Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

Aš po vestuviu pasilikau savo ir vyro pavardę doh.gif tada buvo gerai nes mokiausi universitete kadangi dominavo ir mano -aitė jokių dokumentų nekeičiaukeičiau tik pasą, bėt va praėjus 3 metams 2 mano pavardės dabar mane jau vargina abi netrumpos ir dabar kai dirbu daug kur reikia psirašinėti dokumentuose būna abi netelpa nu vienž problemos , kurių dabar turėsiu dar daugiua nes keisiu pavardę į tik vyro, tai jau aikšinausi ką reiks daryti kokius žygiu nukeliauti nepavydžiu pati sau doh.gif , bęt pradedu nuo rugpjūčio tvarkytis dokumentus, net santuokos liudijimą naują išduos blink.gif

NEKARTOKIT MANO KLAIDOS smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 23 liepos 2004 - 15:54
QUOTE (Cikadele @ 2004 07 17, 18:33)
O jei tuokiamasi tik baznycioje, o ne zakse, tai kas turi isduoti pazyma apie santuoka? kunigas? beje...kur man darytis pasa, jei santuoka vyksta ir bus uzregistruota visai kitam mieste nei as gyvenu? ar pasa reikia darytis tame mieste. kur esi priregistruotas? smile.gif

Kunigas isduoda kazkokia pazyma, kuria per 10 dienu reikia uzregistruoti santuoku rumuose. Jei uzregistruoji veliau, tai jie data, kada tejai registruoti, iraso kaip vestuviu data wink.gif
O pasa reikia darytis tame mieste, kuriame buvo isduotas dabartinis pasas.
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 07 23, 16:58)
O pasa reikia darytis tame mieste, kuriame buvo isduotas dabartinis pasas.

Neklaidink žmonių - pasas išduodamas pagal gyvenamąją vietą. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 07 23, 16:01)
Neklaidink žmonių - pasas išduodamas pagal gyvenamąją vietą. wink.gif

Nea- mano vienas draugas praeita savaite is Vilniaus vaziavo i Klaipeda, kad galetu pasa pasidaryti...
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 07 23, 17:21)
Nea- mano vienas draugas praeita savaite is Vilniaus vaziavo i Klaipeda, kad galetu pasa pasidaryti...

Vadinasi jis klaipėdoj registruotas o gyvena vilniuj, pagal registracijos vietą [pasas išduodamas.
Atsakyti
QUOTE (Žmona @ 2004 07 24, 08:32)
Vadinasi jis klaipėdoj registruotas o gyvena vilniuj, pagal registracijos vietą [pasas išduodamas.

Na, nezinau nezinau. Jis buvo issiregistraves Klaipedoj ir preiregistruotas Vilniuje, bet pasa liepe daryti ten, kur isduotas ansktesnis, tai nezinau. Ir cia buvo vos pries kelias savaites. g.gif Mano situacija irgi tokia pat- tai as jau nusiteikiau, kad teks kada imti iseigine po vstuviu ir vaziuoti i Siaulius paso daryti...
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 07 24, 09:38)
Na, nezinau nezinau. Jis buvo issiregistraves Klaipedoj ir preiregistruotas Vilniuje, <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=bet&v=56">bet</a> pasa liepe daryti ten, kur isduotas ansktesnis, tai nezinau. Ir cia buvo vos pries kelias savaites. g.gif Mano situacija irgi tokia pat- tai as jau nusiteikiau, kad teks kada imti iseigine po vstuviu ir vaziuoti i Siaulius paso daryti...

Ne na jei tu registruota Vilniuj gali būti rami nueisi pagal gyvenamą vietą į pasų poskyrį ir išduos jų Vilniuj yra 7, vienas Vilniaus rajono. Gali net nesijaudinti, na nebent neesi registruota........
Taigi mano tokia situacija buvo - 1 mano pasas išduotas Panevėžio raj. migracijos, o antras Vilnaius 7-ojo pasų poskyrio, dabar keisiu pavardę ir kadangi šiuo metu jau gyvenu Vilniaus priemiestyje tai išsiaiškinau, kad man reiks eiti jau ne į 7 pasų poskyrį, o į Vilniaus rajono pasų poskyrį smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, smile.gif

gal kuri zinot per kiek laiko reika pasikeisti pasa, ar taikomos baudos?

Ar reikia pranesti bankui apir pasikeitusia pavarde?

Ar reikia keisti vairavimo teise?

IR KIEK VISKAS KAINUOJA?
Aciu visoms is anksto biggrin.gif
Atsakyti
Na apie terminus tikrai tiksliai nežinau, bet kuo greičiau tuo geriau smile.gif
Kainos:
pasas - 60lt,
asmens kortele - 10 lt,
vairavimo teisės - 20lt,
banko kortelės - berods 10 lt (bankui reikia parnešti apie pasikeitusius visus duomenis, santuokos liudijimą į rankas ir pirmyn)

Sėkmės wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Tushka @ 2004 08 23, 05:15)
banko kortelės - berods 10 lt (bankui reikia parnešti apie pasikeitusius visus duomenis, santuokos liudijimą į rankas ir pirmyn)

Sėkmės wink.gif

Man niekas neminejo, kad reiks moketi. Turbut patyliukais nuo korteles atskaitys.
VB kortele pakeite per savaite, uzteko parodyti santuokos liudijima.
Hansa pareikalavo naujo asmens dokumento (teko laukti kol padarys naujo ID kortele) ir nauja kortele isdave per 5 d.d.

Tiesa, norint pasikeist pavarde vairuotojo pazymejime butina tureti galiojancia med. komisijos pazyma. Jei jos nera - reikia is naujo pereiti med. komisija... wink.gif
Atsakyti
Na jau po menesio turesiu naujaji pasa smile.gif Dar kartais sumaisau rasydama savo naujaja pavarde smile.gif tai dave laiko pasimokyt smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote ar reikia keisti SODROS pažymėjimą?
Atsakyti