Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos r. S/B Minija + S/B Šernai

na planai yra iki dukrai pirmos klases, tai dar pora metuku.. o poto jau spresim kur likti blink.gif kaip tavo Deimantilija leliukas gyvena ,ka turesi ?
Atsakyti
dabar sukam galvas kur vest priesmokykline ax.gif ar darze palikt ar i ketvergius, o turesim tai turbut dar viena pacana biggrin.gif
Atsakyti
lyg tai sernuose nuo 5metu priima plius sake lyg ir parveza tai butu labai patogu tau g.gif
Atsakyti
mum jau 6 biggrin.gif tai ir galvojam kad daug arciau nei i klaipeda plaktis kasdien po 2 kartus ax.gif
Atsakyti
Sveikos, na ir pripliupusios, ziuriu cia ir seimos pagausejimo kazkas laukia. Pas mus viskas kaip ir tas pats. Is lietuvos dar niekur nesiruosiam vaziuot. Pasisodinau ir as siemet kvietku, ziuresim kas gausis
Atsakyti
Labadiena ,kaip jus visi gyvenate,ko tokie pasyvus blush2.gif

As taip pasiilgau savo sodo ,savo namu ,sodo draugu doh.gif

du menesiai kai esu isvykus,finansiskai nepalyginsi kiek geriau, seima kartu. bet

ilgesys daro savo smile.gif
Atsakyti
....a yr gyvu bigsmile.gif ???

Tema baigia numirt,tai galvoju-reik pakelt i virsu bigsmile.gif .

Tai kas naujo Sernu-Minijos soduos??? bigsmile.gif Kaip leidziat laika??? Ka uzauginot ar auginat???

Na,dabar orai nelepina,tai atsidurem Klaipedoj,o seip bunam fazendoj tongue.gif

Atsakyti
Gyvi gyvi wink.gif
Šiek tiek atostogaujam ir kol orai nelepina tenka susirast darbeliu viduj wink.gif

QUOTE(shanet @ 2012 06 27, 16:50)
....a yr gyvu bigsmile.gif ???

Tema baigia numirt,tai galvoju-reik pakelt i virsu bigsmile.gif .

Tai kas naujo Sernu-Minijos soduos??? bigsmile.gif  Kaip leidziat laika??? Ka uzauginot ar auginat???

Na,dabar orai nelepina,tai atsidurem Klaipedoj,o seip  bunam fazendoj tongue.gif



Atsakyti
....Sernas,pats zadejai keist gyvenama vieta,ar planai pasikeite??? Buvai minejes,kad kitur ieskosit bigsmile.gif .
Ar nevaziuojat siemet i kokia kelione??? bigsmile.gif

Atsakyti
Musu namukas stovi,parduotumem,bet i minusa kristi nesinori,,, niekas tiek nemokes kiek reik grazint bankui schmoll.gif o isnuomot? lotuliukas.gif paziurejau yra ieskanciu nemazai,bet zmones pirksis malkas tai kiek cia beimsi uz ta nuoma ,,tai geriau patys manau grisim atostogom ir teveliai tures kur nuvaziuot..
Atsakyti
Gintux,o tai jei nepaslaptis,ar daug mokejot uz sklypa g.gif ???
Mes labai daug,MB retsykiais keikiasi,kad niekad neatgautumem tu pinigu,o dar kiek sukista i gerbuvi doh.gif .Bet as vis raminu ji,teisindama ,kod turim tikrai gera,jaukia ir pakankamai sutvarkyta vieta,kur galima leist visa siltaji ir netik,sezona.Nu tikrai daug praleidziam ten laiko vacation4.gif .Dabar kaip tik buvo grizes is juros ir visa laika leidom sode,o as kaip ta gyvate geldama lotuliukas.gif vis uzmetu -tai kur sedetumem jei ne cia,kur draugus priiminetumem,kur mesyte keptumem,zuvyte rukytumem tongue.gif .Na,cia jis su manim sutiko tongue.gif .

Ir dar didziausias pliusas,kad galiu vaika stebet zaidzianti,yr kazkokia kontrole,o cia Klaipedoj doh.gif ,baisu kas darosi kieme,pastoviai kazikokie musiai tarp kiemu,kartais net isikisu doh.gif blink.gif ,kai jau man atrodo nesaugu.Kiek as ten tu vaiku zinau,tai dauguma is asocialiu seimu....zodinelis,tarpusavio kalbos mega_shok.gif .

Gintux,tai tu daugiau mums pasipasakok mirksiukas.gif ,kur jus ten gyvenat,ka dirbat....kada grisit???


Auuuuuu.....kur kitiuser posted image

Atsakyti
160.000 mokejom ,bet per sesis metus sumokejom 60.000lt o liko dar tiek pat moket doh.gif is tu 60.000 lt sumazejo tik 8000lt plius du metus stabdem paskola moket BUSTO PASKOLU DRAUDIMUI dar 25.000lt zodziu su bankais gailiuosi kad prasidejau schmoll.gif

Na as tai sedziu namie su vaikais,dabar vasara ax.gif dukra rudeni prades priesmokykline grupe,kalbos vaikai nemoka,tai ismoks greit eidami i darzeli. O mazylis turbut negaus dar vietos siais metais i darzeli,as ir planuoju pradet rudeni kursus vakarais, dar esu sutarus jei nepasikeis niekas dirbt aukle savo namuose po4val i diena atves man metuku mergyte . o siaip tu darbuku mamoms yra po5val i diena jei tik abu lanko darzelius gali darbuotis.vyro sesuo 3darbus dirba . vienas i sav 4val kitas i sav 20min bet dasirduria tai 200 tai 100eur prie algos.laiptines pravalo.

vyras mano dirba .tai is jo algos uztenka ir nuoma susimoket ir pragyvent ir papromogaut 4u.gif dar gaunam uz viena vaika iki18metu 184eur i men 4u.gif mano mazyliui jau tuoj du tai is lietuvos motinystes atosotogis jau baigsis cool.gif


o del grizimo tiesiog nera ko grizti ... tai laiko ir nzn ..siemet grisim atosotgom 2sav rugsejo men ir 2sav kaledu atosotogoms ,poto turbut tik vasara ,uosviai i soda atvazineja ir tiek g.gif
Atsakyti