyti
sveikutes kas naudojat ersketriziu al. kuo jis kvepia?
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 02 24, 14:59)
kaip, suprantu, ta nusišnekėjusi esu aš  g.gif
aiškiai, nurodžiau kokiu šaltiniu remiuosi teigdama vieną ar kitą teiginį-nieko pati nesusigalvojau ir neišbūriau... Mandarinų aliejaus tikrai į vonelę nesiūliau pilti, juo labiau parašiau, kad bet kokį ea prieš naudojant ant odos reikia gerai atskiesti baziniu aliejumi ir naudojami itin maži kiekiai (1-2 lašiukai).
Be abejo, reikia atsižvelgti ir į vaiko polinkį alergijai, odelės jautrumą- neatsakingai naudojami ea tikrai labiau pakenks nei padės, dėl to kur kas paprasčiau yra jų visai nenaudoti.
Vienok, aš manau ir tikiu, jog kosmetines priemones sau, o ypač, kūdikiams gamindamos nesiremiame vien forumų patarimais-tai tik gairės kur ieškoti platesnės info.
Ir labai gaila, kad nepasivarginus paieškoti ir atsakyti į pateiktą klausimą, vėliau sulaukiama kažko panašaus...


Manau, kad man buvo skirta ši pastaba. Iki užgauliojimų lygio nenusileisiu ir tuo pačiu neatsakysiu. Gerbiu kiekvieno nuomonę.
Tiesiog pasidalinau patirtim. Yra daug nuomonių ir patirčių, tad vieno teisingo atsakymo būtų naivu tikėtis.
Beje, o mano nurodytąjį aliejų (kurio net sudėties tikslios nenurodžiau, o ji sulaukė atsiliepimų) rekomenduojama naudoti po I nėštumo trimestro arba kai jau matosi pilvukas.
O eteriniais aliejais ir jų savybėmis domiuosi.
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 02 24, 16:31)
sveikutes kas naudojat ersketriziu al. kuo jis kvepia?

g.gif Net susimasciau kai paklauset. As naudoju, bet misiny, tai man atrodo misiny jo kvapo nesijaucia, nera stiprus tas kvapas. Gryna reiks pauostyti namie g.gif net paciai idomu pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 02 24, 18:31)
sveikutes kas naudojat ersketriziu al. kuo jis kvepia?

Ersketroziu, ar ersketuogiu? As ersketuogiu esu turejus, tai aliejiskas kvapas, gal sioks toks svelnus yra, bet nieko neiprasto.

QUOTE(joliux2 @ 2011 02 24, 18:35)
Manau, kad man buvo skirta ši pastaba. Iki užgauliojimų lygio nenusileisiu ir tuo pačiu neatsakysiu. Gerbiu kiekvieno nuomonę.
Beje, o mano nurodytąjį aliejų (kurio net sudėties tikslios nenurodžiau, o ji sulaukė atsiliepimų) rekomenduojama naudoti po I nėštumo trimestro arba kai jau matosi pilvukas.
O eteriniais aliejais ir jų savybėmis domiuosi.

As nemanau kad cia buvo tikslas uzgauti, tikrai nebuciau priemusi taip asmeniskai, as tiesa sakant ta posta supratau kiek su jumoru, skirta sau, ir tubut visoms is musu, bet ne konkreciai kazkuriai mirksiukas.gif
As manau kad cia rozmarinai tokias diskusijas sukele - as turbut vengciau ju nestumo metu... jie kazkaip veikia hormonine sistema - bet siaip tai KN puslapy labai detaliai isvardinta kas galima, ko ne nesciosioms ir kokiu tikslu laukiantis koki aliejuka naudotis, tai turbut pravarti informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 02 24, 16:09)
i tai, manau, Kunigunda daugiau galetu parasyti..

drinks_cheers.gif
nieks ir neteigia, kad vaikams visiskai negalima naudoti EA, bet kai nera ziniu apie naudojamus EA, tai geriau tada visai atsisakyti.. Juk buna tokiu kurios nenusimano, panaudoja, po to skundziasi, kad kas nors atsitiko (pvz. EA nudegino oda..) ir pan. (cia kalbu ne vien apie vaikus, bet ir bendrai apie panaudojima kosmetikoje)..
Papildyta:

tai ir nenuostabu, kad nesigavo.. kaip matau 50 proc aliejai ir 50 proc vanduo.. tai su biciu vasku gaminant toks santykis nelabai.. siek tiek aliejaus daugiau galejo buti (bent 55 proc.).. ir dar klausimas ar vasko pakankamai.. manau, kad mazoka  g.gif


Ačiū Polomina
Tokį receptėlį radau aroma natural prie bičių vaško pardavimo, rytoj bandysiu dar kartą drinks_cheers.gif Svarbu nenukabinti nosies. kaip ir plaukus viskuo bandžiau plauti ir muilo riešutais ir pati šampūną su muilu dariau ir t.t. kol galiausiai tiko rugių miltai neįtikėtina bet plaukus po kokosų aliejaus kaukės išplovė mirksiukas.gif ojau purumas bigsmile.gif (čia ne įtemą bet gal kam pravers blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(mgrazke @ 2011 02 24, 18:12)

praeitoj temoj Kunigunda buvo parasiusi pora receptu kremu su biciu vasku, tai ten pasiziurek proporcijas mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(mgrazke @ 2011 02 24, 18:12)
riešutais ir pati šampūną su muilu dariau ir t.t. kol galiausiai tiko rugių miltai neįtikėtina bet plaukus po kokosų aliejaus kaukės išplovė mirksiukas.gif  ojau purumas bigsmile.gif (čia ne įtemą bet gal kam pravers blink.gif )

o kuo muilo riesutai neitiko? na, siaip idomu.. ax.gif man tai visai patiko kai paskutini karta bandziau, rytoj vel bandysiu jais plaukus plauti biggrin.gif
siaip kiek skaiciau, tai raso, kad plaukai turi apsiprasti prie tokiu "sampunu"..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 24 vasario 2011 - 17:24