Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(slyva @ 2009 07 17, 15:02)
Siaip per 3-4 turetu padaryti, as kai uzsakinejau, sake anksciau kaip po 2 sav. gali net nesiteirauti. Bet jei reikia skubiai, tai moki daugiau ir padaro per 5 dienas arba per diena  mirksiukas.gif

Šitą tai aš žinau unsure.gif
Esmė ta, kad ir taip pasą keičiausi sausio mėn. (buvo besibaigiantis galiojimas), o dabar, praėjus vos pusei metų, vėl turiu keistis (jau dėl pavardės) doh.gif Tiesiog ir taip gaila pinigėlių, o dar jeigu primokėti... schmoll.gif
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2009 07 17, 16:02)
Siaip per 3-4 turetu padaryti, as kai uzsakinejau, sake anksciau kaip po 2 sav. gali net nesiteirauti. Bet jei reikia skubiai, tai moki daugiau ir padaro per 5 dienas arba per diena  mirksiukas.gif

ai nesuprasi per kiek laiko jie ten padaro, man pasake per menesi, kad ateiciau liepos pabaigoj, o va cia pasiziurejau per www.dokumentai.l (aciu vienai forumietei uz sia nuoroda smile.gif mano pasas jau padarytas, reikia prisiruost tik nueit pasiimt smile.gif
Atsakyti
ar keisti po santuokos dokumentus privaloma?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2009 07 17, 17:13)
ai nesuprasi per kiek laiko jie ten padaro, man pasake per menesi, kad ateiciau liepos pabaigoj, o va cia pasiziurejau per www.dokumentai.l (aciu vienai forumietei uz sia nuoroda smile.gif mano  pasas jau padarytas, reikia prisiruost tik nueit pasiimt smile.gif


Per kiek laiko padare? Man savaite jau praejo tai dar nera biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(apokrita @ 2009 07 17, 17:40)
ar keisti po santuokos dokumentus privaloma?


Jei pavarde keitei, tai zinoma privaloma. Nors gal ir neprivaloma, bet esme ta kad neturesi galiojancio asmens dokumento.
Atsakyti
Neseniai istekejau ir reik keisti dokumentus: pasas, kortele, banko kortele - viskas aisku. Bet ar reik keisti NT nuosavybes dokumentus? Juk vistiek gi asmens kodas tas pats? yra santuokos liudijimas, bus pasas naujas. Negi ir vel viska per nauja formint, nest pas notara? g.gif
Atsakyti
hmm,po santuokos reikia pasikeisti pasa, kad turetum galiojanti asmens dokumenta, o ka daryt jei kita diena waziuoju iskart i powestuwime kelione? g.gif
Atsakyti
QUOTE(3kitten @ 2009 07 22, 15:58)
hmm,po santuokos reikia pasikeisti pasa, kad turetum galiojanti asmens dokumenta, o ka daryt jei kita diena waziuoju iskart i powestuwime kelione?  g.gif

jetau, beveik siame forume visa laika apie ir kalbama, kad vaziuok i ta uzsieni medaus kopinet su savo mergautiniu pasu, bile kad jis tik galiotu, jei galiojimas baigaisi uz savaites ar menesio privalai keistis pasa nori nenori, po santuokos aplamai gali nesikeisti paso bet turi visur su savim tasytis santuokos liudijima.
gryzus is keliones pasikeisi pasa.
Atsakyti
QUOTE(apokrita @ 2009 07 17, 16:40)
ar keisti po santuokos dokumentus privaloma?

Pasą ir ATK - būtina 4u.gif

Vakar jau atsiėmiau pasą ir ATK thumbup.gif Iškart pridaviau dokumentus vairuotojo pažymėjimo keitimui (kaip gerai, kad radau seną medicinos pažymą, iki kurios galiojimo pabaigos beliko 5 dienos) tongue.gif - penktadienį jau turėsiu jį bigsmile.gif
Atsakyti
nepamirskit ir banko korteliu, nes kai kortele atsiskaitineju ir dedu parasiuka tai visada skersuoja pardavejos, nes nelabai ta mergautini ir bemoku,o i banka tereikia santuokos liudijimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aroonele @ 2009 07 29, 11:38)
nepamirskit ir banko korteliu, nes kai kortele atsiskaitineju ir dedu parasiuka tai visada skersuoja pardavejos, nes nelabai ta mergautini ir bemoku...

Kaip įdomiai blink.gif Nei karto dar nemačiau, kad pardavėja žiūrėtų į parašą ant kortelės lotuliukas.gif

Na va, jau turiu naują pasą ir ATK (padarė per 18 d.) bei vairuotojo pažymėjimą (padarė per 2 d) thumbup.gif

Dabar beliko banke pasikeist pavardę ir dėl NT dokų pasidomėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 31 liepos 2009 - 09:55
Man jau 3 savaites praejo, o dar nepadaryta sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, aš ištekėjau 2009 07 17, reikia keisti pasa, nes ruošiuosiu išvažiuoti 2 metams į užsienį, Sakykit, kai daro naują pasą, tai seną pasiima, t.y. aš kaip ir negalėsiu niekur išvažiuoti ? Ir per kiek laiko padarytu pasą ? Turiu išvažiuoti 08 men. pabaigoje, vykstu i Estiją automobiliu, sienu kaip ir nera, bet visvien pasa su savimi reikia tureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Musicka: 04 rugpjūčio 2009 - 10:57