Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

QUOTE(dakota24 @ 2013 07 30, 17:34)
as turiu 4 tatoo ir naujausia pries 3 menesius padaryta:) jai darysi tatoo salone,o ne pas kazka namie,gali 100% buti rami del sterilumo mirksiukas.gif


Labai smalsu būtų pamatyti kokią vieną ar dvi jūsų tattoo smile.gif
Atsakyti
Aš mąstau ant šlaunies kažką tokio http://zaktattoos.co...o-designs-4.jpg
Atsakyti
tattoo ant pėdos - kodėl geriau nesidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2012 02 06, 19:10)
moterys daug ka daro del grozio,o ne del gilios minties,tam daro depiliacijas,veriasi auskarus,kencia dietas,juk del grazumo,manau nebutinai tattoo turi but su kazkokia giliausia mintim, as noriu mazo elfuko,na be jokios gilios minties  bigsmile.gif

bevartant temute,atradau pazystamu 4u.gif sveika smile.gif turim bendru pomegiu jau ne viena biggrin.gif na ka as ka tik po tatoo,tik dvi dienos,niekad nemaniau kad isdrysiu tam,abu su vyru pasizenklinom.dariausi gana skausmingoj vietos ant sono ir gana ne maza,jokiu gelyciu jokiu drugeliu ar sirdeliu,tiesiog tokia kokia labai retai rasi pas moteri,kobra,karaliska kobra,super atrodo,vaizdas nerealus ir neiprastas akiai.ziuriu senokai postas parasytas bet gal pasieks jus 4u.gif
Atsakyti
taip,taip,pazystami veidai skirtingose temose mirksiukas.gif 4u.gif labai noreciau pamatyti tavo kobra mirksiukas.gif suintrigavai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 11 12, 10:14)
taip,taip,pazystami veidai skirtingose temose mirksiukas.gif  4u.gif  labai noreciau pamatyti tavo kobra mirksiukas.gif  suintrigavai 4u.gif

o kaip smagu,kaip faina ,vienos foto nemoku ikelti bet va pameginsiu sitaip.https://lt-lt.facebook.com/pages/Vilma-tattoo/213793908653246. cia rasi mano kobra pirmojoje foto,ir salimais vyro rankos su raidemis,mes cia ka tik po proceduros biggrin.gif oi kazkaip neatidaro bet ivedus vilma tatoo rasi mus ten 4u.gif daugumai moteru labai patiko ,o kaip tau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andra96: 12 lapkričio 2013 - 09:49
wow mirksiukas.gif bet vieta tikrai skaudzia pasirinkai biggrin.gif gavai nuskausminamuju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 11 12, 15:17)
wow mirksiukas.gif  bet vieta tikrai skaudzia pasirinkai biggrin.gif  gavai nuskausminamuju? g.gif

ne negavau kadangi jie po 40min suveikia ir tik 10 min veikia,tai atkentejau didvyriskai.daugiau nenoriu lotuliukas.gif skaudejo labai,vos spejau kvepuoti,kaip per gimdyma koki.is pradziu kuteno negalejau nustoti juoktis,bet veliau...galvojau viskas begu lauk su neuzbaigta kobryte.ganetinai drasi tatoo,bet man ji tinka,esu biski tokia neramios sielos tai drugeliai ne man lotuliukas.gif beje jos reiksme labai grazi yra,cobra reiskia savo karalystes pozemiu ir turtu sergetoja,niekam neleidzianti is jos.. kazka pasiimti ar issinesti... smile.gif
Atsakyti
super thumbup.gif o as va saviskio atkalbet negaliu,jis skorpionastai nori skorpiona pasidaryti doh.gif nu man labai ne prie sirdies schmoll.gif sakau drakono metais gimes,jug taip grazuuuu...o dar kokiu ju graziu buna wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 11 12, 17:58)
super thumbup.gif  o as va saviskio atkalbet negaliu,jis skorpionastai nori skorpiona pasidaryti doh.gif  nu man labai ne prie sirdies schmoll.gif  sakau drakono metais gimes,jug taip grazuuuu...o dar kokiu ju graziu buna wub.gif

bet zinok ta skorpiona galima padaryti toki is ornamentu kad net nesuprasi kad ten tas skorpionas.jo kazkaip zodiako zenklai kazkaip pabode yra,maniskis va vaiku vardus ant ranku issikale,man visai nieko.bet daugiau tatoo abu nebenorim.negana to siai dienai skauda,sunku lenktis,oda raukslejasi sasas dedasi tai jausmas nekoks,sake per 3sav turi sugyti.galvoju gal spes sugyti iki tos kitos mano "proceduros" o iki jos 4sav. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2013 03 06, 00:22)
O, mano koja biggrin.gif ačiū, malonu  blush2.gif  tik gaila, kad įdėjot nepabaigtą, po pirmo darymo, tai negražiai atrodo  smile.gif

o ką manot apie tokio dydžio tattoo?

user posted image

man šitie rožių raštai nerealūs..

nerealiai gerai atrodo bigsmile.gif
bet ir pana matosi nebloga, o graziems zmonems tai viskas gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
grazu,bet mano nuomone tatoo netureztu rezti akies jei tai moteris,juk daromes del saves ne del kitu,tokios tatoo nepaslepsi jau neuzmaskuosi drabuziais,isivaizduoju su tokia tatoo kur nors baznycioje per vaiko krikstynas ar rotusej smile.gif man jei tatoo tai tokioje vietoje kur niekas nemato na tik papludimyje graziai nustemba zmones kad wow ji tatoo turi smile.gif va cia subtilu man ir grazu. 4u.gif
Atsakyti