Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

QUOTE(kristinalm @ 2011 03 26, 13:54)
Gafsa - blogai supranti. Nei aš pirkau nei ką, bet noriu pirkti, tad ir klausiu kas žino ir supranta.


Tai kad aš taip ir parašiau unsure.gif ( Rašydama "ji" turėjau galvoje kristinalm).
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 26, 12:54)
Čia taip pardavėja teigia kad kreminėje pirkti, o sakyti galima daug ką...
Butent suabejojau buteliuko stiklo kreivumu, jei nežinotum kas ten parašyta tai neimanoma įskaityti, ir užkliuvo punktirinė juostelė aplink etiketę, man atrodo turėtų būti juostelė.


Pagal tokią išplaukusią nuotrauką tai aš nei pirkčiau, nei kažkokių išvadų daryčiau. Dar reikia pasistengti taip nufotografuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pussaldis_šampanas* @ 2011 03 22, 23:18)
Mano isitikinimu tai neoriginalus, nes vietoj isgraviruotu uzrasu dugne matau lipduka. Taip pat gerai paziurejus pro sieneles prasimato balzganas siaudelis, o originaliuose jis tarsi isnyksta skystyje ir tikrai nera matomas taip paprastai 4u.gif

Ačiū labai visoms, visgi neoriginalas, pas tą narę ir galiu pasidalinti atrastais faktais, visu pirma tai kodas, kuris būna ne daugiau 4 skaičių, po to dugno išgaubtumas turi būti toks kaip nežymus "kalnelis", visu trečia šiaudelis ir galiausiai - bantukas, mat parduodamuose ten paprasta juostele uždėta, o originlalių ji kažkiek net blizga ir spalva labai skyrėsi ir storesnis ir geresnės kokybės. Taigi ačiū visoms ekspertėms, jūs kaip visadą - pačios geriausios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bulgra @ 2011 03 26, 21:13)
visu pirma tai kodas, kuris būna ne daugiau 4 skaičių,

jei čia kalbat apie visus kvepalus, tai tikrai netiesa cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 03 26, 12:54)
Gafsa - blogai supranti. Nei aš pirkau nei ką, bet noriu pirkti, tad ir klausiu kas žino ir supranta.

Čia taip pardavėja teigia kad kreminėje pirkti, o sakyti galima daug ką...
Butent suabejojau buteliuko stiklo kreivumu, jei nežinotum kas ten parašyta tai neimanoma įskaityti, ir užkliuvo punktirinė juostelė aplink etiketę, man atrodo turėtų būti juostelė.

Is jusu posto atrode, kad jus pirkot kreminej ir klausiat ar originalus g.gif kazkaip nenormaliai nuskambejo. Bet jei mergina teigia pirkusi kremineje, tai viskas tvarkoje su jais turi buti. Jei nepasitikit, kam pirkti ir gaisti laika bei pinigus doh.gif einat ir perkat i kremine ar is zmogaus, kuriuo pasitikit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 26, 22:56)
Is jusu posto atrode, kad jus pirkot kreminej ir klausiat ar originalus  g.gif  kazkaip nenormaliai nuskambejo. Bet jei mergina teigia pirkusi kremineje, tai viskas tvarkoje su jais turi buti. Jei nepasitikit, kam pirkti ir gaisti laika bei pinigus  doh.gif  einat ir perkat i kremine ar is zmogaus, kuriuo pasitikit  cool.gif

Gal leiskit man nuspręsti kaip elgtis, o kad jau yra tokia tema tai ir klausiu, ar kvep. originalūs ar ne?
Atsakyti
Ačiū už komentrarus labai 4u.gif kur juos dėt dabar dilema iškilo..
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 03 27, 13:02)
Ačiū už komentrarus labai 4u.gif kur juos dėt dabar dilema iškilo..


Tualete vietoj oro gaiviklio gerai sueitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2011 03 27, 15:02)
Ačiū už komentrarus labai 4u.gif kur juos dėt dabar dilema iškilo..

Galit paskelbt išparduotuvėj, kad dovanojat - tikrai atsiras norinčių
Atsakyti
Labas merginos, kaip manote ar sie kvepalai originalus? Noriu juos pirkti is vienos forumietes, cia 100ml, ji sako kad originalas 4u.gif Padekite prasau ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 03 27, 20:39)
Labas merginos, kaip manote ar sie kvepalai originalus? Noriu juos pirkti is vienos forumietes,  cia 100ml, ji sako kad originalas  4u.gif  Padekite prasau  ax.gif


Reikėtų daugiau ir kokybiškesnių nuotraukų.
Atsakyti
Ar man vaidenasi, ar ant lipduko tikrai DRNY užrašyta? g.gif Tuomet atsakymas aiškus - fake unsure.gif
Atsakyti