Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų atsiradimo priežastys- 6

QUOTE(Keter @ 2011 04 14, 10:24)
na taip ir buna... "gyvenima tau atidaviau, o tu man vandens nepaduodi".

pas mus su koses saukstais naturaliai kazkaip. nera svarbiausias dalykas. svarbiau yra parodyti vertybes. o cia saukstas nepades ir kalbos nepades. turi buti mama kaip pavyzdys, nes tik jis "nuseda" vaiko pasamoneje. aisku, kur kas lengviau su saukstu koses pabegioti, nei paciai nuolatos matyti save is salies vaiko akimis ir gyventi pagal savo deklaruojamas vertybes. nors cia irgi...
jau cia vyksta lenktynes - "kuri teisingiau savo vaikus aukleja".

neverta ginčytis dėl vaikų auklėjimo. Nes kiekviena mam auklėja savo geriasiai. Ir augina - geriausiai. Taip, kaip reikia jos vaikui 4u.gif Ir taip, kaip moka ir supranta. Argi tai blogai?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 14, 10:22)
Svarbiausia, kad tas versliukas duoda įspūdingus rezultatus  mirksiukas.gif

ar tu čia apie pinigus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2011 04 14, 11:26)
neverta ginčytis dėl vaikų auklėjimo. Nes kiekviena mam auklėja savo geriasiai. Ir augina - geriausiai. Taip, kaip reikia jos vaikui  4u.gif Ir taip, kaip moka ir supranta. Argi tai blogai?



nezinau. mane labai glumina kai anyta (mano vaiko mociute) eina is paskos su saukstu. glumina todel, kad dukra net rieciasi nuo diskomforto, o anyta bara mane, kad nesirupinu vaiku. prie vaiko. ideali mama gi butu, is paskos eina net ir savo suaugusiems sunums, kai per prievarta atsiveza juos per sventes. viska perka... nuolat skambina... o jau maisto maisto... savim visai nesirupina, nu ja irgi ne vienas. nes "neturi laiko sau". siaip gana liudna, labai vienisa moteris.
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 04 14, 10:30)
nezinau. mane labai glumina kai anyta (mano vaiko mociute) eina is paskos su saukstu. glumina todel, kad dukra net rieciasi nuo diskomforto, o anyta bara mane, kad nesirupinu vaiku. prie vaiko. ideali mama gi butu, is paskos eina net ir savo suaugusiems sunums, kai per prievarta atsiveza juos per sventes. viska perka... nuolat skambina... o jau maisto maisto... savim visai nesirupina, nu ja irgi ne vienas. nes "neturi laiko sau". siaip gana liudna, labai vienisa moteris.

ar tau rūpi anytos nuomonė? Paliksėk galvą, o daryk savaip. Ji nemyli savęs, laukia dėmesio ir dėkingumo.
Atsakyti
isiterpsiu.

QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 04 14, 08:58)
Savęs  nemyli tos moterys, kurios jaučiasi nemylimos kitų.


manau, kad kaip tik yra atvirksciai: jei saves nemyli, tai ir kitu meile abejoji. gali deti pastangas aplinkiniu meile "uzsitarnauti" demonstruodama pasiaukojima, rupesti... bet tai beviltiska - nes tie, kuriems aukojiesi, tavo aukos nepraso, o atvirksciai, ima jausti kalte, pykti ir galiausiai atstumia...

kai save myli, esi pilna savimi, saugi su savimi ir patvirtinimu is salies nebereikia. tada ir kitiems gali dalinti savo meile, buti atvira - ir tai galbut pasireiks pasiaukojimu ir rupesciu, bet aiskiai suvoksi, kad darai tai pirmiausia del saves, nes tau tai patinka ir smagu, o tik paskui - del kitu. ir jei tie kiti atsisakys priimti tai, ka siulai - nepulsi rupintis, kad jie "manes nemyli", paprasciausiai priimsi, kad jiems dabar nereikia ir uzsiimsi savo reikalais.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2011 04 14, 11:31)
ar tau rūpi anytos nuomonė? Paliksėk galvą, o daryk savaip. Ji nemyli savęs, laukia dėmesio ir dėkingumo.



rupi rupi smile.gif vienintele mociute vaiko smile.gif karminis musu rysys, kaip gali nerupet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keter @ 2011 04 13, 22:05)
ai ne biggrin.gif baime baisiau vistiek biggrin.gif aisku Jusu laime, kad klaikios baimes nepatyrete, kad dar yra laiko pavydet, stebet kaip kitas pavydi ar kokiais pan niekais uzsiimt biggrin.gif


Aš tai manau, kad ir pavydas ir pyktis ir yra baimė. Baimė prarasti, baimė, kad nesi pats geriausias, baimė suklysti, pasekmių baimė.

