Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai po santuokos

QUOTE(Mimuke @ 2010 10 14, 01:51)
pirmiausiai pasikeiciau pasa (skubos tvarka, per viena diena.. kainavo, berods, 200lt vienam), o grizus i UK ir banke duomenis  ax.gif
visa kita stovi po senoviai  ax.gif teisiu nesikeiciau jau vien delto, kad cia nevairuoju, o LT retas svecias, tai grizus kad ir sesiu keleta kartu su mergautine pavarde nematau tame bedos  ax.gif

As teisiu irgi nesikeisciau, bet medicinine kaip tik baigsis balandi, tai jau ir pasikeisiu po vestuviu tada iskart, kad paskui per daktarus nebegiot ax.gif
Atsakyti
Šiandien skambinau į Regitros informaciją, tai pagal įstatymą vairuotojo pažymėjimas turi būti pakeistas per vieną mėnesį nuo naujo paso išdavimo 4u.gif Kol kas to dar nepadariau, bet reikės. Dar reiėks paskambinti paklausti ar reikia perregistruoti TP g.gif

Pasą pasikeičiau, soc. draudimo pažymėjimą pasikeičiau.

Kažin, ką dar reikia padaryti?
Atsakyti
Mergaites, jus gal zinot kiek maksimaliai laiko galima nesikeisti paso ir vykti i uzsieni? As emigrantes duonos ragauju ir nelabai laiko yra visiems sitiems keitimams...

I sesmes na kas zinos apie pavardes pasikeitima, jei pats nesikreipsi... nebent metrikacijos skyrius pranesa migracijos tarnybai blink.gif bet nejau visa ta info ir i oro uostus keliauja?? g.gif
Atsakyti
I oro uosta gal ir nekeliauja, nzn, be siaip visose kitose institucijose Lietuvoje po santuokos registravimo taves mergautine pavarde neliks.
Atsakyti
O man iškilo klausimas štai dėl ko: mūsų bute esu registruota dar mergautine pavarde. Šioj vietoj irgi reik pranešti ? Jei pranešti apie pavardės pasikeitimą, tai kur kreiptis ?
Atsakyti
QUOTE(Jurmale @ 2011 01 07, 01:11)
Mergaites, jus gal zinot kiek maksimaliai laiko galima nesikeisti paso ir vykti i uzsieni? As emigrantes duonos ragauju ir nelabai laiko yra visiems sitiems keitimams...

I sesmes na kas zinos apie pavardes pasikeitima, jei pats nesikreipsi... nebent metrikacijos skyrius pranesa migracijos tarnybai blink.gif  bet nejau visa ta info ir i oro uostus keliauja?? g.gif

siai tai iki rtiju menesiu dar nieko nesako, nes nera tokio nurodymo, del pakeitimo paso per viena menesi. Bet kai as pati domejausi tai sake kuo greiciau, nes paskui kitos visokios instancijos pradeda spausti.
Atsakyti
Sveikos, gal galite kas nors skubiai atsakyti:

po santuokos esu pasikeitusi pasą, tačiau jokių kitų institucijų neinformavusi (pavardę turiu dvigubą, tad banke sakė nieko tokio).
Poliklinikoje, kurioje esu registruota, nesilankiau dar po vestuvių, bet šią savaitę būtinai reikia gauti siuntimą pas kitą gydytoją, tad teks apsilankyti. Tad noriu paklausti, ar būtina pranešti poliklinikoje, kad pasikeitė mano pavardė ir ar užtenka ten tik jiems pasakyti, ar būtina informuoti ligonių kasas ar kažką tokio???
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2011 01 25, 14:53)
Sveikos, gal galite kas nors skubiai atsakyti:

po santuokos esu pasikeitusi pasą, tačiau jokių kitų institucijų neinformavusi (pavardę turiu dvigubą, tad banke sakė nieko tokio).
Poliklinikoje, kurioje esu registruota, nesilankiau dar po vestuvių, bet šią savaitę būtinai reikia gauti siuntimą pas kitą gydytoją, tad teks apsilankyti. Tad noriu paklausti, ar būtina pranešti poliklinikoje, kad pasikeitė mano pavardė ir ar užtenka ten tik jiems pasakyti, ar būtina informuoti ligonių kasas ar kažką tokio???


Jau kai uzregistruoji santuoka ir pasikeiti pasa ir gauni ji su nauja pavarde, tai jau visose kitose institucijose buna naujoji pavarde, o poliklinikoj kai nueisi uzteks pasakyti kad istekejai ir pasikeite pavarde, jie pakeis pavarde korteleje ir viskas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Americana: 25 sausio 2011 - 21:01
Labai ačiū smile.gif kažkaip net neįsivaizdavau tos sistemos.
Atsakyti
Dar vienas klausimas iškilo - o kaip su kompensuojamųjų vaistų pasu? ar reikia jį keisti dėl pavardės?
Atsakyti
QUOTE(starry-eyed @ 2011 01 26, 12:14)
Dar vienas klausimas iškilo - o kaip su kompensuojamųjų vaistų pasu? ar reikia jį keisti dėl pavardės?

Man irgi visi sie klausimai aktualus, nes poliklinikoj dar nebuvai ir nieko jiems nepranesiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Americana @ 2011 01 25, 20:57)
Jau kai uzregistruoji santuoka ir pasikeiti pasa ir gauni ji su nauja pavarde, tai jau visose kitose institucijose buna naujoji pavarde, o poliklinikoj kai nueisi uzteks pasakyti kad istekejai ir pasikeite pavarde, jie pakeis pavarde korteleje ir viskas wink.gif

cia Jus apie visas valstybines institucijas kalbate? g.gif vadinasi, nieko daryt nereikia nei ligoniu kasoj, nei tarkim VMI ir kitur?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2011 01 26, 17:30)
Man irgi visi sie klausimai aktualus, nes poliklinikoj dar nebuvai ir nieko jiems nepranesiau  blush2.gif
Papildyta:

cia Jus apie visas valstybines institucijas kalbate?  g.gif  vadinasi, nieko daryt nereikia nei ligoniu kasoj, nei tarkim VMI ir kitur?

Poliklinikoje registratūroje perregistravo (antrinėje niekaip nesugeba perregistruoti, nes tingi doh.gif 3 kartus jau prašiau), ten pas juos vienoje sistemoje automatiškai persiregistruoja, kitoje - rankiniu būdu. Žodžiu, eidamos į polikliniką pasiimkit santuokos liudijimą ir naująjį asmens dokumentą dėl visa pikto.

VMI nieko nereikėjo daryti, o Sodroj tai tik pažymėjimą pasikeičiau (privaloma turėti nuotrauką ir asmens dokumentą, santuokos liudijimo neprašė).

Banke reikalavo santuokos liudijimo.
Atsakyti