Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms. 12 namai.

o as ieskau tokio tuso, kuris
ir ilgintu,
ir tankintu,
ir uzriestu, taciau graziai nesulipindamas atskirtu.. na kad blakstutes issiskleistu kaip veduokle biggrin.gif
taciau paieskos bergzdzios.. buvau kaip ir pamegusi maxfactor tusus, taciau po ju mano blakstienu buvo nebelike biggrin.gif tai dabar jas atsiaugineju, ir ieskau tuso favorito.. idomu ar LANCOME hypnose atliktu pries tai isvardintas funkcijas..? g.gif jau senai knieti ji ismeginti, bet vis neprisiruosiu, nes uz tusa moketi virs 100lt man neismeginus jo baisoka g.gif
Papildyta:
arba Clinique Hight impact mascara, taip pat atliktu tas funkcijas? nes esu girdejusi apie ji daug geru atsiliepimu..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2011 03 14, 13:40)
arba Clinique Hight impact mascara, taip pat atliktu tas funkcijas?

man tai jis nei ilgina, nei riecia schmoll.gif ir greit nubyra... Na bet jis dar sviezias, kelis kartus tesidaziau.. Gal kai pastoves, geriau dazys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(revenage @ 2011 03 14, 14:49)
man tai jis nei ilgina, nei riecia schmoll.gif  ir greit nubyra... Na bet jis dar sviezias, kelis kartus tesidaziau.. Gal kai pastoves, geriau dazys... g.gif

na va.. o as ka tik ji uzsisakiau.. na ziuresim.. labai jau daug liaupsiu apie ji esu prisiskaiciu tai ir susigundziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2011 03 14, 15:55)
na va.. o as ka tik ji uzsisakiau.. na ziuresim.. labai jau daug liaupsiu apie ji esu prisiskaiciu tai ir susigundziau biggrin.gif

nu tikrai hypnose ar hypnose precious cells butu buves geresnis pasirinkimas uz Clinique Hight impact mascara mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnute22 @ 2011 03 14, 12:40)

arba Clinique Hight impact mascara, taip pat atliktu tas funkcijas? nes esu girdejusi apie ji daug geru atsiliepimu..... g.gif

padažo labai natūraliai, tankinimo f. neatliekia ir ilgina neypatingai. Aš irgi galvojau, kad jis baisiai geras, bet nieko panašaus, tik šepetukas patiko
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 03 14, 15:29)
hypnose  ar hypnose precious cells

Gal kas bandete abu? Kokie atsiliepimai apie skirtumus bigsmile.gif
Atsakyti
as bandziau kazkada lancome hypnose bet man jis nepatiko kazkokia nesamone, tepa ir byra labai
Atsakyti
QUOTE(Elegancija. @ 2011 03 14, 17:18)
Gal kas bandete abu? Kokie atsiliepimai apie skirtumus  bigsmile.gif

banziau,abu geri,bet hypnose precious cells dabartinis mano favoritas,geriau tankina nei klasikinis hypnose,gali issiilginti kiek nori,be gumeleliu ir velimosi smile.gif
Atsakyti
Mano mylimiausias tušas yra maybelline colossal volume wub.gif
Visai netyčia paėmiau išbandyti, kai jis tik pasirodė ir Droge buvo akcija. Ir nuo tada vis grįžtu prie jo.

Mano blakstienos pakankamai ilgos, tai man svarbu, kad patankintų, bet nesulipintų, neprikrautų košės.

Mano blakstienos:
http://public.fotki....s/dscn2012.html
http://public.fotki....s/dscn2803.html
Atsakyti
Sveikos,

rytoj planuoju pirkti tušą. Gal galėtumėt patarti kokį imti- norėčiau, kad blakstienos būtų itin juodos, kad tušas suteiktų daug apimties blakstienoms (kad padarytų kaip vėduokles) ir būtų vandeniui atsparus. Ačiū iš anksto už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Iki šiol dažniausiai naudojau Oriflame tušą žalioje tūtelėje (Oriflame REVELATION mascara). Jo rezultatu buvau ir esu patenkinta. Šepetukas mažas, bet malonus. Pats tušas irgi gražiai dažo... Man reikia pagrinde, kad ilgintų ir riestų. Tankumo pakanka. Šiaip patinka jis man, o ir kaina nesikandžioja visai. Įdedu parodyt, kaip jis man atrodo ant blakstienų:
user posted image


Ir kitas, kurį dar dabar turiu irgi - tai juodoje tūtelėje Oriflame WONDER LASH INTENSE MASCARA. Šis ne ypač patinka. Antrą kartą nepirkčiau. Kažkaip ne taip smagiai tepasi ant blakstienų, lyg lipina, nu nelabai kažkaip...
user posted image


Dabar ieškau ko nors naujo. Kažkada teko bandyti Maybelline geltonoj tūtelėj, visai patiko, ryt gausiu pabandyti Volume Million Lashes (Loreal). Reikia, kad būtent riestų ir pailgintų, bet ne tankintų. Tankumo man kažkaip užtenka. Einu skaityti senesnių temų, beeeet gal ką pasiūlysit, kurių blakstienos panašios į maniškes? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Belamy @ 2011 03 15, 21:14)
Sveikos!
Iki šiol dažniausiai naudojau Oriflame tušą žalioje tūtelėje (Oriflame REVELATION mascara). Jo rezultatu buvau ir esu patenkinta. Šepetukas mažas, bet malonus. Pats tušas irgi gražiai dažo... Man reikia pagrinde, kad ilgintų ir riestų. Tankumo pakanka. Šiaip patinka jis man, o ir kaina nesikandžioja visai. Įdedu parodyt, kaip jis man atrodo ant blakstienų:

Na gal mano panasios g.gif okios truputi pariestos ir nelabai tankios smile.gif Kai noriu dideliu graziu blakstienu - dazau MF False Lash effekt - rezultatas :ilgos siek tiek pariestos, tankios, juodos blakstutes smile.gif O siaip kasdien megstu Rimmel Sexy Curves - rezultatas: paryskintos ilgos ir labai riestos blakstutes mirksiukas.gif
Atsakyti