Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Saunuole, kad nepasiduodi blogoms mintims. thumbup.gif
Jei reikes operuoti, manau tikrai pritaikys ir tau tinkanciu antibiotiku.
Nezinau, ar tau gydytoja minejo, taciau 8 dantys ne taip jau greitai dygsta, taigi situacija labaipablogeti tikrai neturetu.
Na, o jei kils kokiu neiskumu, ar siaip liudnu nuotaikeliu, as cia tam, kad tave palaikyciau! wub.gif
Atsakyti
deja, po siandieninio apsilankymo pas stomatologe ir as turiu prisijungti prie jusu burio...mano protinis taip pat palindes po apacia ir sako jog reikes operuoti, del tam tikru preizasciu nutariau operacija nukelti i vasaros pabaiga...
beje nuejau tai as del visai kitos problemos, man nuolat dilgciodavo viena danti, tai padare rentgena, pasirodo,kad jis dilgcioja, nes tas protnukas remiasi i ji, todel taip ir yra...
beje salinant ta protini danti, kokia nejautra duodama? daline? beje, ar organizmui tai lab kenksminga?
p.s Rituk, beje as klausiau gydytojos ar tai gali buti paveldima, ji sako, kad imanoma, stai mano abiem tevams daryta tokia operacija, bet ne tokios sudetingos...
Atsakyti
Mano vyrui ta pati problema su protiniais dantimis apacioj. Dantiste siule rauti arba protinius, arba paskutinius kruminius, bet kol protiniai nedygsta (o jie kaip supratau gali ir visai neisdygti), nieko nejudina.
Gerai, kad pas mane virsuj is viso protiniu nera, nes nezinau, kur dygti pradetu, jiems visai vietos nelike. Apacioj dar nesiruosia islisti is viso, tikiuosi liks jiems vietos po breketu nesiojimo, nes dabar kaip tik 4 dantis apacioj dygsta ir jam vieta yra daroma, gal neuzspaus labai protiniu, nes nuotraukoj tai jie labai tvarkingai ir tiesiai stovejo.
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 06 16, 17:15)
beje salinant ta protini danti, kokia nejautra duodama? daline? beje, ar organizmui tai lab kenksminga?

Jei protinis dantukas salinamas ambulatoriskai, tai daroma vietine nefautra, kuri organizmui tikrai nekenkia, jei nesi alergiska anestetikams. Nejautra nesiskiria, nuo bet kurio kito dantuko rovimo. Taip kad nebijok wink.gif
Atsakyti
As Vilniuje Zalgirio ligoninej kai gulejau su savo bedomis buvo mergina kuriai salino problematiska protini danti. Liko labai patenkinta, nes profesionalios chirurgo rankos viska atliko labai greitai. Kaip ji aiskino - prapjove keliose vietose ir iseme. Net issigasti neliko laiko. Taip kad nebijokit, tik pabandykit pakliuti i stacionara.
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 06 16, 19:16)
deja, po siandieninio apsilankymo pas stomatologe ir as turiu prisijungti prie jusu burio...mano protinis taip pat palindes po apacia ir sako jog reikes operuoti, del tam tikru preizasciu nutariau operacija nukelti i vasaros pabaiga...
beje nuejau tai as del visai kitos problemos, man nuolat dilgciodavo viena danti, tai padare rentgena, pasirodo,kad jis dilgcioja, nes tas protnukas remiasi i ji, todel taip ir yra...
beje salinant ta protini danti, kokia nejautra duodama? daline? beje, ar organizmui tai lab kenksminga?
p.s Rituk, beje as klausiau gydytojos ar tai gali buti paveldima, ji sako, kad imanoma, stai mano abiem tevams daryta tokia operacija, bet ne tokios sudetingos...

Cikadele, kai pasidarysi danties operaciją būtinai parašyk, bus įdomu sužinoti kaip viskas praėjo wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
Sveiki,
Ash kolkas dar ne mamyte ir netgi ne neshtuke... bet gal galiu cia pasiklausti? smile.gif
Turiu tokia problemele. Man auga protinis dantukas. Jau paskutinis. Kiti 3 isdygo be jokiu problemu, o shitas.. Jau kokius 2 menesius ishtinusios dantenos ir labai labai skauda.. Negaliu su ta puse kramtyti, ir dantukus valant skauda labai jei uzkliudau sad.gif . Ar galima kaip nors palengvinti to dantuku dygima? huh.gif
Atsakyti
Geriausia butu nuvykti pas stomatologa, kuris prapjaus dantenas ir tap palengvins dantuko dygima. Taip pat ko gero bus reikalinga rentgeno nuotraukele, paziureti, kokia kryptimi dantukas stovi ir ar gales isdygti pats. Blogiausiu atveju dantuka gali tekti israuti.
Taip pat pasitarkite su stomatologu del antibiotiku ir kasdieniu plovimu po dantenomis namuose.
Atsakyti
Stomatologu ash bijau huh.gif
Kai pagalvoju kad reiktu eiti tai ir maziau skauda lyg biggrin.gif
Niu palauksiu dar kokia savaitele ar keleta.. jei neprasimush dantukas tadu teks keliauti ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Nightingale @ 2004 07 02, 09:41)
Stomatologu ash bijau huh.gif
Kai pagalvoju kad reiktu eiti tai ir maziau skauda lyg biggrin.gif
Niu palauksiu dar kokia savaitele ar keleta.. jei neprasimush dantukas tadu teks keliauti ohmy.gif

Tikrai nera ko bijoti. Su siuolaikiniais nuskausminamaisiais nieko blogo pas mus nenutinka. wink.gif
Atsakyti
Laba diena,

Yra tokia beda.pries keleta metu kai augo protin.dantys, dantistai prakirpo man.Ir dabar kai dantys uzaugo yra kazkokia ataugele prie ju.Labai daznai ji lieciasi su dantim i ir ziauriai skauda cry.gif .Ar galim kokiais vaistai numalsinti?kokiu vaistu.ta ataugele man smarkiai istino, ir skauda visa zanda ir net liezuvi. cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ViTuTe @ 2005 04 08, 14:22)
Laba diena,

Yra tokia beda.pries keleta metu kai augo protin.dantys, dantistai prakirpo man.Ir dabar kai dantys uzaugo yra kazkokia ataugele prie ju.Labai daznai ji lieciasi su dantim i ir ziauriai skauda cry.gif .Ar galim kokiais vaistai numalsinti?kokiu vaistu.ta ataugele man smarkiai istino, ir skauda visa zanda ir net liezuvi. cry.gif


Ten ko gero dantenėlių dalis. Ko gero reikėtų ją nupjauti, bet nemačius negaliu nieko tiksliai pasakyti.
Atsakyti