Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikiui pučia pilvelį

Sveiki,

Jau kurį laiką nebeturėjom problemų su pilvuku.. tačiau jau kokią savaitę vaikas net naktimis negali miegot, vis pažadina pilvuko skausmai ir pūtimas sad.gif
Valgo vaikas tik mišinuką NAN 1..
Bet gal prieš 1,5 sav. buvom pas pediatrę, ji mums vietoj 3 lašiukų D3 vitamino, skyrė 5. Gal būt tai susiję su šito vitamino dozės padidinimu?
beja jau kelios dienos, kaip išmatos pasidarė žalsvokos spalvos, pradėjo nemažai atpylinėti sad.gif
Kas tai galėtų būti, kaip spręsti šias problemas g.gif

Ačiū.
Atsakyti
Vit D pilvo pūtimui įtakos neturi. O gal tai visai ne pilvo pūtimas? Ar daugiau nieko mergaitei neduodate? Panašu į funkcinį virškinimo trakto sutrikimą ir reikėtų išsiaiškinti to priežastį.
Atsakyti
Laba diena,
Mergaitei 7 savaitės. Jau pora dienų kai pradėjo labai gurguliuoti pilvukas. Ypač valgant. Kartais net pradeda verkti. Pablogėjo ir miego kokybė. Raivosi per miegus, prabunda nuo pilvuko skausmo. Tuštinasi 2-3 kartus.
Maitinu savo pienuku.
Prieš 2 savaites sirgau pūlinga angina ir gėriau antibiotikus - Ospamox.

Ar tas suintesyvėjęs pūtimas gali būti nuo mano vartotų antibiotikų ar jai trūksta maisto?

Ačiū
Atsakyti
Tai gali būti ir po antibiotikų, bet ir nuo Jūsų suvalgomų maisto produktų.
Atsakyti
Labas vakaras. Mano sūnui 3.5 mėn. Nuo pat gimimo jam skauda pilvukas, daktarai tikrino prievartį ultragarsu-viskas gerai. Kiekviena diena vartuojam Espumisaną arba Sab simpleksą, bet skausmai kiekviena diena kartuojasi. Tiesa, pries mėn. uzpuolė alergija, daktarai mano kad karvės pienui, bet tirimams vaikas per mazas. Atpilinėja fontanais, bet pradėjo atpilinėt kai atsirado alergija. Kiek zinau vaikams skauda pilvas pirmuos 3 mėn. Patarkyte prasom, ką mums daryti ir dėl ko tai vyksta. Aciū.[SIZE=1][SIZE=1][COLOR=blue]
Atsakyti
Labadiena,
Sūnui 4 mėnesiai ir savaitė. Diegliai suintensyvėjo iki maximumo - labai pradėjo blogai miegoti naktimis, nors ankščiau išmiegodavo iki 5-7 h be pertraukos. Prisiskaičiau daug literatūros ta tema ir noriu tinkamai išsirinkti priemones kovai su šia nesibaigiančia bėda, todėl kreipiuosi konsultacijos.. Patarkite kaip geriau elgtis: įvesti košeles (girdėjau kad įvedus kietą maistą diegliai ima rimti) ar duoti HIPP arbatėlę "Mažylio pilvukui" ?... Jokie lašiukai nuo pilvo diegliukų ir laikymas ant pilvuko žymiai negelbėja.
Ir aplamai, ar būtų labai blogai jei jau pradėčiau vaikui prieš miegą duoti tris arbatinius šaukštelius HIPP ryžių košelės (pabandėm jau ir jam labai patiko) ?

Ačiū.
Atsakyti
O kuo Jūs kūdikį maitinate?
Atsakyti
Svarbiausia ko neparašote- kuo kūdikis dabar yra maitinamas. Žinoma, arbatą galite duoti. Bet jei skausmo priežastis yra netoleravimas karvės pieno baltymo (kai maitinant mamos pienu, žindyvė vartoja daug koncentruotų pieno produktų, arba kūdikis maitinamas įprastos sudėties pieno mišiniais).
Atsakyti
4u.gif Gerb. gydytoja,

mano dukrelė gimė 34 sav. Dabar jai eina 4 sav. Maitinu savo nusitrauktu pienu.

Pastaruoju metu jinai nesistuština 2 ar daugiau dienų.Raivosi,rausta, stena,purpsi, be to vakare matyt užeina stiprūs pilvo diegliukai, nes rėkia ir trumpam nurimsta tik ant rankų.

Vakar savo nuožiūra daviau Espumisano. Vaikas ramiai miegojo, bet šiandien jau 3 para kaip nesituština.

Žinau, kad panašių temų daugybė. Bet kaip padėti tokiam mažam kūdikėliui?

Labai ačiū.
Atsakyti
Tada, kai mergaitė tampa nerami, rausta, bando tuštintis, jai padėkite: paguldykite ant nugarytės, sulenktas kojytes prispauskite prie pilvoko ir su pirštais praskėskite išeinamąją angą,keletą minučių taip palaikykite. Jei nepasituštins, galima įkišti suvilgytą aliejumi termometro galiuką ir vėl palaikyti.
Kad mergaitei nepūstų pilvo, svarbu pačiai nevalgyti tų produktų, nuo kurių pučia pilvą. Labai svarbu mergaitę žindyti iš tinkamo buteliuko, kad valgytų lėtai ir neprisirytų oro (toks yra AVENT buteliukas su žinduku).
Atsakyti
Ar tai normalu.kad mano suneliui 7.5 men vis dar pucia pilvuka?
Valgo MP ir 3 kartus gauna pap maisto.Pucia nakti,pilvukas tarsi spazmuoja,duoda 3 lasiukus Babinos lasu ir praeina,miega toliau!
Atsakyti
Jeigu Jūs valgote maistą, nuo kurio pučia pilvą, dėl to ir kūdikį vargina pilvo skausmas. Be to kūdikiui pilvą gali skaudėti ir nuo netinkamo papildomo maisto (jei duodate neekologiškus atvežtinius vaisius, verdate košes iš netinkamų žaliavų)
Atsakyti