Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Sveikos mergaitės smile.gif Turiu klausimuką ir norėčiau patarimo smile.gif Kas geriau po vestuvių: ar trash the dress fotosesija, ar parduot suknelę? Labai norėčiau trash the dress fotosesijos, bet nežinau, kas galėtų ją padaryt profesionaliai ir ne už kosminę kainą, nes vien suknelė kainavo tiek, kiek visos dienos vestuvių fotosesija mastau.gif

o gal jau yra tema apie tai? tai būsiu dėkinga tam, kas nukreips blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 10 10, 07:59)
Finna ką pasirinkote? Gali į AŽ pasiūlymą jų?  blush2.gif


Parašiau 4u.gif

QUOTE(mafijozė @ 2011 10 10, 08:15)
Sveikos mergaitės smile.gif Turiu klausimuką ir norėčiau patarimo smile.gif Kas geriau po vestuvių: ar trash the dress fotosesija, ar parduot suknelę? Labai norėčiau trash the dress fotosesijos, bet nežinau, kas galėtų ją padaryt profesionaliai ir ne už kosminę kainą, nes vien suknelė kainavo tiek, kiek visos dienos vestuvių fotosesija mastau.gif


Aš daryčiau trash the dress fotosesiją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2011 10 10, 10:30)
Parašiau 4u.gif
Aš daryčiau trash the dress fotosesiją smile.gif

o as kaiptik parduociau mirksiukas.gif tokiom fotosesijom galima pasirinkti balta paprasta suknele bigsmile.gif svarbu ideja,o ne rubas......cia mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2011 10 09, 14:51)
Spėju nededa iš ceremonijos, nes ten sunkiausiai fotkinti ir retas sugeba tai padaryti gražiai smile.gif Manau, kad net neverta rinktis iš tų, kurie slepia fotkes darytas sudėtingom sąlygom biggrin.gif


Būtent, aš irgi taip galvoju, kad jei nerodo tų nuotraukų, turbūt yra ką slėpti g.gif Jei ne iš pačios ceremonijos (ok, tai galima pateisinti asmeniškumu), tai galėtų įdėti nuotraukų iš kažkokio veiksmo, o ne vien sustatytų fotosesijų. Peržiūrėjau gal kokių 30 fotografų puslapius ir jau bloga nuo šokinėjančių porų, sėdinčių ant kokių apgriuvusių laiptų jaunųjų, tranzuojančių nuotakų ar jas besigainiojančių jaunikių. Kažkokio meno neieškau, tik noriu, kad fotografas kokybiškai užfiksuotų viską, kas tą dieną vyks wub.gif Gal per daug noriu, nežinau, bet galvojau, bus lengviau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(victorious_love @ 2011 10 10, 22:39)
Būtent, aš irgi taip galvoju, kad jei nerodo tų nuotraukų, turbūt yra ką slėpti  g.gif  Jei ne iš pačios ceremonijos (ok, tai galima pateisinti asmeniškumu), tai galėtų įdėti nuotraukų iš kažkokio veiksmo,  o ne vien sustatytų fotosesijų.
noriu, kad fotografas kokybiškai užfiksuotų viską, kas tą dieną vyks  wub.gif  Gal per daug noriu, nežinau, bet galvojau, bus lengviau  rolleyes.gif

