Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Šiauliuose

QUOTE(Poema @ 2011 03 21, 14:37)
Aga tas pats neuzilgo bandysiu biggrin.gif

lauksiu daugiau nuomonių,o tada ebay čiupsiu,ten pigiau radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 21, 16:36)
lauksiu daugiau nuomonių,o tada ebay čiupsiu,ten pigiau radau  ax.gif


Po savaites parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 03 21, 17:08)
Po savaites parasysiu mirksiukas.gif


Aha man irgi labai įdomu, jei nieko gero eisiu vel su Gelish lakuotis smile.gif)
Atsakyti
Neradau Kristianoj Mavala Colorfix blink.gif
Pirksiu iš UK, apie 31Lt gausis ax.gif
Atsakyti
o kas čia keisto šitokia reklama nuskambėjo ir išlavė lotuliukas.gif

ebay 25lt mačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas ir yra kad visai neprekiauja Kristė doh.gif Pati kažką susibalamutinau doh.gif dar paklausiau, tai sakė neprekiauja net, tai būsiu parduotuves sumaišius... blush2.gif
O ebėjuj nemačiau taip papigiai.... unsure.gif Jei be siuntimo išlaidų - tai yra, o primeti siuntimo kainą, tai bent jau aš neradau už 25Lt g.gif Reiks giliau paieškot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 03 25, 18:32)
Tas ir yra kad visai neprekiauja Kristė  doh.gif  Pati kažką susibalamutinau  doh.gif  dar paklausiau, tai sakė neprekiauja net, tai būsiu parduotuves sumaišius...  blush2.gif
O ebėjuj nemačiau taip papigiai....  unsure.gif  Jei be siuntimo išlaidų - tai yra, o primeti siuntimo kainą, tai bent jau aš neradau už 25Lt  g.gif  Reiks giliau paieškot  biggrin.gif

man 26lt gaunasi ax.gif
Atsakyti
Ain jo, šitą mačiau, bet kad vietą - hong kong, tai man kažkaip iškart su padielkom asocijuojasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2011 03 25, 22:17)
Ain jo, šitą mačiau, bet kad vietą - hong kong, tai man kažkaip iškart su padielkom asocijuojasi  unsure.gif

nieko panašaus PF kosmetiką taip pat iš ten siunčiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
kur apsimoka pirkti soliariumo abonenta?camboj pigu,bet ten lempos silpnos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 03 26, 14:20)
kur apsimoka pirkti soliariumo abonenta?camboj pigu,bet ten lempos silpnos doh.gif

aš per akropolio gmtadieį solisun atrodo taip vadinasi pirkau tai gavosi nebloga kaina 100min 68lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 03 26, 14:20)
kur apsimoka pirkti soliariumo abonenta?camboj pigu,bet ten lempos silpnos doh.gif


Aš turiu Sontilėj, soliariumai labai geri thumbup.gif
už 105 Lt -150 pinigų biggrin.gif
Atsakyti