Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Šiauliuose

QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 03 26, 14:20)
kur apsimoka pirkti soliariumo abonenta?camboj pigu,bet ten lempos silpnos doh.gif


Equadore uz 80lt gauni 150lt bet galioja tik menesi
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 28, 11:00)
Equadore uz 80lt gauni 150lt bet galioja tik menesi

tai nebent su kokia podružke per pusę,nes vienai tai be šansų tiek susiskrudinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 03 28, 11:38)
tai nebent su kokia podružke per pusę,nes vienai tai be šansų tiek susiskrudinti  biggrin.gif


Arba per puse arba eit y brangiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 28, 13:47)
Arba per puse arba eit y brangiausia biggrin.gif


Truputį nesamonė, kad tik mėnesį galioja unsure.gif Aišku galima su kuom nors per pusę, bet čia jau šioks toks nepatogomas. O aš kur einu (sontilėj) tai neribotas abonemento galiojimas, tai, kai aš einu tik po porą kartų į mėnesį tai man pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazheee @ 2011 03 28, 14:37)
Truputį nesamonė, kad tik mėnesį galioja  unsure.gif  Aišku galima su kuom nors per pusę, bet čia jau šioks toks nepatogomas. O aš kur einu (sontilėj) tai neribotas abonemento galiojimas, tai, kai aš einu tik po porą kartų į mėnesį tai man pats tas  smile.gif


Tai yra irgi abonimentu kur galioja neribota laika,cia tiesiog dabar tokia akcija kad perki uz 80lt ir gauni 150lt ir galioja tik menesi smile.gif Kadangi einu kartu su savo vyru tai man issinaudoja ir labai apsimoka smile.gif Aisku ne kiekviena menesi einant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*MoNaMi* @ 2011 03 21, 16:36)
lauksiu daugiau nuomonių,o tada ebay čiupsiu,ten pigiau radau  ax.gif



QUOTE(mazheee @ 2011 03 21, 18:59)
Aha man irgi labai įdomu, jei nieko gero eisiu vel su Gelish lakuotis smile.gif)



Na ka praejo savaite,bet Mavala priemone neislaike lako tiek laiko cool.gif Tris dienas tikrai islaiko,bet mano nagas riebus,tai gal cia problema g.gif Zodziu tikejausi stebuklo,bet...Is kitos puses ir tris dienas pravaikscioti su nulakuotais nagais man laaabai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 03 29, 12:25)
Na ka praejo savaite,bet Mavala priemone neislaike lako tiek laiko cool.gif Tris dienas tikrai islaiko,bet mano nagas riebus,tai gal cia problema g.gif Zodziu tikejausi stebuklo,bet...Is kitos puses ir tris dienas pravaikscioti su nulakuotais nagais man laaabai gerai smile.gif


O kas kelias dienas atnaujinai sluoksni kaip rasoma info lapelyje? smile.gif
Atsakyti
gavau dovanų masažą Vanilėje.
ką reikia turėti ?
Atsakyti
QUOTE(beddable @ 2011 03 29, 15:48)
O kas kelias dienas atnaujinai sluoksni kaip rasoma info lapelyje? smile.gif


Neatnaujinau o peikiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Poema: 29 kovo 2011 - 20:38
QUOTE(Jurginė @ 2011 03 29, 17:59)
gavau dovanų masažą Vanilėje.
ką reikia turėti ?


O ką reikia pasiimt į masažą? Jaučiu, kad nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2011 03 29, 20:38)
Neatnaujinau o peikiu blush-anim-cl.gif


Na va reikia daryti pagal instrukcijas smile.gif) siaip jeigu nagas riebesnis tai aisku kad kazkiek trumpiau laikysis,dar nuo darbo priklauso,jei ofisiuke sedi tai ilgiau laikysis nei kazkur valant ar siaip su chemikalais dirbant smile.gif
Atsakyti
Nuo siandien tepsiu kasdien,ziuresiu kas gausis biggrin.gif O darbas leidzia sedeti su nulakuotais,tik kad neislaiko lako mano nagainos biggrin.gif Va kai turejau priaugintus buvo geris rolleyes.gif
Atsakyti