Tai jeigu jaunieji susiplanuotu tikrai viska, ka veikti, ir tai vykdytu, tai ir fiksuotu tas fotografas (kalbu apie normalu). O jeigu jaunieji ziuri kaip ozys i naujus vartus ir laukia, ka pasiulys fotografas, tai jis ir siulo tai, is ko dazniausiai pavyksta graziausios nuotraukos. Esu maciusi labai daug vestuviu, ir galiu pasakyt - vienetai poru, kurios megaujasi savo diena, daug juokiasi ir siltai bendrauja tiek tarpusavyje, tiek su aplinkiniais. Vienetai pasileidzia sokti per lietu. Didzioji dalis raukosi, kad kazkokia smulkmena vyksta ne taip, kaip jie tikejosi, kad oras ne toks, dar kokios priezastys.. tai nezino kaip pozuot, tai nezino ar nori pozuot, o gal nori, kad fotografas kadrus gaudytu... o is kur juos gaudyt, jei tiesiog nieko nevyksta?? be tradiciniu visu eigu ir elementu..
Cia jau simtakart kartota visam forume - kokia svente susiorganizuoja jaunieji, tokius jos atspindzius pateikia fotografas (velgi - geras fotografas). Jei zmones daugiau galvotu apie visa svente, skirtu demesi savo mylimam zmogui, uzuot iki panagiu analizave KITU zmoniu KITU svenciu akimirkas, tai JU PACIU svente paliktu ir daug geru ispudziu, ir daug graziu idomiu nuotrauku.
Atsakyti
Labai teisingi pastebėjimai. Reportaže, jei nieko neveikiat, tai veiksmo nesitikėkit ir foto. Arba švęskit nuo dūšios arba tegu jus kas nors režisuoja, reguliuoja ir susukioja, bet tada nesakykit, kad „labai patinka ir norim reportažinių foto!“


QUOTE(paukste.rima @ 2011 10 11, 10:19)
Tai jeigu jaunieji susiplanuotu tikrai viska, ka veikti, ir tai vykdytu, tai ir fiksuotu tas fotografas (kalbu apie normalu). O jeigu jaunieji ziuri kaip ozys i naujus vartus ir laukia, ka pasiulys fotografas, tai jis ir siulo tai, is ko dazniausiai pavyksta graziausios nuotraukos. Esu maciusi labai daug vestuviu, ir galiu pasakyt - vienetai poru, kurios megaujasi savo diena, daug juokiasi ir siltai bendrauja tiek tarpusavyje, tiek su aplinkiniais. Vienetai pasileidzia sokti per lietu. Didzioji  dalis raukosi, kad kazkokia smulkmena vyksta ne taip, kaip jie tikejosi, kad oras ne toks, dar kokios priezastys.. tai nezino kaip pozuot, tai nezino ar nori pozuot, o gal nori, kad fotografas kadrus gaudytu... o is kur juos gaudyt, jei tiesiog nieko nevyksta?? be tradiciniu visu eigu ir elementu..
Cia jau simtakart kartota visam forume - kokia svente susiorganizuoja jaunieji, tokius jos atspindzius pateikia fotografas (velgi - geras fotografas). Jei zmones daugiau galvotu apie visa svente, skirtu demesi savo mylimam zmogui, uzuot iki panagiu analizave KITU zmoniu KITU svenciu akimirkas, tai JU PACIU svente paliktu ir daug geru ispudziu, ir daug graziu idomiu nuotrauku.

Atsakyti
Negaliu nepasidalinti grupiokės draugės vestuvėmis http://www.vimeo.com/30327907
Čia į temą dėl reportažo ir dėl fotkių bažnyčioje smile.gif


P.S. Taip, ne pirmą kartą miniu Vilmantą, pažįstu jį ir jam labai simpatizuoju (kaip fotografui biggrin.gif ). Ne, jis man nieko nemoka ir tai ne reklama biggrin.gif Tiesiog gal kam nors pravers. Ne vienai draugei jau rekomendavau jį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Red_Rose: 11 spalio 2011 - 16:26
QUOTE(mafijozė @ 2011 10 10, 07:15)
Sveikos mergaitės smile.gif Turiu klausimuką ir norėčiau patarimo smile.gif Kas geriau po vestuvių: ar trash the dress fotosesija, ar parduot suknelę? Labai norėčiau trash the dress fotosesijos, bet nežinau, kas galėtų ją padaryt profesionaliai ir ne už kosminę kainą, nes vien suknelė kainavo tiek, kiek visos dienos vestuvių fotosesija mastau.gif



