Įkraunama...
Įkraunama...

Acai berry thin papildas

QUOTE(makausike @ 2011 03 18, 10:30)
labai idomu jinai sportavo papildomai vartodama ar tik smagiai žiurejo kai nuo jos bėga kilogramai  biggrin.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gerai cia lotuliukas.gif nemanau, kad papildai gali taip veikti. o jei taip veikia, tai kazkas sudetyje nera irasyta. toks staigus kuno mases kritimas nera sveikas, nors labai jau gundanciai skamba..net 16 kg pr menesi. sese nusipirko paziuresiu kaip jai veiks. jei nukris nors vienas kg. tada ir as is ebay parsisiusiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazytezmona @ 2011 03 18, 10:39)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  gerai cia lotuliukas.gif  nemanau, kad papildai gali taip veikti. o jei taip veikia, tai kazkas sudetyje nera irasyta. toks staigus kuno mases kritimas nera sveikas, nors labai jau gundanciai skamba..net 16 kg pr menesi. sese nusipirko paziuresiu kaip jai veiks. jei nukris nors vienas kg. tada ir as is ebay parsisiusiu  blush2.gif

man nuo pirmadienio vienas nukrito, bet as nesilaikau nei dietu nei sportuoju, tik geriu ta acai biggrin.gif
Atsakyti
Ir tas gerai,nors vienas. Jei kas savaite po viena bus visi 4 kg.O tai butu neblogas rezultatas ir organizmui jokio streso.Cia mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 03 18, 10:42)
man nuo pirmadienio vienas nukrito, bet as nesilaikau nei dietu nei sportuoju, tik geriu ta acai  biggrin.gif

o kaip savijauta pradejus gerti, nes man kaip ir galva skaudeti nori, kaip ir troškina, na bet cia gali būti ir ne nuo acai . O tai maisto kieki gal sumažinote, kad tas vienas kg nukrito , labai idomu ko iš to acai tiketis .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makausike: 18 kovo 2011 - 09:55
QUOTE(karolina262 @ 2011 03 18, 10:53)
Ir tas gerai,nors vienas. Jei kas savaite po viena bus visi 4 kg.O tai butu neblogas rezultatas ir organizmui jokio streso.Cia mano nuomone.

as kaip reklamoj 16 numest nenoriu schmoll.gif nors reiktu tiek tikrai, bet geriau jau maziau ir negrystu biggrin.gif

QUOTE(makausike @ 2011 03 18, 10:54)
o kaip savijauta pradejus gerti, nes man kaip ir galva skaudeti nori, kaip ir troškina, na bet cia gali būti ir ne nuo acai . O tai maisto kieki gal sumažinote, kad tas vienas kg nukrito , labai idomu ko iš to acai tiketis .

pirma diena man irgi idomi buvo savijauta, bet dabar tai normaliai, tik patroskina, bet irgi ne taip kaip pirma diena ax.gif kol kas maisto neribojau ir saldumynu valgiau, mastau nuo pirmadienio pasilaikyt dietos kazkokios ir pasizet ar tai dar duoda kokios naudos ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad daug papildų svorio mažinimui veikia tokiu principu, kad išsipučia skrandyje ir mažina alkio pojūtį. Mažiau valgai: apimtys mažėja, svoris krenta.
Atsakyti
Sveikos , o as atkelbejau savo drauge uzsisakinet si papilda , nes paskaicius sudeti tai ima juokas, preparatas skambiu pavadinimu acaiberry-thyn, o tu acai uogu vos 50mg, o daugiau viskas kas paprastai yra visuose papilduose lieknejimo,zalios arbatos , kofeino ir t.t, acai uogos labai veiksmingos ir tikrai padeda mazint svori, o beto kiek dar visko jos ten turi auksas ,o ne uoga.Toms kurios jautrios kofeinui patarciau isvis negert siu kapsuliu, nes sirdis duosis kaip reikiant, nezinodama nusipirkau papilda, isgeriau turbut koki 10 kapsuliu ir nebegaliu gert ,sirdis musa , kraujo spaudimas nukrenta siaubas kazkoks.
Atsakyti
Nu aš pirmą išgėriau- širdis vos neiššoko blink.gif , bet aš ir šiaip kavos nebegaliu gert , pakyla spaudimas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Na as geriu tas stebuklingas acai uogu kapsules 4u.gif poveikio nera doh.gif jos gal daugiau yra ne tiesiogiai svorio metimui, bet antioksidantas rolleyes.gif pabaigsiu gerti as ta buteliuka, kuri papirkau ax.gif

