Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

QUOTE(pudrine @ 2011 03 08, 15:09)
as turejau 'Lorieal volume shocking'...

va buvau pamirsus pavadinima. Turiu as ta Loreal Volume shocking tik waterproof:

user posted image

Retai naudoju, nebent i baseina ir vasara. Labai ilgai nedziuna jis. Baltos dalies nenaudoju, taipogi. Ilgina tikrai graziai, bet man siek tiek suklijuoja blakstienas, tai nepatinka unsure.gif
Atsakyti
nusipirkau Maybelline 'One by one'
user posted image
net nežinau patinka ar ne. barbiškas akis padaro, ko niekada neturėdavau lotuliukas.gif ir biški velti blakstienas mėgsta, tai be šepetuko pašukavimo gražiai nepasidažysi smile.gif
Atsakyti
o mano dabartinis favoritas loreal lash artichitect 4d, wub.gif taip graziai blakstutes padaro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2011 03 08, 11:35)


Sepetelis toks nemazas, bet labai patogus, dazausi juo pakaitomis su kitais turimais tusais. Tankina gerai, ilgina blakstienas. O siaip tusas kaip tusas, niekuo labai jau neypatingas. Daugiau jo nebepirkciau, vien del to balto galo.  rolleyes.gif

Aš tokio neturėjau. Turėjau tą 'raudoną' ir 'mėlyną su auksiniu' blush2.gif Tai jie man labai labai.
Aišku, ta balta košė tai tikrai gali sukelti problemų..aš kol išmokau pasidažyti su ja vos vos, kad per daug neapkrautų blakstienų sugaišau nemažai laiko. Nes užtepdavau baltos masės, po to tepu juodą ir jau svyra man viskas žemyn biggrin.gif Atrodydavo baisiai. Bet po to kažkaip vos tik priliesdavau su šepetėliu prie blakstienų, patepliodavau itin saikingai baltosios masės, leisdavau nudžiūti, ant viršaus jau tušo ir viskas super.
Išgaudavau blakstienas kokias norėdavau - dienai natūraliai atrodančias, bet ilgas, vakarui, kur rimčiau einant ilgas, tankias, ryškesnes... wub.gif
Atsakyti
as jau kuri laika istikimauju LANCOME hypnose tusui ax.gif
Atsakyti
Esu išbandžius krūvą tušų.
Clinique high impact mascara - lengvai dažė, bet lengvai ir sukurdavo pandos efektą, taip sakant, nusimirksėdavo dienos bėgy
MF 2000 calories ne itin sužavėjo
Išnaudojau kelis YSL faux cils, tai pradžioj labai patiko, paskui jau irgi efektas buvo ne tas, kokio norėjosi
Pagaliau Dior diorshow - kai netingiu pasidažau, atrodo neblogai, bet irgi kaip už tokią kainą tikėjaus geriau
dabar įkalbėjo pabandyt faberlic tušą, ale nepatinka ir jis man.
nežinau, kokį naują rinktis, nes jau kaip ir reikia, ale bijau vėl prašaut.. noriu, kad tankintų..
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 09, 18:28)
noriu, kad tankintų..

ir as ieskojau tankinancio,tai dabartinis mano favoritas wub.gif Lancome Hypnose Precious Cells http://parfum24.lt/g...s-Cells-Mascara
Atsakyti
Aš patenkinta Chanel Inimitable Intense thumbup.gif gražiai atskiria, storina, nesulipina.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laukianti stebuklo @ 2011 03 08, 17:22)
o mano dabartinis favoritas loreal lash artichitect 4d,  wub.gif  taip graziai blakstutes padaro  rolleyes.gif


praetoje temoje rasiau kad isigyjau ji doh.gif nu kazkoks nesusipratimas doh.gif o praejo tik menuo kaip pirktas unsure.gif jis ir naujas buvo jau pakankamai tirstokas, o dabar... doh.gif ir pardaveja Kosmadoje taip pat dejavo - va ziurekite, taip isgirtas/reklamuotas o dar menesio neturime o jau nera i ka ziureti blink.gif na tikrai daugiau nepirksiu doh.gif
Atsakyti
O dar nebandete HR Lash Queen Sexy Blacks? Lietuvoje tikriausiai dar jo nera, bet gal siuntetes kuri nors unsure.gif
Nu labai jis mane vilioja, bet sepetelis didelis ir matomai daug koses tepa, tai vis dar abejoju. Nu kaip sunku issirinkti ta tusa rolleyes.gif
Atsakyti
Isbandziau loreal 4D tusa, tai baisiai nuvyle... Tikras nesusipratimas tas tusas. Gerai, kad sarmoj buvo testeris. Veliasi i gumulus, sulipina blakstienas, nieko yspudingo jis ten nepadaro.
Atsakyti
visada pirkdavau is maxfactor, loreal, lancome tusus niekad nesu pirkusi paprastu, na mokyklos laikais avon ta storu sepeteliu pirkdavau, arba isvis buko budavo toks paprastas pavadinimo nepamenu, o dabar pasiule nusipirkti oriflame Wonder lash tai zinokit rezultatas nustebino tribubai pigesnis uz macfactor ir loreal bet NE PRASTESNIS, pabandykit merginos:)nepasigailesit, na maniskes blakstienos ilgos ir tankios, nesiskundziu bet sakau jis nesisikiria nuo brangiu tai kam tuos pirkti
Atsakyti