Įkraunama...
Įkraunama...

Skaičiuojam kalorijas - VII

QUOTE(oncee @ 2013 02 28, 15:15)
Tepaluota, tavo meniu tiesiog issigelbejimas wink.gif aciu, kad daliniesi  4u.gif

parekomenduokit i az kokia kompetetinga dietologe vilniuje. is anksto dekoju wink.gif
nesusigaudau pati  doh.gif
o zindanciom kudikius kazkiek prisideda kaloriju per diena ar ne?
ar yra tokiu produktu, kuriu BUTINA valgyti kai zindai leliuka?

Žindančios kūdikius turi vartoti daugiau kcal, ~500 kcal yra išnaudojama pieno gamybai.
Būtina vartoti daugiau vandens mirksiukas.gif Čia kiek pati esu skaičiusi. smile.gif
Atsakyti
Gal pasakytumėte, kiek kalorojų turi kibinas su vištiena? Šiandien per Kaziuko mugę susigundžiau sad.gif((

Ir ką man geriau valgyti vakarienei, jei šiandien valgiau taip:

-pusryciamas apie 40 gr. nesaldziu avizuu dribsniu koses su 1 stikline 1 proc. pieno ir 1 kiviu, 1 puodelis juodos kavos be cukraus;
-uzkandis-obuolis;
-pietums Cili picerijos trinta pomidoru sriuba ir kibinas su vistiena;

O ka geriau vakarienei- 50 gr. virtos vistienos, keptus brokolius su ziediniais kopustais ir pomidora, arba liesa varske su greifrutu ir obuoliu?

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Au, kazkaip visos tyli...
Atsakyti
QUOTE(Just a girl @ 2013 03 06, 11:54)
Au, kazkaip visos tyli...

Nevalgau kibinų (nebent pilnatis cool.gif ) dėl jų beprotiško kaloringumo, todėl ir negaliu į pirmą klausimą atsakyt.
Kitu klausimu greičiau gausit pagalbos, jei kreipsitės į Valgiaraščio temą. Asmeniškai aš griebčiau vištieną su brokoliais, nes tos dienos meniu buvo mažoka daržovių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 06 kovo 2013 - 15:05
sveikos mergaites 4u.gif
gal jus zinot kiek kaloriju turi menkiu kepeneles savo sultyse ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gal:) @ 2013 04 23, 14:33)
sveikos mergaites  4u.gif
gal jus zinot kiek kaloriju turi menkiu kepeneles savo sultyse ?  smile.gif

Kalorijų 100 g produkto:
- konservuotos menkių kepenėlės - 613 kcal, 4u.gif
Atsakyti
dekui 4u.gif
bet nejau savo sultyse tiek daug blink.gif ? o tai kiek tada aliejuje ?
Atsakyti
Sveikos! Man kalorija susiskaiciuoti labai padeda telefonine programele Noom.
Kas supranta angliskai manau ji tikrai padetu. blush2.gif Gali sekti visa savo dienos raciona ir net kiek kaloriju sudegini sportudama, programel netgi gali skaiciuoti kiek sudegini kaloriju, kad ir tvarkydama namus ar tiesiog isejus pasivaikscioti mirksiukas.gif Man ji tikrai padejo ismokti skaiciuoti kalorijas 4u.gif
Atsakyti
Praktinis pastebejimas: asmeniskai man i kūną eina tik bulkutes ir kepiniai is miltu, o vaisiai ir daržoves kiek bevalgyciau svorio neprideda, tai kaip čia yra su tom kalorijom, gal vienos geriau isisavina i lasinukus o kitos ne, pvz.: gerosios kalorijos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kiek kaloriju gali tureti virtas vistienos vyniotinis?
Atsakyti
Sveikos, gal galit man kas pasakyti, kai ra kalorijos ant pvz. aviziniu dribsniu ar iv. kosiu pakuociu - 100g tarkim turi 350kcal. Cia sausu ar jau gatavu? Niekaip as nesuprantu. Ir jei tarkim 100g sausu turi 350kcal, tai uzpylus vandeniu jau gaunasi tarkim apie 150g. tai cia islieka tas pats 350cal ar daugeja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nice1 @ 2013 08 28, 08:17)
Sveikos, gal galit man kas pasakyti, kai ra kalorijos ant pvz. aviziniu dribsniu ar iv. kosiu pakuociu - 100g tarkim turi 350kcal. Cia sausu ar jau gatavu? Niekaip as nesuprantu. Ir jei tarkim 100g sausu turi 350kcal, tai uzpylus vandeniu jau gaunasi tarkim apie 150g. tai cia islieka tas pats 350cal ar daugeja?  blush2.gif

Sausų. Užpylus vandeniu kalorijos nesikeičia, ir jei 100 g dribsnių užpilsit 150 g vandens, tai 250 g košės turės tas pačias 350 kcal, vadinasi 100 g košės turės 140 kcal. Jei pilsit pieną, dėsit sviesto, kalorijos keisis 4u.gif Nors čia yra tik maždaug, nes kažkiek vandens gi nuverda ir t.t. Aš kai skaičiavau rimtai kalorijas tai pirmiausia pasverdavau ir suskaičiuodavau kalorijas dar nevirto produkto, o po to pasverdavau jau pagamintą ir tas kalorijas padalindavau jau išvirtam maistui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grucė: 28 rugpjūčio 2013 - 08:38