Įkraunama...
Įkraunama...

Protiniai dantys

Mano abu protiniai dantys auga ne dantų lanke.Dalį jų dengia žandikaulio vidinės pusės oda.Kadangi jiems nėra kur augti,jie sminga į odą ir taip susidarė žaizdelės.Gal net uždegimas,nes abiejose pusėse oda patinusi,skauda.Šepetėliu išvalyt neįmanoma,nes galiu nuvalyti tik dalį danties,kitos dalies nepasiekiu ,o ir labai skauda.Be to,turbūt nuo to baisingai plyšta galva.Noriu paklaust,ar būtina juos raut?Juk protinių rovimas kiek žinau problematiškas,o pas mane ne vienas,o du?
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 04 23, 17:52)
Mano abu protiniai dantys auga ne dantų lanke.Dalį jų dengia žandikaulio vidinės pusės oda.Kadangi jiems nėra kur augti,jie sminga į odą ir taip susidarė žaizdelės.Gal net uždegimas,nes abiejose pusėse oda patinusi,skauda.Šepetėliu išvalyt neįmanoma,nes galiu nuvalyti tik dalį danties,kitos dalies nepasiekiu ,o ir labai skauda.Be to,turbūt nuo to baisingai plyšta galva.Noriu paklaust,ar būtina juos raut?Juk protinių rovimas kiek žinau problematiškas,o pas mane ne vienas,o du?


Na as ne odontologe, bet kiek zinau, tai jei protiniai dantukai netelpa i burna, tai juos butina traukt, ypac jei jie stumia ar gula ant kitu dantuku. Taip, daznai tas rovimas buna kiek komplikuotas, draugei neseniai teko apturet si "malonuma" blink.gif Bet nemanau, kad tu turi kita iseiti, juk pati sakei kad ir skauda, ir patinsta ir pab. Patariu nuvykt i Zalgirio poliklinika jei esi vilniete, ten tau tikrai viska paaiskins ir jei reiks, sutvarkys.

Sekmes wink.gif
Atsakyti
Pradžioje galima pabandyti prapjauti dantenas ir taip palengvinti dantuko dygimą, šiek tiek galėtų padėti priešuždegiminiai vaistukai, bet jei jie iš tikrųjų labai stiprokai "išėję" iš dantų lanko- tada beliks išrauti.
Atsakyti
O vat pas mane ko gero dar tik auga protinia dantys cry.gif ir skausmas siaubingas ir dantenos iskeltos, kazkokios keistos, kaip zaizdeles ,kraujosruvos, pati nesuprantu.. g.gif ka daryt, kuo galeciau bent ta skausma panaikint, nes jau viena nakty prasikankinau, kitos jau nebenoriu sad.gif
Atsakyti
cry.gif cry.gif dievuleliau, koks mano zandas istines, ir skausmas nerealus, ka daryt, pas stomotologa eiles, o ir laiko nebeturiu nueit, reikalai is visu pusiu spaudzia sad.gif o ar gali istint zandas nuo persalamino, o gal pulinukas susidare, nes dantys pas mane sveiki, biggrin.gif o namuose salta labai nesusilu visa nakty, gal tai persalimo pasekmes cry.gif cry.gif
Atsakyti
taigi, nuejau siandien pas stomotologa ir ka jis man pasake cry.gif kad reikia traukt protini danty, nes jis dar neisdygo, bet vietos jam nera kur dygt cry.gif israse vaistuku, antibijotiku, skalavimo skycsio ir pasake kol nepraeis tynimas , nieko daryt negali, o skausmas, nerealus cry.gif o beje, gal galit pasakyt Zalgirio polik nr, nes reikai, kiek as supratau is anksto uzsirasyt , kad kazkuo galetu padet sad.gif
Atsakyti
O man zandikaulius labai skauda, gal tai irgi su protiniais pdantim susije? Dare panoramine foto- tai sake, kad matosi uzsuomazgos, bet daugiau nieko, dantenu neskauda, tik su tais zandikauliais jau beveik metus galuojuosi sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2005 04 27, 20:36)
taigi, nuejau siandien pas stomotologa ir ka jis man pasake cry.gif  kad reikia traukt protini danty, nes jis dar neisdygo, bet vietos jam nera kur dygt cry.gif  israse vaistuku, antibijotiku, skalavimo skycsio ir pasake kol nepraeis tynimas , nieko daryt negali, o skausmas, nerealus cry.gif  o beje, gal galit pasakyt Zalgirio polik nr, nes reikai, kiek as supratau is anksto uzsirasyt , kad kazkuo galetu padet  sad.gif


Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos Konsultacinė poliklinika
Žalgirio g. 115, 08217 Vilnius
Tel.: (5) 2727367


Geriau gauk siuntimą iš poliklinikos, tai paslaugos ten bus nemokamos, reiks mokėt tik už naudotas medžiagas. O jei eisi be siuntimo, viskas bus mokama.
Atsakyti
Jurgitėle, viską tavo gydytojas jau pasakė. Tikiuosi uždegimas jau praėjo, taigi belieka palinkėti lengvo traukimo ir greito gijimo smile.gif

Onora- o ties kuria vieta konkrečiai tau skauda žandikaulius? Bet kuriuo atveju, jei tai susiję su protinių dantų dygimu- paspaudus už galinio dantuko dantenas turėtų jaustis panašus skausmas.
Atsakyti
cry.gif cry.gif deja nepraejo, be vaistu galiu isbuti tik pora valandu sad.gif dantenu man kaip ir neskauda paspaudus man skauda visa zandikauli , ir net kalko dali sad.gif net neisivaizduoju , ka man daryt, o gal dar per mazai dienu geriu antibijotikus? cry.gif
Atsakyti
O gal as siandien pagalvojau cia ne nuo danties man taip blush2.gif nes kai tik praeina vaistu poveikis ant zando atsiranda raudona, deme, ji net dega visa, bet kai tik isgeriu vaistuku praeina, ir vidineje zando dalyje, kazkokios baltos pusleles atsirado cry.gif siandien po nakties istino kaklas ir vos seiles galiu nuryt, man ne gyja, bet dar labiau tinstu.. kur kreiptis nebezinau, stomotole sake po 5 dienu turi praeit, bet kaip jas isgyvent cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 29 balandžio 2005 - 11:29
Jurgitėle, jei reikalai nesitaiso nueik anksčiau pas stomatologą
Atsakyti