Pirkau jas tikedamasi atsikratyti paskutiniu nelemtu pakibusiu kg doh.gif bet gaunasi taip, kad dar ir pliuso, o ne minuso gavau doh.gif

Galvoju gal bandyti Hoodia P57 blush2.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau perspėti moteris\merginas, kurios užsisakėte bandomąjį šio preparato "trial'ą", yra daug nuo šito dalyko nukentėjusių moterų ir ne tik Lietuvoje. Patariu, kuo greičiau susirasti tų sukčių kontaktus ir kuo greičiau atsisakyti tolimesnio šio papildo siuntimo. Kas siųsdamosis skaitėte sąlygas, tai turėjote pastebėti, kad užsisakiusio bandomąjį siuntinuką pigiau, vėliau kas mėnesį vėl gausite siuntinius, o pinigėlius nuskaičiuos nuo jūsų koretelės be įspėjimo ar sutikimo ir taip be galo. Daugeliui moterų netgi teko uždaryti savo banko sąskaitas, nes nebuvo įmanoma prisikambinti kontaktiniam telefonui, sumelės nuskaičiuojamos iš kortelės darėsi tiesiog pasakiškos...
Geriau jau užsisakykit iš eBay, ir pigiau, ir patikimiau ir bent žinosit, kad niekas neapiplėš. smile.gif

Kalbant apie patį produktą, tai šias kapsules naudoju gal ketvirta diena. Energijos kiekis žymiai padidėjęs, o kas liečia svorį, tai visai nepakito, nes nekeičiau nė kiek savo mitybos. Na, aš jį ir užsisakiau ne dėl svorio metimo, o daugiau dėl detoksikuojančių, energiją suteikiančių savybių. NEBŪKITE KVAILOS, kad ir kaip norėtųsi, tačiau nėra tokių stebuklingų tablečių, kurias išgėrus savaime nukristų svoris. Šios kapsulės normaliose tinklapiuose reklamuojamos tik kaip papildas prie dietos, suteikiantis papildomos energijos, skatinantis metabolizmą, gerą nuotaiką. Jūs galit, kad ir visą buteliuką išgerti per vieną kartą, bet jei nekeisit mitybos, tai jokių stebuklų nenutiks, tik liks atsiliepimai - "dar vienos nevykusios tabletės". Neapgaudinėkit savęs. nono.gif
Atsakyti
Na, ką aš galiu pasakyti po 5 dienų naudojimo:
Svoris laikosi stabilus, nedidėja, apimtis "aplink bambą" (man aktuali sritis) sumažėjo 4 cm, bet manau, kad čia ne dėl Acai papildo, tiesiog daugiau sportuoju, mažiau valgau, neužkandžiauju, nevalgau vakare.
Sunaudosiu pakuotę iki galo, bet daugiau nebepirksiu, nes galiu ir be šio papildo susitvarkyti, bet esu patenkinta, kad tapo atspirties tašku pokyčiams. Tiesa, Lepicol naudosiu ir toliau (geriu vakare).
Išgėrus mėnesio Acai dozę pasidarysiu išsamius kraujo tyrimus, išsitirsiu širdį.
Beje, kam įdomu, mano ūgis 1.72 m, svoris 62 kg.

Papildyta:
Kaip į domu, sekiau šio papildo temą ir Facebook'e, bet dingo mano ankstesni komentarai ir nebegaliu komentuoti.
Atsakyti
Na va merginos, naudoju jau 4 dienele tuos papildus, galiu pasakyti tik tiek 2 kg. neturiu, valgyti tikrai daug mažiau noriu ir plius stengiuosi pro šaldytuvą nevaikščioti. Kaip seksis toliau parašysiu , gal po 4 dieneliu bus +2 kg. biggrin.gif
Atsakyti