Įkraunama...
Įkraunama...

Acai berry thin papildas

Pabaigiau visa buteliuka Acai berry papildo ir rezultatu lygiai 0 doh.gif bent jau akivaizdziu wink.gif o ar organizmo viduj kas detoksikavosi irgi nezinau 4u.gif
Atsakyti
jus bent skaitete sio preparato sudeti, kiek realiai ten uogos sudaro, nes ten privaryta kofeino bei chromo, o paciu uogu tik juokinga dalis. Internete pilna skundu del sio preparato neveiksmingumo, paciame ju puslapyje juokingi paciu sukurti komentarai. 14 kg per menesi? ir toj nuotraukoje toks stangrus pilvas, taip greitai numetus toki dideli kieki svorio? Absurdas. Kiek toj lietuvoje naiviu zmoniu.
Uzeikite i sporto papildu puslapi, kaip pvz. proteinas.lt arba maistassportui.lt ir ten rasite normaliu tu Acai uogu uz zymiai mazesne kaina, ir be jokiu papildomu preparatu.

dar radau viena straipsni del Acai uogu, ir esme, kad nera jokiu klinikiniu tyrimu irodanciu, kad Acai uogos padeda atsikratyti virssvorio, tad cia tik mitas, kuriuo siekiama padidinti siu uogu pardavimo mastus.
Straipsnis apie uogas
Atsakyti
QUOTE(Rasiune:) @ 2011 03 30, 10:26)
Tiek acai uogos, tiek zalioji arbata, spirulina  ar dar koks nors papildas nenumes svorio ,ner tokio papildo ner , bet kiekvienas ju savaip dalyvauja svorio metimo procese ir vienoms tarkim padeda viena, kitoms kita bandyti juk galima tik zinoma tiketi pompastiskomis reklamomis neverta.

Laba diena,
leiskite ir man truputį įsikišti į Jūsų darnų bendravimo būrelį aciuks.gif Jau keli metai domiuosi, seku ir čia informaciją apie svorio metimą... kažkiek bandau numesti svorio...valios nulis, tai ir rezultatai nedžiuginantys blush2.gif Aišku, labai masina kažkokio preparato stebuklo įtikėjimas schmoll.gif bet man atrodo, kad Rasiūnė čia labai koncentruotai ir tiksliai išreiškė visos svorio metimo problemos esmę doh.gif drinks_cheers.gif Nebandęs tiesiog ir nesužinosi, kas tau tinka ar netinka... man, pvz., labai tinka gerti Tiens antilipidinę arbatą... kraujagyslių efektyvų valiklį...o kai jos tampa reikšmingai pravalytos, aišku, kraujas teka greičiau, geriau aprūpina visus organus maistu, geriau šalina toksinus, energijos padidėja. Naudojau ir šilkmedžio uogas bei lapų arbatą, irgi labai stipriai valo organizmą thumbup.gif Turiu tokią rimtuose darbuose išskaitytą nuomonę, kad tiek organizmo riebalai, tiek užkapsuliuoti (celiulitas) iš visų blogybių yra geriausi. Tuo požiūriu, kad riebalai yra organizmo toksinų ir kt. atliekų SANDĖLIAI, neleidžiantys ir apsaugantys organizmą nuo toksinų cirkuliavimo kraujyje, kitose, ne riebalinėse, ląstelėse. Todėl logiška, kad išsivalius organizmą nuo šlakų, atkris būtinybė ir reikalingumas sandėlių-RIEBALŲ... g.gif biggrin.gif Reziume, tikrai norėčiau pabandyti Acai uogas grynas... Kažkur Mamka08 dingo žadėjusi...
Atsakyti
Isgeriau visa Acai berry thin papildo buteliuka ir nei 1 kg nenumeciau, tik pilvas siek tiek pamazejo, nzn ar cia sutapimas, ar po gimdymo jau savaime atsistato g.gif
Atsakyti
Po 3 sav. svoris nesumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(ligorija @ 2011 04 04, 22:32)
Isgeriau visa Acai berry thin papildo buteliuka ir nei 1 kg nenumeciau, tik pilvas siek tiek pamazejo, nzn ar cia sutapimas, ar po gimdymo jau savaime atsistato g.gif

