Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Šiauliuose

Ar apie kosmetikes taip pat šioje temoje kalbate? Norėčiau pasidaryti ilgalaikę antakių korekciją, kažin, ar Šiauliuose kas nors tai daro??
Atsakyti
Mergaites, gal kuri zinot, kur butu imanoma nusilakuoti geliniu laku nagus pigiau negu 40 Lt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 06, 08:46)
Mergaites, gal kuri zinot, kur butu imanoma nusilakuoti geliniu laku nagus pigiau negu 40 Lt?  4u.gif

dadružkė ėjo priešais Akropolį kur ant kampo penkiaaukštyje yra kažkoks grožio salonas,pas manikiūrininkę Rasą tai labai gražiai padarė ir mokėjo 25lt,antrą kartą kai nuėjo jau 31lt,bet nagai kaip užaugo,ji lakavosi bespalviu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 06, 09:21)
dadružkė ėjo priešais Akropolį kur ant kampo penkiaaukštyje yra kažkoks grožio salonas,pas manikiūrininkę Rasą tai labai gražiai padarė ir mokėjo 25lt,antrą kartą kai nuėjo jau 31lt,bet nagai kaip užaugo,ji lakavosi bespalviu  4u.gif


Aha, yra ten kazkoks salonas, lygtais Prema vadinas? g.gif Aciu, bandysiu pasiskambinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 06, 09:36)
Aha, yra ten kazkoks salonas, lygtais Prema vadinas?  g.gif  Aciu, bandysiu pasiskambinti  4u.gif

nerado tel būtų davusi,o paskui ir pamiršau priminti,nes pakeliui vis žadu pati nueiti,bet pagailiu ir tų pačių 25lt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 06, 10:08)
nerado tel būtų davusi,o paskui ir pamiršau priminti,nes pakeliui vis žadu pati nueiti,bet pagailiu ir tų pačių 25lt  doh.gif  blush2.gif


Skambinaus.... unsure.gif Sake apie 40 Lt kainuoja.... unsure.gif Bet dar liepe ryt pasiskambinti, kad pasakytu tiksliai.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 06, 13:01)
Skambinaus....  unsure.gif  Sake apie 40 Lt kainuoja....  unsure.gif  Bet dar liepe ryt pasiskambinti, kad pasakytu tiksliai....  unsure.gif

g.gif na parašysiu aš jai,kad nr atsiųstų,pasiskambinsi jai tiesiai ir pasakysi,kad pažįstama už 25lt pasidarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 06, 13:18)
g.gif  na parašysiu aš jai,kad nr atsiųstų,pasiskambinsi jai tiesiai ir pasakysi,kad pažįstama už 25lt pasidarė  mirksiukas.gif


Uoj, butu superrrr!!!! Labai lauksiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 03 26, 15:20)
kur apsimoka pirkti soliariumo abonenta?camboj pigu,bet ten lempos silpnos doh.gif

As tai abonenta Camboj turiu,tai einu i prekybos centra Tilze.Lempos labai geros. 8min nuejau uz 1,50 tai visa raudona buvau net siek tiek per daug idegiau,o jau buvau kokius 4 kartus pries tai ejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 06, 15:52)
Uoj, butu superrrr!!!! Labai lauksiu  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pasiskambinau pati, sake lakavimas apie 20 Lt gaunasi clap.gif clap.gif clap.gif Eisiu kita savaite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2011 04 07, 16:13)
Pasiskambinau pati, sake lakavimas apie 20 Lt gaunasi  clap.gif  clap.gif  clap.gif  Eisiu kita savaite  bigsmile.gif

thumbup.gif lauksiu atsiliepimų dar ir iš tavęs ir tada gal aš eisiu ax.gif
o kaip su eilėm ar greit priims g.gif
mano padružkė neberanda jos tel,gaus pati kulniuot kitam kartui užsirašyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 04 07, 17:39)
thumbup.gif lauksiu atsiliepimų dar ir iš tavęs ir tada gal aš eisiu  ax.gif
o kaip su eilėm ar greit priims  g.gif
mano padružkė neberanda jos tel,gaus pati kulniuot kitam kartui užsirašyti  doh.gif


Vat nepaklausiau del eiliu doh.gif Nu bus matyt smile.gif
Atsakyti