Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

tepk kremuku,neturi sasas susidaryti,neturi oda issauseti mirksiukas.gif o man grazu dideles,kazkada norejau ant sono dideles labai,bet draugas atkalbejo.turiu drugely tarp menciu,planuoju per visa stuburo linija pasidaryti ilga rasta iki drugeliobet cia ateity mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 11 13, 10:59)
tepk kremuku,neturi sasas susidaryti,neturi oda issauseti mirksiukas.gif o man grazu dideles,kazkada norejau ant sono dideles labai,bet draugas atkalbejo.turiu drugely tarp menciu,planuoju per visa stuburo linija pasidaryti ilga rasta iki drugeliobet cia ateity mirksiukas.gif

man ir dideles grazu bet ten kur ju nesimato,as ir norejau didesnes bet kazkaip uzsidengtu jau po apatiniais tai ir vel vaizdo nebutu,dabar pats tas gaunasi matoma visa.as gyvenime nemaniau kad pasidarysiu tatoo kazkaip buvau pries jas bet va,dabar bijau kad antros neuzsimanyciau ir beje manau kad ji taip pat butu per visa stubura 4u.gif
Atsakyti
sveikos, kita savaite eisiu pas Ramastattoo daryt ttattoo, nuo birzelio laukiau lapkricio, nes jei buciau apsigalvojus tai jau kokiam rugpjuti, bet iki dabar labai svajoju, ir is pradziu norejau ant rieso, tai uzislipinau lipduka ir po keliu savaiciu ziauriia pradejo nervirnt, tada uzsilipinau ant bevardzio pristo ir nenervina visai, tai va, BET blyn vyras ir mama rodo pristu prie smilkinio ir jiem jau dabar geda ir tt, ar jus iir susiduriat su tokiu "palaikymu"? as siaip megstu pritarima ir palaiminima, bbet sis atveis bus turbut primas kai isgirdau kad nepritaria bet darau savo, palinkejikit stiprybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2013 11 18, 12:08)
sveikos, kita savaite eisiu pas Ramastattoo daryt ttattoo, nuo birzelio laukiau lapkricio, nes jei buciau apsigalvojus tai jau kokiam rugpjuti, bet iki dabar labai svajoju, ir is pradziu norejau ant rieso, tai uzislipinau lipduka ir po keliu savaiciu ziauriia pradejo nervirnt, tada uzsilipinau ant bevardzio pristo ir nenervina visai, tai va, BET blyn vyras ir mama rodo pristu prie smilkinio ir jiem jau dabar geda ir tt, ar jus iir susiduriat su tokiu "palaikymu"? as siaip megstu pritarima ir palaiminima, bbet sis atveis bus turbut primas kai isgirdau kad nepritaria bet darau savo, palinkejikit stiprybes smile.gif

sveika 4u.gif kai daraisi tatoo labai gerai turi apsigalvoti kurioje vietoje kad po to nesigaileti,matau pati dar metaisi.as kazkaip kai masciau darytis kita vieta nesisuko galvoje kaip ant desnio sono,net apue kairy sona minties nebuvo,nes pries atliekant ja meistre paklause,o gal ant kairio?net nusipurciau,pasirodo net tokie dalykai daug ka reiskia biggrin.gif todel gerai apmastyk ir daryk tik toj vietoj kur tau bus gera ja nesioti matyti ir tureti,pagalvok ne vien apie rankas yra dar kojos,kulksnis,ciurna jei ji nedidele labai graziai buna tokiose vietose,bet svarbiausia turi neerzinti taves pacios.sekmes!
Atsakyti
Man metymasis vyksta savaite-dvi ir jei po to kokius tris mensius nuomone nekinta, as manau kad jau galima sakyt apsisprendziau smile.gif BEDA viena nevaiksto. Parasiau i Ramastattoo tai jie tik po nauju laiko tures, ok, tada parasiau i eddyytattoo, ir ka jus manot, ka man atrase, laaabai pasimeciau cituoju: mes kotegoriskai labai ziurim i tatu ant pirstu ir nenorim jas daryt del labai paprastos priezastes tokios tatu prastai gyja ir ju patasymai nieko gero nedoda