Buna taip,kad vieniems krenta svoris ir nesikeicia apimtys,o kitiems atvirkciai,kaip jau cia viena rase,kad nukrito 0,5kg,o apimtis net 7cm sumazejo.
Atsakyti
ne tik nenumeciau bet savaite panaudojus,aisku maista ir taip derinu daug judu,tai priaugau 5 kg,tai net bijojau toliau ir gert na vienas pliusas yra kad energijos pilna,bet manau brangoka moketi tiek pinigu del energijos verysad.gif
Atsakyti
va man siandien pagaliau atejo tos uogos, as uzsisakiau tik acai berry extract, nes to ten acai berry thin tai kazkaip nesinori cia paskaicius jusu komentarus. tai ryte isgeriau pirma kapsule, tai nepajutau nieko ypatingo, tik darbe atejus pertraukai visai valgyti nenorejau, pagalvojau keista labai, nes paprastai eidavau su burzgianciu skrandziu i ta pirma pertrauka.. tai vat, vakare irgi nieko nenoriu, jauciuosi tokia soti smile.gif ziuresim kaip toliau smile.gif
Atsakyti
as irgi vakar gavau grynai tu uogu ekstrakta. tai del apetito nepastebejau, ens mano ir taip jis nera didelis, tiesiog valgau tam tikru laiku reguliariai, ir pries ta laika jau praalkus bunu, taigi sumazejimo nepastebejau. bet vakare prisiminiau, kad negeriau antrojo kavos puodelio, pamirsau , nes laik oneturejau, bet kitom dienom tai ziauriai energingumas nukrisdavo, tai primindavo tas kavos puodelis apie save, o vakar neprireike, reiskia energijos tikrai priduoda

Papildyta:
LauraBush, o kaip tavo rezultatai, ar bekrito toliau kas nors?
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2011 04 22, 10:15)
LauraBush, o kaip tavo rezultatai, ar bekrito toliau kas nors?

na yra taip kaip ir matos svorio liniuotej ax.gif ne stebuklai,bet yra rezultatai.kazkaip per pilvo apimtis nelabai kinta unsure.gif bet per kojas uzpakali jaucias,kad pakudau,kelnes laisvesnes pasidare,ilendu i vienas laisvai i kurias sunkiai lindau.buvau nutraukus,sav negeriau.krenta ne nuo ten kur nori,kaip visad.teks susiimt ir pradet sportuot ax.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai acai uogų sultis ar jų konsentratą renkuosi kaip maisto papildą, kad papildyt mitybą reikalingais vitaminais. O kapsulių pati nebandžiau, nes pati esu įsitikinus, kad skystus maisto papildus geriau įsisavina organizmas. O kas liečia svorį, tai suderinta mityba ir šuo (šuo čia tam, kad kai laaaaabai tingisi eit pabėgiot, esi priversta bent porą val kiekvieną dieną išlįst pasivaikščiot biggrin.gif )
Čia mano receptas 4u.gif
Nes pati įsitikinau, kad norint gerai jaustis ir gerai atrodyti neužtenka vien tik papildų, kad ir padedančių lieknėti, ar sporto ar mitybos, viskas turi būti kartu, kitaip nei kazkokios dietos, nei papildai čia nepadarys stebuklų, o sėdėt ant dietos visą gyvenimą ne mano būdui, jau geriau 1-2 kg per mėn. ir negrįžtamai, nei 5-10 ir paskui po kurio laiko 15 atgal...
Atsakyti
Sveikos, skaiciau daug komentaru apie ta acai berry thin. tikrai daugiau yra blogu atsiliepimu nei geru,bet nusprendziau rizikuoti smile.gif pradejau gerti tabletes ir tikrai blogai nesijauciau, nei galwa sukos,nei karscio bangos muse. taciau pastovei jauciausi alkana.. po savaites gerimo priaugau 2kg.. ir nustojau gerti , tai kas butu jai isgerciau visa pakuote?
Atsakyti