Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų tattoo

Pudrine, dabar atsiminiau, kad jau buvo ax.gif Aš niekada nesidaryčiau velniuko, nors šis ir simpatiškas blush2.gif

Meškute, idėja graži, bet man nepatinka spalvotos tattoo. Parodykit dar kartą, kai pilnai sugis, tada gražiau turėtų atrodyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 05 06, 18:48)
Pudrine, dabar atsiminiau, kad jau buvo  ax.gif Aš niekada nesidaryčiau velniuko, nors šis ir simpatiškas  blush2.gif

Meškute, idėja graži, bet man nepatinka spalvotos tattoo. Parodykit dar kartą, kai pilnai sugis, tada gražiau turėtų atrodyti  4u.gif


As pati issirinkau si varianta nuejus jau darytis, nes nezinojau ko noriu, tiksliau zinojau bet nesirizau kadangi ji didele ir buciau neistverus skausmo blush2.gif nenorejau jokiu, gelyciu jokiu drugeliu ir jokiu ten gyvuneliu ar kokiu jeroglifu, pamaciau pavyzdyje ir jis man patiko toks linksmas ir zaismingas bigsmile.gif be to dariausi tokioje vietoje kur ne kiekvienas pamatytu smile.gif

kaip sugis nebus tokia ryski ir Meskute, kiek mokejote uz sia tattoo jei nepaslaptis?
Atsakyti
Na ka gi, pasirodau ir as ax.gif
user posted image

Velniuko ir as noreciau tik juodo su raudonu ir kitoje vietoje bigsmile.gif O delfinu tematika ne man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuske21 @ 2011 05 06, 22:24)
Na ka gi, pasirodau ir as  ax.gif
user posted image

Velniuko ir as noreciau tik juodo su raudonu ir kitoje vietoje bigsmile.gif O delfinu tematika ne man schmoll.gif


labai grazu thumbup.gif raudona spalva kaip daro tai kazkodel labai skauda is daug ko girdejau ir pacei kaip liezuviuka spalvino tai labai skausmingai g.gif o jum skaudejo tokioje vietoje?
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 06, 11:20)
As pati issirinkau si varianta nuejus jau darytis, nes nezinojau ko noriu, tiksliau zinojau bet nesirizau kadangi ji didele ir buciau neistverus skausmo blush2.gif  nenorejau jokiu, gelyciu jokiu drugeliu ir jokiu ten gyvuneliu ar kokiu jeroglifu, pamaciau pavyzdyje ir jis man patiko toks linksmas ir zaismingas  bigsmile.gif  be to dariausi tokioje vietoje kur ne kiekvienas pamatytu smile.gif


Na aš kažkaip nesiryžčiau ant kūno nešioti velnią schmoll.gif Man geriau koks mielas angeliukas g.gif

QUOTE(Ramintuske21 @ 2011 05 06, 11:24)
Na ka gi, pasirodau ir as  ax.gif



Kažkada ir aš norėjau driežo, bet laiku persigalvojau mirksiukas.gif Šiaip gražu. Man beveik visos tattoo gražu ax.gif
QUOTE(pudrine @ 2011 05 06, 15:54)
labai grazu thumbup.gif  raudona spalva kaip daro tai kazkodel labai skauda is daug ko girdejau ir pacei kaip liezuviuka spalvino tai labai skausmingai g.gif o jum skaudejo tokioje vietoje?


Aš turiu šitoj vietoj, tai iš visų trijų mano tattoo, šitoj vietoj buvo skaudžiausia g.gif
Atsakyti
Sveikos!
Artimiausiu metu ruošiuos pasidaryti tattoo, taigi jungiuosi!
Planuoju išsitatuiruot žodžius ant krūties linkio.smile.gif
Atsakyti

Istikruju ji nera ryskesne nei vienspalve tatoo ..,ir butent as norejau Tik spalvotos smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Meskute***: 07 gegužės 2011 - 02:09
Kiekvieno asmeninis pasirinkimas ir supratimas i tattoo, as nesureiksminu kas tai velniukas ar koks nors kitoks paveiksliukas man grazu ir as pasidariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pudrine @ 2011 05 06, 15:54)
labai grazu thumbup.gif  raudona spalva kaip daro tai kazkodel labai skauda is daug ko girdejau ir pacei kaip liezuviuka spalvino tai labai skausmingai g.gif  o jum skaudejo tokioje vietoje?

Nieko nesu girdejus del raudonos spalvos g.gif O del skausmo, tai imanoma kentet biggrin.gif svarbu didelis noras, o toliau jau viskas dzin irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintuske21: 08 gegužės 2011 - 13:30
Del skausmo darantis tatuiruote.Bijai kad skaudes-nesidaryk,jei jau daraisi nebijok smile.gif Nuo balandzio 17 iki 22 bade mane pora kartu(3 ir 2val),skaudejo,bet ne taip,kad noras pasidaryti tatuiruote praeitu.Tiesa tai,kad labiau skauda kai piesiama/badoma ten kur kaulas.Toliau,kalbama,kad badant vidine rankos puse skauda labiau(del plonesnes odos)-manau mitas,nes man skirtumo tarp isorines ir vidines puses nebuvo(dariausi rankove nuo riesoi iki alkunes,ir tai tik pradzia,planuoju zingsniuot iki pat kaklo rolleyes.gif )Prieziura-butinai naudokite specialius kremus po tatuiruotes padarymo,kai kurie rimti salonai turi spec.kremu(pamirsau pavadinima,jei kam bus idomu,paieskosiu tuscios "bonkutes"su pavadinimu),taippat labai tinka "Bepanthen Plus",ir butinai laikykites meistro instrukciju,jei nenorit,kad visas vargas nueitu niekais!Be abejo negalima nesioti sintetiniu drabuziu,ta prasme,kad toks rubas liestusi su "sviezia" tatoo(sakau is patirties).Siaip nesigailiu kentejes 5-6val,ir nebijau,kad teks kenteti dar kokia 10-15val,nes dariausi ne tradicine/standartine tatuiruote,o vienetine,kokia turiu tik as.Sekmes pasirenkant stiliu,piesini,ir be abejo MEISTRA!
Atsakyti
Lacoste2, gal galit parodyti savo tatuiruote? Suintrigavot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirtingoji @ 2011 05 08, 14:42)
Lacoste2, gal galit parodyti savo tatuiruote? Suintrigavot smile.gif

Siaip darbas dar nebaigtas,bet paprasysiu,kad zmona nufotkintu rolleyes.gif
Atsakyti