Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai: orginalūs ar padirbti

http://www.pics.lt/?di=2130128669414 http://www.pics.lt/?di=213012867729 sveikos vissos i tariu jad kvepalai neorigialus.(mainiausi nepirkau),tad padekit laukiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligitukas: 28 kovo 2011 - 06:34
user posted image
user posted image
Sveiki mastau pirkti kaip manote originalus sis testeris? 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti turinčių Dior Midnight Poison. Ar ant 100ml. buteliuko purkštuko yra raidelės CD? Ir ar yra pavadinimo atsispindėjimas, ar kaip čia pavadint, na tas dvigubas raidžių vaizdas, kaip ant Pure poison buteliuko?
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 28, 10:18)


O kuo jums įtartinas tas testeris? Kuo originaliausi kvepalai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2011 03 28, 09:25)
Norėčiau paklausti turinčių Dior Midnight Poison. Ar ant 100ml. buteliuko purkštuko yra raidelės CD? Ir ar yra pavadinimo atsispindėjimas, ar kaip čia pavadint, na tas dvigubas raidžių vaizdas, kaip ant Pure poison buteliuko?

Pas mane ant 100ml buteliuko tokiu pat kvepalu yra CD raides ant purkstuko. O dvigubu raidziu, jei as gerai matau, nera 4u.gif
Geriau idetumet foto, butu aiskiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2011 03 28, 10:38)
O kuo jums įtartinas tas testeris? Kuo originaliausi kvepalai  mirksiukas.gif

man neitartinas 4u.gif nenusimanau apie originalius neoriginalius kvepalus todel ir paklausiau 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2011 03 28, 10:25)
Norėčiau paklausti turinčių Dior Midnight Poison. Ar ant 100ml. buteliuko purkštuko yra raidelės CD? Ir ar yra pavadinimo atsispindėjimas, ar kaip čia pavadint, na tas dvigubas raidžių vaizdas, kaip ant Pure poison buteliuko?



Savo pardaviau likutį, bet kiek pamenu buvo išspaustos raidės. Ant daugumos būna, bet ne ant visų, gal senesni leidimai be, nežinau nuo ko priklauso, bet ant mano Poison testerio nėra.
Tiesa, neapsigaukit, ant fake taip pat jau buna CD išspausta unsure.gif

O dvigubos raidės man atrodo tik ant Pue Poison yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2011 03 27, 19:39)
Labas merginos, kaip manote ar sie kvepalai originalus? Noriu juos pirkti is vienos forumietes,  cia 100ml, ji sako kad originalas  4u.gif  Padekite prasau  ax.gif

user posted image

Ar yra uz stiklo ispausti skaiciukai raides ? man reiktu dugno foto, kad kazka pasakyt, siaip buteliukas dailus atrodo 4u.gif
Atsakyti
Roxete, aš-ne-tavo, ačiū už atsakymus. Vėliau pasistengsiu įkelt foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 28, 09:18)
Sveiki mastau pirkti kaip manote originalus sis testeris? 4u.gif  doh.gif

Testeris kaip testeris. Viskas tvarkoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 28, 12:16)
Testeris kaip testeris. Viskas tvarkoje  4u.gif

dekui tada jamsiu ir kaina nebloga sakyciau 129 Lt ar ne ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauruciukas23 @ 2011 03 28, 12:20)
dekui tada jamsiu ir kaina nebloga sakyciau 129 Lt ar ne ? 4u.gif



Tikrai super kaina thumbup.gif
Atsakyti