Įkraunama...
Įkraunama...

Acai berry thin papildas

http://www.fda.gov/D...d/ucm276098.htm Patarciau pasiskaityti cia kokia itaka daro sie papildai juos jau ismeciau pagerusi vos 4 dienas ir numetus 2kg bet manau sveikata svarbiau


 ! 
Forume draudžiama skelbti platintojų info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 24 gegužės 2012 - 15:49
Geriu trečią savaitę, kol kas jokio efekto... Išskyrus, kad dujos organizme nesikaupia... Apetitas gal net padidėjo, svoris irgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 18 birželio 2012 - 11:02

 ! 
Primenu, jog šis skyrelis nėra Skelbimų lenta. Skelbimai, paieškos pirkti, siūlymai parduoti, nuorodos, kur gauti preparatus yra ištrinti. Už tolimesnį taisyklių nesilaikymą bus skiriami įspėjimai
Atsakyti
netikiu kad nuo acai uogu galima sulieknet biggrin.gif na papildu as nesu bandzius,nes turiu galimybe gaut svieziu acai uogu ledu (tiesiog sutrintos uogos ir uzsaldytos) tik skrandi pusdieniu uzkisa ir energijos duoda,bet tai nat ledai ir bliudukas toks nemenkas,o kazkokios piliules kazi ar labai jau padeda g.gif
PS dziovintu ir kitokiu pavidalu labai nesizaveciau,nes jose buna kirmelyciu mirksiukas.gif (ta prasme dar svieziose uogose)
Atsakyti
na matot ,kaip yra piliulese yra didelis koncentratas...taigi paiimkim paprasta pavyzdy-citrina tiesioginis c vitamino saltinis,bet is ju padaryti ledai ar pan.neatstos vienoje piliuleje esancio kiekio medziagu...
nzn kodel taip... g.gif
o man kol kas neblogai zinokit,.bus matyt,gal kad pati plius prisilaikau ax.gif smile.gif
parasysiu kai visa isgersiu smile.gif
Atsakyti
aš esu patenkinta rezultatais,vartoju su žalia arbata smile.gif sportuoju plius,prisilaikau mitybą,tikėtis stebuklo valgant bet kaip - neverta,bet su minimaliomis pastangomis rezultatas akivaizdus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Double Swallow @ 2012 07 08, 19:52)
aš esu patenkinta rezultatais,vartoju su žalia arbata smile.gif sportuoju plius,prisilaikau mitybą,tikėtis stebuklo valgant  bet kaip - neverta,bet su minimaliomis pastangomis rezultatas akivaizdus smile.gif

va kaip smagu girdeti dar viena puiku atsiliepima 4u.gif
o ilgai jas vartojat?
as pirma menesiuka...
ir kur pirkot? smile.gif
Atsakyti
ne,ne ilgai,aš irgi tik mėnesiukas 4u.gif gyvenu ne lietuvoje, tai man nėra problemos,nueinu į sveiko maisto parduotuvę ir nusiperku bigsmile.gif beje,mano mama irgi pradėjo vartoti smile.gif tik ji nieko nedaro,nei sportuoja,nei mitybą keičia (žada,tačiau dabar dėl streso niekaip nesusiima),tai sakė iš kart pajuto,kaip bėgioja į tuoletą,kai tik pavalgo daugiau - o jei dar pasistengtų,tai iš viso sakė kilogramai akyse tirptų bigsmile.gif džiugiausia,kad esu rami,kad nėra jokių narkotikų ar pan,nes perku iš sveiko maisto ,vitaminų ir papildų centro smile.gif
Atsakyti
o as grynas ACAI(be papildomu pavadinimu) uogas amerikoniskas pirkau ir ten raso,kad:
skatina sirdies,kraujagysliu ir virskinimo darba
stiprus antioksidantu saltinis kovojant su ankstyvu senejimu
vienas maistingiausiu maisto produktas pasaulyje
mazina virssvori