Kai žmogus myli save (nemaišykim su savimyla ir puikybe), jis švyti ir traukia kitus. Automatiškai jis priktraukia kitų meilė, nes yra jai atviras ir nieko nereikalauja.
Atsakyti
QUOTE(Renke @ 2011 04 14, 09:56)
thumbup.gif Pritariu. Ir aš vaikams skiriu gana daug dėmesio, kai ko atsisakau (pvz. vietoje to, kad vakarais lankyčiau aerobikos treniruotes, būnu su vaikais). Bet man tai patinka. Na nuplaukia tos treniruotės, bet man su vaikais būti norisi labiau. Kartais dar ir pamaitinu savo penkiametę (tik tai darome, kai niekas nemato ir niekam to nepasakojam smile.gif)). Ir nesijaučiu dėl to kažkia nepilnavertė, nuskriausta ar dar kitaip. Ir manau, kad myliu save pakankamai  4u.gif .

drinks_cheers.gif Pagarba 4u.gif Įsijunkite DVD su pratimais ir aerobikuokit kartu su vaikais namie . Ir vilkas bus sotus ir avis sveika thumbup.gif Čia man pačiai gera mintis, tik su šokiais.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2011 04 14, 10:16)
drinks_cheers.gif Pagarba 4u.gif Įsijunkite DVD su pratimais ir aerobikuokit kartu su vaikais namie . Ir vilkas bus sotus  ir avis sveika thumbup.gif Čia man pačiai gera mintis, tik su šokiais.

Mintis gera bigsmile.gif . Tik aš jau geriau eisiu kur prie jūros ar į pušyną pasivaikščioti tongue.gif.
Atsakyti
QUOTE(gryda @ 2011 04 14, 10:26)
neverta ginčytis dėl vaikų auklėjimo. Nes kiekviena mam auklėja savo geriasiai. Ir augina - geriausiai. Taip, kaip reikia jos vaikui  4u.gif Ir taip, kaip moka ir supranta. Argi tai blogai?


nesutinku.
Atsakyti
Kai žmogus myli save (nemaišykim su savimyla ir puikybe), jis švyti ir traukia kitus. Automatiškai jis priktraukia kitų meilė, nes yra jai atviras ir nieko nereikalauja.
[/quote]
Labai gražiai pasakyta :ax:Tik ar švytėti būtina ax.gif Tobulumo vistiek nepasieksite. Jis nepasiekiamas ax.gif Ir jei vienus pritrauksite, tai kitus savo atvirumu ir švytėjimu atstumsite.
Atsakyti
[quote=Rūta Mėta,2011 04 14, 12:03]
Kai žmogus myli save (nemaišykim su savimyla ir puikybe), jis švyti ir traukia kitus. Automatiškai jis priktraukia kitų meilė, nes yra jai atviras ir nieko nereikalauja.
[/quote]
Labai gražiai pasakyta :ax:Tik ar švytėti būtina ax.gif Tobulumo vistiek nepasieksite. Jis nepasiekiamas ax.gif Ir jei vienus pritrauksite, tai kitus savo atvirumu ir švytėjimu atstumsite.
[/quote]


Švytėjimą paėmiau perkeltine prasme. Nesitengiant pačiam, jei žmogus yra darnoje su savimi, ji straukia kitus smile.gif O visiems patikti, neprivalu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 14, 07:40)
Suprantu, kai moteris turi žindomą kūdikį. Taip, tada visą laiką ji turi skirti jam. Bet kai tai jau ne kūdikis, o paauglė dukra, ką tu su ja veiki? Mokykloje kartu sėdi? Jai nagus kasdien lakuoji?
Mano visi vaikai yra savarankiški. Nekada nebuvau ta, kuri laksto paskui vaiką su šaukštu košės. Ir ne aš juos auklėju, o jie mane.



taigis, aš ir tokios nuomonės, kad vaikai auga patys, tik jiems reikia truputį padėti, bet nelįsti ir nereguliuoti gyvenimo..nemoku cackintis su vaikais, dukra neįgali, bet į ją žiūriu kaip į normalų vaiką, nesigauna man su ja elgtis kaip su neįgaliuke, nors iš šono pažiūrėjus, jai tikrai reikėtų daugiau dėmesio, nei skiriu. Ji moka pabūti viena, žaisti viena, užmiega irgi viena, nereik sūpuoti. Myliu ją taip, nes kitaip nesigauna, gal esu bloga mama..sūnaus irgi nelepinu ypatingu dėmesiu, nešoku prie jo, kai tik ima rėkti, leidžiu išsirėkti..anksčiau galvojau, kad va vyras, vaikai pirmiau, tada jau kas lieka man, bet kažkas persivertė-dabar žiūriu savo norų, poreikių pirmiausiai, o tada visi kiti, bet ar tai meilė sau? ne egoizmas ?
Atsakyti