Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

Ant kojos prie pirštų labai skauda, taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2011 05 04, 13:03)
Ant kojos prie pirštų labai skauda, taip?  g.gif

Sveikos, jungiuosi i sia diskusiju tema, nes pati turiu ant kojos tattoo ir tai pirmoji, bet ne paskutine smile.gif esu patenkinta, o skausmas tikrai iskenciamas, ir neimanoma jo palyginti nes kiekviena skirtingai ji pernesa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuske21 @ 2011 05 04, 15:17)
Sveikos, jungiuosi i sia diskusiju tema, nes pati turiu ant kojos tattoo ir tai pirmoji, bet ne paskutine smile.gif esu patenkinta, o skausmas tikrai iskenciamas, ir neimanoma jo palyginti nes kiekviena skirtingai ji pernesa mirksiukas.gif


Tai prašom pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
as dariausi ant uzpakalio zanduko blush2.gif as asmeniskai labai bijau adatu ir man neisejo niekur kitur nusukti minciu nuo to kad y mano uzbakali sulenda iskarto 4adatos blush2.gif

na pasirodom kokia turite ant kojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 04, 19:41)
as dariausi ant uzpakalio zanduko blush2.gif  as asmeniskai labai bijau adatu ir man neisejo niekur kitur nusukti minciu nuo to kad y mano uzbakali sulenda iskarto 4adatos blush2.gif

na pasirodom kokia turite ant kojos smile.gif


o jūs savo nerodėt g.gif
apkarpykit nuotrauką, kad tik tattoo matytųsi ir įkelkite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 04, 19:41)
as dariausi ant uzpakalio zanduko blush2.gif  as asmeniskai labai bijau adatu ir man neisejo niekur kitur nusukti minciu nuo to kad y mano uzbakali sulenda iskarto 4adatos blush2.gif

na pasirodom kokia turite ant kojos smile.gif


Jo, ir as is pradziu buvau labai isitempus. Ir dar gasdino tokie darytojos pasakymai: "jei jauciate, kad alpsite, pasistenkite pasakyti". Bet jau po keliu minuciu atsipalaidavau smile.gif
Atsakyti
sveikutes ,ruosios ir as tatoo daryt ant rankos vidines puses arciau rieso. noriu dukros varda kaip nors mandrai istueruot, tik ziauriai bijau adatu, skausmo, galvoju gal kazkaip nuskausmina kad ne tai jaustusi tas skausmas
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2011 05 05, 13:42)
sveikutes ,ruosios ir as tatoo daryt ant rankos vidines puses arciau rieso. noriu dukros varda kaip nors mandrai istueruot, tik ziauriai bijau adatu, skausmo, galvoju gal kazkaip nuskausmina kad ne tai jaustusi tas skausmas


jei jau taip bijote skausmo, kodėl renkatės vietą, kuri yra jautresnė?
Atsakyti
As senoje temoje buvau ikelusi, na bet kad nereiktu ieskoti idesiu dar karteli smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Kadangi zadejau parodyt pasirodysiu ir as....tik sian iskepta wub.gif ,daryta ant kojos virs kauliuko ....jei but patogesnis dapcianas buciau uzmigus kol dare biggrin.gif
Mamyte,tevelis ,ir dvi dukrytes...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 05, 18:10)
As senoje temoje buvau ikelusi, na bet kad nereiktu ieskoti idesiu dar karteli smile.gif

velniukas jegele! 4u.gif biggrin.gif

meskut, man delfinuku tavo tatto nelabai..bet mintis nebloga,kad cia tavo seima smile.gif
Atsakyti
norejau kazko zaismingo nes sitas velniukas asocijuojasi su suneliu padauza biggrin.gif


Labai spalvingi delfinukai thumbup.gif man asmeniskai ji gal per daug ryski kaip ant matomos vietos, bet kiekvieno skonis skirtingas seip grazi tattoo thumbup.gif

nagi kas daugiau ides nuotraukyciu su tattoo'skem? biggrin.gif
Atsakyti