Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

sveikutes dar karta, padekite man pra6au turiu viska,isskyrus svarstykles, o taip noriu kremuka susisukti, kaip man atmatuoti emulsini vaska, gal kuri uzsisakinesite svarstykles, o gal kuriai nebereikia????? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 02 24, 14:59)
kaip, suprantu, ta nusišnekėjusi esu aš  g.gif
..

tikrai jusu neturejau galvoje 4u.gif o perskaicius jusu pasisakyma net rankos pradejo drebeti doh.gif


QUOTE(Palomina @ 2011 02 24, 15:45)
nemanau, kad tave turejo galvoje..  schmoll.gif


drinks_cheers.gif

jau apie metus laiko seku sita ir dar 2-3temas kas suija su visu eko, taip kad teko labai nemazai pasiskaitineti visokiausiu pasisakymu doh.gif
ir kaip kuri nusišneka ar išvadina visokiais zodziais doh.gif
jei buciau norejus ginčytis tai tikrai jusu nebuciau klausus apie EA ir kaip jie tinka vaikams g.gif

apie nusisnekejima kalbejau bendrai smile.gif neturejau galvoje pasnekesiu apie EA 4u.gif

sekant kelias temas tikrai atsiranda tokiu kurios nieko neskaičiusios klausinėja ir dar paskuj pyksta kad kas ka paraso ne pagal jas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 24 vasario 2011 - 17:47
Ar tiesa kad baziniu alieju bei EA misiniai genda greiciau nei vieni aliejai?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 02 24, 18:31)
Ar tiesa kad baziniu alieju bei EA misiniai genda greiciau nei vieni aliejai?

manau, kad netiesa.. kaip tik kai kurie EA siek tiek dar gali ir prailginti galiojima..
Atsakyti
tongue.gif
QUOTE(mgrazke @ 2011 02 24, 17:12)
Ačiū Polomina
Tokį receptėlį radau aroma natural prie bičių vaško pardavimo, rytoj bandysiu dar kartą drinks_cheers.gif Svarbu nenukabinti nosies. kaip ir plaukus viskuo bandžiau plauti ir muilo riešutais ir pati šampūną su muilu dariau ir t.t. kol galiausiai tiko rugių miltai neįtikėtina bet plaukus po kokosų aliejaus kaukės išplovė mirksiukas.gif  ojau purumas bigsmile.gif (čia ne įtemą bet gal kam pravers blink.gif )


Labai idomu kaip su tais rugiu miltais galva plaunasi g.gif nes muilo riesuteliai man siaip sau...matyt per daug plauku, sunkiai issiplauna visi plaukai tongue.gif
Atsakyti
mgrazke, pasidalinkit kaip jus plovėt galva su rugių miltais, labai įdomu ax.gif
Bandžiau plaut su muilo riešutų, bet visgi čia nemano plaukams, jie pas mane ir taip nepaklusnus, labai pučiasi, o po tokio plovimo net su plaukų lygintuvų teko pavargt blush2.gif Tai muilo riešutus naudoju kaip prausiklį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 24, 18:04)
[  Tai muilo riešutus naudoju kaip prausiklį  ax.gif

Ta prasme kaip duso dele, muila skysta? g.gif
O kokia ju iseiga, jei pvz nusipirksiu 0,5 kg, kiek is sito kiekio produkto gauciau g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 02 24, 18:16)
Ta prasme kaip duso dele, muila skysta? g.gif
O kokia ju iseiga, jei pvz nusipirksiu 0,5 kg, kiek is sito kiekio produkto gauciau g.gif  4u.gif

Skystas prausiklis, receptą rašiau anksčiau, bet galiu pasikartot, tinka probleminiai, dermatitiniai odai, labai tiko šis paprastas muilo riešutų prausiklis receptas iš čia
Du muilo riešutus susmulkint, užpilt vandenių ir užvirint. Virt apie 20min, perkošt ir supilt į buteliuką. Laikyt šaldytuve neilgiau dviejų sav.
Man labai jis patiko, ir svarbiausia nealergizuoja oda

O 0,5 kg naudosit gan ilgai, nes dažniausia reikia 2-3vnt. pagal receptą, be to, jos galima naudot ne viena karta

Atsakyti
QUOTE(olande @ 2011 02 24, 17:56)
tongue.gif

Labai idomu kaip su tais rugiu miltais galva plaunasi  g.gif nes muilo riesuteliai man siaip sau...matyt per daug plauku, sunkiai issiplauna visi plaukai  tongue.gif


Vieną dieną 3k. ploviau plaukus. Su leliais sėdžiu tai nesunku biggrin.gif Buvau pasidariusi kokosų kaukę, tai kaip žinia nemažai riebaliukų buvo lotuliukas.gif Taigi galvoju nėra čia ko vistiek aš tuos plaukus su eko įveiksiu, juk gaila po natūralios kaukės vėl šampūno pilti. Tai pirma bandžiau su stipriu muilo riešutėlių nuoviru. Išdžiūvo kaip irbuvo lotuliukas.gif Tada citriną su medumi į kovą su riebalais - išdžiūvo tačiau vistiek riebaluoti. Kažkur buvau skaičiusi kad su rugių miltais ar duona plauna ir ką jūs manot ?Bingo! bigsmile.gif Siūlau visoms pabandyti , be to labai plaukams sveika. Gera sauja ruginių eko miltų ir siūlyčiau iškart vandens šiek tiek įpilti, kad tyrelė gautūsi. Tada gerai įtrini ( beje mano palukai ilgi ir garbanoti) . Ir ilgai kantriai plauni vandeniu. Jei kiek miltų lieka išdžiūvus iššukuoji. Pabandykit - pigu nesudėtinga ir svarbiausia jokių abejotinų priemaišų.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 24, 20:56)
Skystas prausiklis, receptą rašiau anksčiau, bet galiu pasikartot, tinka probleminiai, dermatitiniai odai, labai tiko šis paprastas muilo riešutų prausiklis receptas iš čia
Du muilo riešutus susmulkint, užpilt vandenių ir užvirint. Virt apie 20min, perkošt ir supilt į buteliuką. Laikyt šaldytuve neilgiau dviejų sav.
Man labai jis patiko, ir svarbiausia nealergizuoja oda

O 0,5 kg naudosit gan ilgai, nes dažniausia reikia 2-3vnt. pagal receptą, be to, jos galima naudot ne viena karta

O jeigu visą tą skystį supilti į buteliuką, kuris padaro putas, ar būtu panašus į prausimosi putas, ar toks slidus ir putuojantis būtu, kaip skystas muilas?
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2011 02 24, 19:08)
O jeigu visą tą skystį supilti į buteliuką, kuris padaro putas, ar būtu panašus į prausimosi putas, ar toks slidus ir putuojantis būtu, kaip skystas muilas?

na jis toks skystas vandenukas
Atsakyti
Gal padėsite... ax.gif ką blogai padariau smile.gif

Darydavau kremą dukterėčiai 6ml makadamijų, 6ml medetkų fitolio, 6 ml abrikosų kauliukų al, 25ml levandų h, 5,3g. e.v konservantai, ea ir visada viskas pavykdavo kuo puikiausiai.... bet dabar neturėjau abrikosų kauliukų al ir levandų h, tai dariau:
6ml medetkų f.
6ml makadamijų al
3ml tamanų al
3ml migdolų al
25 ml pipirmėčių h
5,3g e.v
ir maišant abi fazes iš pradžių lyg ir susijungė, bet pasidare tokia kaip varške, atsiskyrė aliejai g.gif kodėl taip nutiko? Nespėjau net idėti nei konservantų nei e.a...
Atsakyti