QUOTE(syri @ 2011 05 03, 21:09)
laku??? Negirdėta

, labai sudomino, ypač, kad tai būtų matyt vienas pigiausių variantų (man to ir reikia). galima plačiau - kas per lakas, kaip paruošti sieną?
Stiklų kainos - su raštu, paveikslu ir pnš. nuo 400 lt kvadratas, vienspaslvės spalvos (yra paletė spalvų) nuo 160 litų kvadratas. Aš tokias kainas radau.
Prieš pradėdama įrengimą skaičiau apie tokią galimybę atrodo šiame arba bites forume. Deja, kai jau prireikė nei vienam iš forumų neradau tos žinutės ir į klausimą atsakymo nesulaukiau.
Tiesa, eksperimento tvarka ant sienų dažais dažyto gipso užtepiau paprasčiausio kamščiui skirto lako, kuriuo grindis lakavau. Išdžiūvo, valosi. Bet visą sieną tepti kažkaip nesiryžau - jis su laiku kažkiek keičia spalvą ir neįsivaizduoju kaip ant dažų ilgesnį laiką laikytų karštį, valiklius. Pabijojau, kad gausis sueižėjusi sendinta siena, visai nederanti prie mano švarios virtuvės
Tai kol kas stovi dažai, bet kai jau nusiteplios labai, ko gero visgi galvosiu apie padengimą tradicinėm priemonėm (stiklu arba atspariais dažais). Nors vyras vis dar įkalbinėja užlakuoti, o jei kas po to stiklą uždėsim. Žodžiu jei ryšitės išbandyti, parašykit, kaip gavosi.