as ji vartoju laikydamasi dietos,nuo ju man akyse nepajoduoja,ir energijos suteikia ,nes reikalingu vitaminu yra.idemiau pasidomejau internete ir nieko jis nemazina svorio.galiu pasakyti,niekas taip gerai nepades numesti svorio kaip mitybos keitimas,kiek esu gerusi tu lieknejimo tableciu tai na... sugryzdavo,bet va viena diena nusprendziau susitvarkyt smegenine ir keistis i sveika mityba,va cia tai dieta smile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Deja mano ir mano sesers patirtis su tomis ir kitomis "uogomis", t.y. su keliais preparatais kuriuos Lietuvoje reklamuoja ir parduoda liūdna... Apetitas kiek apmažėja, bet medžiagų apykaita nepasikeičia, todėl efektas prilygintinas 0, o dar baisiau yra tai, kad mano seseriai dar ir žaizdomis kūna išmėtė... Pinigų išleidom nemažai, ir nebūtų gaila jei būtų veiksminga...
O štai kuo galiu iškarto pasidalinti, tai kad visų tų preparatų reklaminiai veidai dažniausiai kartojasi ir istorijos beveik žodis žodin pakartotos... Paskutinis pavyzdys: Weight Loss (naujiena...) preparatas ir Caralluma (poros mėnesių senumo), ir nuotraukos ir tekstai tie patys, tik naujasis jau atsirado dingus senajam ir buvo papildytas papildomomis istorijomis. Žvelgiant į interneto platybes tokių "stebuklingų vaistų" su tomis pat herojų nuotraukomis galima rasti įvairiose pasaulio šalyse, tik skirtingi vardai užrašyti... Pinigų grąžinimo, jei net rašo, kad tokia garantija ir yra niekas netvarko.
Labai linkiu niekam bereikalo pinigų neišmesti 4u.gif
Sėkmės lieknėjant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasiune:) @ 2011 03 18, 15:22)
Sveikos , o as atkelbejau savo drauge uzsisakinet si papilda , nes paskaicius sudeti tai ima juokas, preparatas skambiu pavadinimu acaiberry-thyn, o tu acai uogu vos 50mg, o daugiau viskas kas paprastai yra visuose papilduose lieknejimo,zalios arbatos , kofeino ir t.t, acai uogos labai veiksmingos ir tikrai padeda mazint svori, o beto kiek dar visko jos ten turi auksas ,o ne uoga.Toms kurios jautrios kofeinui patarciau isvis negert siu kapsuliu, nes sirdis duosis kaip reikiant, nezinodama nusipirkau papilda, isgeriau turbut koki 10 kapsuliu ir nebegaliu gert ,sirdis musa , kraujo spaudimas nukrenta siaubas kazkoks.

CIA VISKAS DEL ZIAURIAI KENKSMINGO KOFEINO. MIELOSIOS, KOFEINAS VERCIA SIRDI MUSTI DAUG STIPRIAU IR GREICIAU UZTAT JUS TROSKINA, JUS NENORIT VCALGYT, BET GI FGADINAT SIRDI! IDETA KOFEINO IR DAR ZALIOSOS ARBATOS EKSTRAKTO, KAS YRA NE KAS KITA KAIP KOFEINAS, IR TAI GAUNASI DVIGUBAS BLOGIS. NEGADINKIT SIRDIES
Papildyta:
QUOTE(ingridukele @ 2011 11 08, 16:25)
nenoriu as daugiau situ papildu. isgeriau tik 4 kapsules: dvi per viena diena ir po viena kapsule per dvi dienas.. pabandziau,  galvojau gal vienos kapsules poveikis bendrai savijautai nebus toks blogas. visas tris dienas vaiksciojaukaip maisu trenkta, valgyt noriuu, o negaliu nes skrandis atrodo kad sprogs, pilnas toks nenormaliai, pykina ir niekaip susikaupti negaliu. beje, nakti smegenys miego nenori, akys placios, o kunas labai pavarges. šššš. bandysiu naturalesniais metodais savo kg numest.

Papildyta:
beje, siandien negeriau acai ir valgiau nedaug. na, normaliai. svarbiausia grizus namo neprisiesti. ir jauciuosi puikiai  tongue.gif

STAI KOKI POVEIKI JUMS DAVE PRIKISTAS KOFEINAS, IR PASLEPTAS SIBUTRAMINAS. JUK TYRIMAI PADARYTI KAIP NEPARASO ETIKETESE IR KAIP SVEIKATA GADINA ... ACIU DIEVUI TUREJOT PROTO NUSTOTI GERTI.
Atsakyti
As tai geriau acai berry abc papildus tai zinokit va cia tai produktas thumbup.gif .Kazkodel as ju gerimo ilgai nepratesiau,bet mano mama dar dabar prisimena ir sako su tokiu priekaistu,gal vel uzsisakyk ka pernai vasara gerei. Zinokit negaliu apsakyti,nebuvo tokio zodzio tingiu.Labai geras antioksidantas.Ir pastebejau,kad buvo atsirades valgyme tas stop. Jei buciau po sesiu nevalgius,tai tikrai buciau daugiau numetusi.Bet gi tas durnas dalykas,iprotis kazka valgyti nors nesi alkanas doh.gif .Daba vel rimtai galvoju.I metus trejeta menesiuku pasidaryti kursa nepakenks.Tik daba reik nusistatyti nevalgyti vakarais,tai bus visokiariopa nauda.Butu kaip pagalbininkas tolimesiam lieknejimui veliau ir be ju.
Atsakyti