Labuks smile.gif Nezinau, kaip tau pades sis mano postas, bet vistiek... Mano suknele nebuvo brangi visai, tai net neabejojau, kad noriu 'trash the dress' thumbup.gif o jau nuotraukos kokios jega isejo, neatsidziaugiam ir sypsena iki ausu kaskart ziurint! Laikinai idedu nuoroda su keletu fotkiu Mano Trash the dress, slaptazodis supermamoms . Mus fotkino savifoto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 11 spalio 2011 - 16:43
QUOTE(Iceland @ 2011 10 09, 14:05)
Manau todėl, kad dauguma porų prašo to neviešinti, nes tai yra asmeniška. Mums renkantis tai irgi yra svarbu   blush2.gif


O del privatumo ir nuotrauku paviesnimo, tai tariates su fotografu sudarinejant sutarti. PVZ pas mus buvo sutartyje tai numatyta ir sutikima mes pasiraseme.

Renkantis fotografa, prasykite parodyti visa fotosesija nuo A iki Z, o ne tik rinktines foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga83: 11 spalio 2011 - 20:44
QUOTE(paukste.rima @ 2011 10 11, 09:19)
Tai jeigu jaunieji susiplanuotu tikrai viska, ka veikti, ir tai vykdytu, tai ir fiksuotu tas fotografas (kalbu apie normalu). O jeigu jaunieji ziuri kaip ozys i naujus vartus ir laukia, ka pasiulys fotografas, tai jis ir siulo tai, is ko dazniausiai pavyksta graziausios nuotraukos. Esu maciusi labai daug vestuviu, ir galiu pasakyt - vienetai poru, kurios megaujasi savo diena, daug juokiasi ir siltai bendrauja tiek tarpusavyje, tiek su aplinkiniais. Vienetai pasileidzia sokti per lietu. Didzioji  dalis raukosi, kad kazkokia smulkmena vyksta ne taip, kaip jie tikejosi, kad oras ne toks, dar kokios priezastys.. tai nezino kaip pozuot, tai nezino ar nori pozuot, o gal nori, kad fotografas kadrus gaudytu... o is kur juos gaudyt, jei tiesiog nieko nevyksta?? be tradiciniu visu eigu ir elementu..
Cia jau simtakart kartota visam forume - kokia svente susiorganizuoja jaunieji, tokius jos atspindzius pateikia fotografas (velgi - geras fotografas). Jei zmones daugiau galvotu apie visa svente, skirtu demesi savo mylimam zmogui, uzuot iki panagiu analizave KITU zmoniu KITU svenciu akimirkas, tai JU PACIU svente paliktu ir daug geru ispudziu, ir daug graziu idomiu nuotrauku.


Būtent, aš irgi taip galvoju drinks_cheers.gif Noriu švesti nuo dūšios, žaisti, flirtuoti ir išgyventi kiekvieną TOS dienos akimirką, kad būtų ką prisiminti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(victorious_love @ 2011 10 11, 20:59)
Būtent, aš irgi taip galvoju  drinks_cheers.gif  Noriu švesti nuo dūšios, žaisti, flirtuoti ir išgyventi kiekvieną TOS dienos akimirką, kad būtų ką prisiminti  wub.gif


Taip taip pritariu smile.gif Mes butent taip ir elgemes per savo vestuves smile.gif Veikem ka mes norejom smile.gif as ir laksciau, ir po rugius braidziau, ir ant zemes pasedejau, ir pasokinejau smile.gif Nuotrauko puikios, nes buvo veiksmo, na ir beabejo, fotografas labai taiklias tas nuotaikas uzsifksavo. Ir i sventimo vieta gryzau visa susivelus, bet nesigailiu absoliuciai del nieko smile.gif
Atsakyti
Sveiki! Noriu parekomenduoti tikrai labai gera fotografę. Aciū Irmutei,kad įamžino mūsų šventinę dieną. Esam labai patenkinti jos darbu ir idėjomis.. Na mes gavome rezultatą pranokstantį lūkesčius, pasidarbavo ji super.. Na jei mes patys sau čia labai gražūs,tai.... blush2.gif Jos darbai kalba patys už save thumbup.gif Jei kam smalsu,įdedu nuorodą,kur patalpintas mūsų vestuvinis foto filmukas.
http://www.vimeo.com/29747217
Atsakyti