Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(pudrine @ 2011 05 23, 23:42)
http://imageshack.us/ Ikelk foto i cia ir nukopik Forum code

tattoo na gal dabar bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gabezyte @ 2011 05 23, 23:28)
Labas merginos, greitu laiku ruosiuosi darytis stai tokia tattoo tik uzrasa pakeisciau i "You are who you are" Ka manote? smile.gif tattoo

tattoo pataisiau ax.gif
Atsakyti
[quote=gabezyte,2011 05 24, 09:50]
tattoo na gal dabar bus gerai 4u.gif

Kiekvienas turi sava skoni, siaip man asmenisai ta zvaigzde nepatinka ir tokia tattoo gal labiau vyriska mano akimis ziurint, bet cia tik mano asmenine nuomone jei jums patinka tai saunu pirmyn smile.gif
Atsakyti
sveikutes, atejau patarimo, ziauriai noriu tatoo, uzsidegiau ir nors mirk noriu savo mergytes varda kaip nors graziai istatuiruot, tik kad pas rama eiles didziules tik rugpjucio menesiui, kur gal galima butu padaryt kokybiskai tatoo?
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2011 05 08, 21:42)


Kissa666, labai wub.gif

Maniau, kad daugiau nebenorėsiu jokios tattoo, bet "atėjo laikas" antrai. Kokią darysiuosi jau seniai žinau, tik laukiu tinkamos progos, nes noriu, kad naujos tattoo atsiradimas sutaptų su kažkokiu svarbiu įvykiu (pvz. studijų baigimo proga) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 05 24, 09:47)
sveikutes, atejau patarimo, ziauriai noriu tatoo, uzsidegiau ir nors mirk noriu savo mergytes varda kaip nors graziai istatuiruot, tik kad pas rama eiles didziules tik rugpjucio menesiui, kur gal galima butu padaryt kokybiskai tatoo?


Na Ramas tatoo salone, ne tik Ramas dirba, pas visus eilės tokios didelės?
Dar yra salonas Angis, bet kiek teko susidurt, ten eilės irgi didelės.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 05 24, 18:47)
sveikutes, atejau patarimo, ziauriai noriu tatoo, uzsidegiau ir nors mirk noriu savo mergytes varda kaip nors graziai istatuiruot, tik kad pas rama eiles didziules tik rugpjucio menesiui, kur gal galima butu padaryt kokybiskai tatoo?


Siulyciau apsilankyti temoje TATTOO SALONAI ten rasite gerus ir blogus atsiliepimus gal pades issirinkti smile.gif
Atsakyti
[quote=pudrine,2011 05 23, 22:57]
[quote=gabezyte,2011 05 24, 09:50]
tattoo na gal dabar bus gerai 4u.gif

Kiekvienas turi sava skoni, siaip man asmenisai ta zvaigzde nepatinka ir tokia tattoo gal labiau vyriska mano akimis ziurint, bet cia tik mano asmenine nuomone jei jums patinka tai saunu pirmyn smile.gif
[/quote]


Kazkaip ir man i vyriska siek tiek nesa, gal pati zvaigzde kokia kitokia galetu but smile.gif Bet jei patinka - super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(believe_in @ 2011 05 26, 21:51)
Kazkaip ir man i vyriska siek tiek nesa, gal pati zvaigzde kokia kitokia galetu but smile.gif Bet jei patinka - super  4u.gif


Na jo gal pakeitus siektiek zvaigzdute tada butu gana neblogai, nes siaip dabar ji primena tas carinskas rusiskas zvaigzdes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal žinote ar galima darytis tattoo ant rando? man darytas CP ir tas randas mane baisiai nervina... pvz džinsų žemu liemeniu ir trumpesnės palaidinės jau nebegaliu užsidėt verysad.gif tai galvoju gal tattoo pagelbėtų man, bet kažkaip neradau info apie tokius atvejus... gal jūs žinot, o gal net pavyzdžių kur užmatėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 05 27, 18:08)
Sveikos 4u.gif
gal žinote ar galima darytis tattoo ant rando? man darytas CP ir tas randas mane baisiai nervina... pvz džinsų žemu liemeniu ir trumpesnės palaidinės jau nebegaliu užsidėt  verysad.gif tai galvoju gal tattoo pagelbėtų man, bet kažkaip neradau info apie tokius atvejus... gal jūs žinot, o gal net pavyzdžių kur užmatėt?  ax.gif


Galima, bet tik tada kai randas visiškai sugijęs. Rando gijimas po operacijos trunka apie dvejus metus. Galite pasiteirauti savo gydytojos ar jūsų randas visiškai užgijęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marcipane*: 28 gegužės 2011 - 12:22
QUOTE(pudrine @ 2011 05 26, 14:04)
Na jo gal pakeitus siektiek zvaigzdute tada butu gana neblogai, nes siaip dabar ji primena tas carinskas rusiskas zvaigzdes 4u.gif

nu nezinau, man asmeniskai viskas grazu tai ir darysiuos tokia smile.gif ziurint dar i tai, kad zvaigzde turi savotiska reiksme smile.gif greiciausiai ja turesiu jau rytoj arba poryt smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(gabezyte @ 2011 05 31, 01:08)
nu nezinau, man asmeniskai viskas grazu tai ir darysiuos tokia smile.gif ziurint dar i tai, kad zvaigzde turi savotiska reiksme smile.gif greiciausiai ja turesiu jau rytoj arba poryt smile.gif)


Tai zinoma jei jums ik grazu ir patinka thumbup.gif pvz manoji irgi ne visiems patinkaa o man ji ir daug reiskia ir patinka 4u.gif nes visu skoniai negali sutapti smile.gif kaip pasidarysit lauksim foto smile.gif
Atsakyti