Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

QUOTE(vyšnytė @ 2011 03 26, 11:36)
Padekit nuspresti originalus ar ne 4u.gif[img]
http://i030.radikal....17de119c2e8.jpg

Išanksto aciu
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 26, 10:54)
Ne, nu, kai jau parduotuveje pirkti pasidaro neoriginalus, - tai tikrai kazkokia paranoja cia visos uzsikretusios  g.gif  Ieskot slieku, ten kur ju nera. As matau normalius kvepalus, tik foto normalia reikia padaryt  doh.gif


drinks_cheers.gif Jei tikrai pirkti kreminėje, tai nesuprantu tų abejonių dėl originalumo.
Atsakyti
QUOTE(vyšnytė @ 2011 03 26, 10:36)
Padekit nuspresti originalus ar ne 4u.gif[img]
http://i030.radikal....17de119c2e8.jpg



Manau originalūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tays @ 2011 03 26, 11:00)
drinks_cheers.gif Jei tikrai pirkti kreminėje, tai nesuprantu tų abejonių dėl originalumo.



Tai jau tikrai drinks_cheers.gif Aš vakar pasižiūrėjau į nuotrauką, ji kažkokia gerokai išplaukusi g.gif , net kvepalų pavadinimo negaliu įskaityti. Jeigu pati pirkot Kreminėje, tai net abejonių dėl kvepalų kilti neturi.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 03 26, 12:55)
Tai jau tikrai drinks_cheers.gif  Aš vakar pasižiūrėjau į nuotrauką, ji kažkokia gerokai išplaukusi g.gif , net kvepalų pavadinimo negaliu įskaityti. Jeigu pati pirkot Kreminėje, tai net abejonių dėl kvepalų kilti neturi.

As tai supratau,kad ji nori pirkt kvepalus iš kažko,kas juos,taip teigia,pirko kreminėje g.gif .Nes jei pati ten pirko ir klausia ar originalūs,tai kažkaip pernelyg keista blink.gif
Atsakyti
Originalūs ar ne? 4u.gif Kažkada gavau dovanų, tą vidurį į kurį burbulai įsistato išmečiau ( doh.gif ), bet kilo dabar klausimas ar jie orginalūs g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 03 26, 12:34)
Originalūs ar ne?

atrodo, kad neoriginalūs.
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 03 26, 13:34)
Originalūs ar ne?  4u.gif  Kažkada gavau dovanų, tą vidurį į kurį burbulai įsistato išmečiau (  doh.gif ), bet kilo dabar klausimas ar jie orginalūs  g.gif


Manųjų spalva ne tokia geltona ir purkštukas kažkaip delikačiau pritaisytas,bet,jų buteliukas nėra toks tobulai "ištapšnotas" kaip pvz.Chanel buteliukai.Užrašo raidės lyg tamsiai pilkos ir atrodo lyg užklijuotos iš plono audinio,ta prasme paviršius jų nelygus originale.
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 26, 11:54)
Ne, nu, kai jau parduotuveje pirkti pasidaro neoriginalus, - tai tikrai kazkokia paranoja cia visos uzsikretusios  g.gif  Ieskot slieku, ten kur ju nera. As matau normalius kvepalus, tik foto normalia reikia padaryt  doh.gif



QUOTE(Tays @ 2011 03 26, 12:00)
drinks_cheers.gif Jei tikrai pirkti kreminėje, tai nesuprantu tų abejonių dėl originalumo.



QUOTE(Ingėnas @ 2011 03 26, 12:55)
Tai jau tikrai drinks_cheers.gif  Aš vakar pasižiūrėjau į nuotrauką, ji kažkokia gerokai išplaukusi g.gif , net kvepalų pavadinimo negaliu įskaityti. Jeigu pati pirkot Kreminėje, tai net abejonių dėl kvepalų kilti neturi.



QUOTE(Gafsa @ 2011 03 26, 13:28)
As tai supratau,kad ji nori pirkt kvepalus iš kažko,kas juos,taip teigia,pirko kreminėje g.gif .Nes jei pati ten pirko ir klausia ar originalūs,tai kažkaip pernelyg keista blink.gif

Gafsa - blogai supranti. Nei aš pirkau nei ką, bet noriu pirkti, tad ir klausiu kas žino ir supranta.

Čia taip pardavėja teigia kad kreminėje pirkti, o sakyti galima daug ką...
Butent suabejojau buteliuko stiklo kreivumu, jei nežinotum kas ten parašyta tai neimanoma įskaityti, ir užkliuvo punktirinė juostelė aplink etiketę, man atrodo turėtų būti juostelė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 26 kovo 2011 - 13:09
Carolina Herrera originalių purkštuko centras yra tamsiai pilkas, tas griovelis gilesnis ir platesnis, šriftas plokštesnis ir ne toks "riebus".
Papildyta:
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 26, 12:54)
Gafsa - blogai supranti. Nei aš pirkau nei ką, bet noriu pirkti, tad ir klausiu kas žino ir supranta.

Čia taip pardavėja teigia kad kreminėje pirkti, o sakyti galima daug ką...

tai ji taip ir sako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 26 kovo 2011 - 13:10
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 26, 12:54)

Čia taip pardavėja teigia kad kreminėje pirkti, o sakyti galima daug ką...
Butent suabejojau buteliuko stiklo kreivumu, jei nežinotum kas ten parašyta tai neimanoma įskaityti, ir užkliuvo punktirinė juostelė aplink etiketę, man atrodo turėtų būti juostelė.


Aaa.. Aš tai iš tikro iš pirmo parašymo supratau, kad tiksliai žinoma, jog pirkta CdC smile.gif
Kas dėl originalumo, reikėtų geresnės foto, ši visa banguota. Ir ta punktyrinė juostelė - ar tik nebus, kad normali juostelė taip atrodo dėl fotografavimo kokybės unsure.gif Nes ir šiaudelis, ir kamštelis, per visą nuotrauką ta banga eina.
Atsakyti
HappyAngel, ačiū ačiū smile.gif vadinas jie jau tokie yra, kreivi, šleivi.
Atsakyti