Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

na jei labai senai daresi,gal ir nepopuliaru buvo kremukais tepliotis smile.gif ,o jei dar kokis baikeris,tai turbut dar ir ne vyriska butu buve smile.gif ,bet kokiu atveju-katik padaryta tatuiruote yra ATVIRA ZAIZDA,kuria reikia rupintis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacoste2 @ 2011 05 10, 06:57)
na jei labai senai daresi,gal ir nepopuliaru buvo kremukais tepliotis smile.gif ,o jei dar kokis baikeris,tai turbut dar ir ne vyriska butu buve smile.gif ,bet kokiu atveju-katik padaryta tatuiruote yra ATVIRA ZAIZDA,kuria reikia rupintis. smile.gif


drinks_cheers.gif
Man atrodo ir tie, kur kalėjime darydavos tattoo irgi niekuo netepliojo.
Atsakyti
Kita vertus,"tada" ir tatuiruotes(dauguma) buvo paprastesnes,ir kazkoks per nepriziurejima atsirades defektas,ne taip pastebimas,o dabar tatuiruotes -vos ne meno sedevrai biggrin.gif
Atsakyti
na jis daresi prie 7erius metus, nera labai taip ir senai, spalvota ji ir tos spalvos labai ryskios nepalyginamai nei su tom kurie turi tattoo jau senai g.gif vasara galesiu imesti tos tattoo ft kaip vaziuosiu pas ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shvyzy @ 2011 04 04, 02:48)

super drinks_cheers.gif
Atsakyti
gazu thumbup.gif bet jei neklystu tai jau buvo si tattoo lyg senoje temoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 11, 12:29)
gazu thumbup.gif  bet jei neklystu tai jau buvo si tattoo lyg senoje temoje g.gif

tai citata iš praeitos temos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 12, 04:25)
tai citata iš praeitos temos wink.gif


oi atsiprasau net nepastebejau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas zinot zmogu kuris turi vaizduote,ir galetu papaisyti eskiza tatuiruotei?Reikia uzbaigt kurini,o eskizo neturiu,nors vizija yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacoste2 @ 2011 05 15, 01:32)
Gal kas zinot zmogu kuris turi vaizduote,ir galetu papaisyti eskiza tatuiruotei?Reikia uzbaigt kurini,o eskizo neturiu,nors vizija yra smile.gif


zinau viena vyra kaune, kuris ir daro tattoo ir vaizduote gan nebloga turi thumbup.gif
Atsakyti
man tik eskizo reikia,tatuiruote kitur darausi,reikia tik piesinio uzbaigimui smile.gif
Atsakyti
man ji labai miela wub.gif
user posted image
Atsakyti