Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

ojojojIeva, tikrai velniskai miela thumbup.gif as dabar planuoju darytis ant kojos nuo pirstu iki kauliuko, vis po pirmosios tattoo bijojau skausmo bet pries keles dienas sumaniau jog gal ir neprosal dar viena, bet nezinau dar ko noreciau, gal kokio jeroglifo neeilinio,arba kazka uzsirasyti... gal zinot kas nors kokia nuorodele kurioje butu tose vietose padarytos tattoo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 15, 22:33)
ojojojIeva, tikrai velniskai miela thumbup.gif  as dabar planuoju darytis ant kojos nuo pirstu iki kauliuko, vis po pirmosios tattoo bijojau skausmo bet pries keles dienas sumaniau jog gal ir neprosal dar viena, bet nezinau dar ko noreciau, gal kokio jeroglifo neeilinio,arba kazka uzsirasyti... gal zinot kas nors kokia nuorodele kurioje butu tose vietose padarytos tattoo? 4u.gif


tai į google rašai "foot tattoo" ir žiūrinėji nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(ojojojIeva @ 2011 05 15, 22:05)
man ji labai miela wub.gif
user posted image


Tikrai miela smile.gif Bet pati tokios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 03 28, 13:31)
turiu ant kaires blauzdos 5 mazytes zmogaus pedutes (viena apie 2cm). ANt vienos mentes delniuka, ir ant desines kojos tarp pirstu ir kauliuko turiu pedute abi jos kaip apgamai tokios spalvos. Noriu kazko aplink ta pedute ir testinumo link blauzdos.
Drugeliai siaip man nlb patinka, bet sitoj tattoo visai neblogai ziurisi. Aisku reikes su meistre pirmiausia pasitarti, bet jau norisi kazka konkreciau tureti.

ikelkit foto tas pedutes.as seniai svajojau apie pan tattoo.tik galvojau,kad daryciaus kates pedutes g.gif
Atsakyti
Klausimas turinčioms tatu ant pilvo. Gal kas kokį patarimą gali duoti, kaip daryti kol sugis. Nes kažkaip kai liečiasi rūbai, labai greit nusivalo kremas, o be to jin labai apsivelia pūkeliais nuo drabužių. Stengiuosi dėveti kuo laisvesnius, kol sugis, bet prisilietimų išvengti aišku nepavyksta.
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2011 05 17, 14:19)
ikelkit foto tas pedutes.as seniai svajojau apie pan tattoo.tik galvojau,kad daryciaus kates pedutes g.gif

Labas merginos,
http://www.google.lt.../...tx=72&ty=71

cia nuoroda i mano tattoo. neistrynusi esu is fotki, tai ir per google meta ja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emigrante @ 2011 05 20, 07:48)

cia nuoroda i mano tattoo. neistrynusi esu is fotki, tai ir per google meta ja blush2.gif


Labai smagios pedutes 4u.gif
Atsakyti
user posted image

va prieš dieną daryta tattoo, puikus meistras, puikiai atliko.
na žinoma čia dažai dar neišėję, tai dar kolkas nevisas šedevras matosi. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Labas merginos, greitu laiku ruosiuosi darytis stai tokia tattoo tik uzrasa pakeisciau i "You are who you are" Ka manote? smile.gif tattoo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabezyte: 23 gegužės 2011 - 22:38
QUOTE(gabezyte @ 2011 05 24, 09:28)
Labas merginos, greitu laiku ruosiuosi darytis stai tokia tattoo tik uzrasa pakeisciau i "You are who you are" Ka manote? smile.gifuser posted image



Neatidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 23, 23:31)

matau, ir nzn kaip pataisyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gabezyte @ 2011 05 24, 09:33)
matau, ir nzn kaip pataisyti  blush2.gif


http://imageshack.us/ Ikelk foto i cia ir nukopik Forum code
Atsakyti