ir pridejo kelias foto su pablukusiom tattoo ant pirstu doh.gif as niekur kitur tattoo nenoriu, dilema, ar eit pas Rama kai bus vietu, ar gal net kitur kur, ar paklausyt Eddy patarimo verysad.gif
Papildyta:
del idomumo parasiau dabar ir i super 7, laukiu ats, jei jie man kazka panasaus parasys kad laiko neturi ar ten nedaro, tai lauksiu pavasario, kaip sako rytas protingesnis uz vakara, tai gal pavasaris protingesnis bus uz rudeni smile.gif
Atsakyti
cha, visi salonai, viisi meistrai atisiisako daryt tattoo ant pirsto, jie padarytu bet suteikia informacija kuri yra objektyvi ir verta demesio, ant plastaku tattoo nesilaiko tad tattoo neturiu ir kolkas neeturesiu verysad.gif kodel neturesiu? nes noriu tokios vietos kur matyciau tik as, o ne kiti, nes visos vietos yra arba nematomos man o tik kitiem, arba nem,atomos niekam, arba matomos visiem doh.gif
Atsakyti
na bet ant pirsto irgi matomos visiems...turi galimybe darytis ant pirsto,bet kas kazkiek laiko,ja vis paredaguoti,paryskinti...manau jai nori tik ant pirsto,kitos iseities nera...
Atsakyti
Ar yra kažkoks tyrimas nustatyti, ar žmogus alergiškas tatuiruočių rašalui? g.gif Labai noriu tatuiruotės, bet net keliems pažystamiems pasireiškė alergija, todėl dabar baimė atsirado unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(moriube @ 2013 11 22, 09:58)
Man metymasis vyksta savaite-dvi ir jei po to kokius tris mensius nuomone nekinta, as manau kad jau galima sakyt apsisprendziau  smile.gif  BEDA viena nevaiksto. Parasiau i Ramastattoo tai jie tik po nauju laiko tures, ok, tada parasiau i eddyytattoo, ir ka jus manot, ka man atrase, laaabai pasimeciau cituoju: mes kotegoriskai labai ziurim i tatu ant pirstu ir nenorim jas daryt del labai paprastos priezastes tokios tatu prastai gyja ir ju patasymai nieko gero nedoda

ir pridejo kelias foto su pablukusiom tattoo ant pirstu  doh.gif  as niekur kitur tattoo nenoriu, dilema, ar eit pas Rama kai bus vietu, ar gal net kitur kur, ar paklausyt Eddy patarimo  verysad.gif
Papildyta:
del idomumo parasiau dabar ir i super 7, laukiu ats, jei jie man kazka panasaus parasys kad laiko neturi ar ten nedaro, tai lauksiu pavasario, kaip sako rytas protingesnis uz vakara, tai gal pavasaris protingesnis bus uz rudeni smile.gif


laba,
kurioje vietoje ant bevardžio piršto planavai darytis tattoo, kad meistrai atkalbėjo ? unsure.gif negaliu atsispirt norui turėt tatto vidinėj piršto pusėj doh.gif
user posted image
nejau ir ši vieta problematiška unsure.gif ?
Gyvai mačiau tattoo (mažą žvaigždutė) ant vienos Maximos kasininkės(su visa pagarba Joms) vidinės dalies pirštuko... na labai jau jaukiai ir paslaptingai atrodė ta pasislepianti ir vėl pasirodanti žvaigždutė, kai ji skaičiavo pinigus... rolleyes.gif
Atsakyti
Pati paklausiau-pati ir atsakysiu rolleyes.gif gavau ir aš atsakymą iš Eddy tattoo apie tai, kad nedaro ir nerekomenduoja daryt ant pirštų(ir jų vidinės dalies), delnų, pėdučių... verysad.gif

teks pamediduoti ties kitom kūno vietelėm... ommmmmmmmmmm...
Atsakyti
O įdomu, kaip su tattoo ant pėdos. Žinau, kad vasarą nerekomenduojama daryti, bet rudenį/žiemą juk avalynė visa uždara g.gif

Ir dar, gal galit kas paaiškinti visą eigą. Susitari su meistru, susitinki, pasakai ko maždaug nori, jis papaišo eskizų, išsirenki ir darai tattoo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2014 01 08, 20:44)
O įdomu, kaip su tattoo ant pėdos. Žinau, kad vasarą nerekomenduojama daryti, bet rudenį/žiemą juk avalynė visa uždara  g.gif




Nes nublunka/nusitrina :mikriukas:
Atsakyti