Įkraunama...
Įkraunama...

Acai berry thin papildas

tai blogai kad nustojai,,,gerk ir toliau prades kristi as is pradziu priaugau bet po to staigiai nukrito...ir valgiau labai daug ypac naktim,,,bet i tuoleta ejau labai daznai net ir dabar kai nustojau gerti einu daznokai nors anksciau neidavau..bet as geriau su green tea...pabandyk vel gerti neisigask pradzios kad auga;)
Atsakyti
sveikos, ir as jau isgeriau visa buteliuka, bet svoris nukrito tik 3 kg nes sportavau fitness4.gif na ka galiu pasakyti daugiau nebepirksiu smile.gif bet sportuosiu ne kekviena diena bet 2-3 kartus i savaite, tikrai tikiu kad man pavyks numesti kilogramus blush2.gif
Atsakyti
Tos acay uogos tas pats kaip musu juodieji serbentai. Tai koks skirtumas ar gersi tabletes ar valgysi juoduosius serbentus, poveikis, manau, bus tas pats. biggrin.gif Geriau tas tabletes ir mano sese jas geria, svoris nekrenta ne pro kur.. Tik, kad valgyt maziau norisi, o, kad kristu svoris reikia sportuoti arba derinti mityba. Nera stebuklingu tableciu, kurios padetu numesti svorio, o jei ir yra tai tikrai sveikatos neprides, o dar ir pablogint gali. Taigi, merginos, atsipeikekit ir, jei is tiesu norit sukusti, suimkit save i rankas ir pradekit sportuot. Valandos vaiksciojimas isdegina nemazai riebalu. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 24 gegužės 2011 - 08:19
as meginau sias tabletes, poveikis yra, isgerus ju, po 30 min. einu pietauti ir suvalgau tikrai zymiai maziau.. smile.gif bet kad butu efektas reikia gerti po 2 tabl. per diena (aisku jei leidzia sveikata ) netekau 5 kg, per 2 sav. bet jas baigus gerti svoris buna -/+ 1 kg. tu tableciu poveikis tas kad ipranti maziau valgyti smile.gif sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

man idomu kokie siu tableciu pasaliniai poveikiai? Nes viena mano drauge vartojo LIDA tabletes ir tapo nevaisinga. Baisu. Kazin ar taip staigiai numestas svoris netures kazkokio pan.poveikio. Kad poto nesusigadinti gyvenimo del keliu kg....
Atsakyti
nenoriu as daugiau situ papildu. isgeriau tik 4 kapsules: dvi per viena diena ir po viena kapsule per dvi dienas.. pabandziau, galvojau gal vienos kapsules poveikis bendrai savijautai nebus toks blogas. visas tris dienas vaiksciojaukaip maisu trenkta, valgyt noriuu, o negaliu nes skrandis atrodo kad sprogs, pilnas toks nenormaliai, pykina ir niekaip susikaupti negaliu. beje, nakti smegenys miego nenori, akys placios, o kunas labai pavarges. šššš. bandysiu naturalesniais metodais savo kg numest.

Papildyta:
beje, siandien negeriau acai ir valgiau nedaug. na, normaliai. svarbiausia grizus namo neprisiesti. ir jauciuosi puikiai tongue.gif
Atsakyti
Jeigu naudojote 'Acai Berry Thin' tai turėtumėt žinoti, kad kofeinas skatina dehitrataciją, dėl to gali troškinti. Be to linkusiems į hipertoniją ir turintiems problemų su širdimi išvis reiktų vengti kofeino, kurio tame preparate yra nemažai (kofeinas, žaliosios arbatos ekstraktas).
Atsakyti
Laba diena, as naujai prisijungiau ir rasau ptrma zinute. Bandziau surasti Acai Berry Thin gamybos vieta, bet nepavyko. Patikrinau Londono adresu registruota ofisa, ten labai daug mazu ofisu, nezinau, gal koks simtas, taigi nutariau, kad jie tam ofise tas kapsules ir sudelioja i buteliukus. As siulau buti atsargesnems, kad neprisivalgyti kokiu nuodu. Ir tie ju sertifikatai :mmm pslapyje pasitikejimo nekelia. : :hm
Atsakyti
As geriau Acay berry savaite po dvi kapsules valgio metu atrode kad viskas puiku liemens apimtis mazejo, taciau paklausiau drauges kaip jinai geria sake reikia gerti savite po dvi tab,o paskui savaie nebe. Bet tada kai ta savaite as nebegeriau as edžiau, šlaviau maista ir va per nepilna sav.turiu 3 kg. na =od=iu dabar v4l pradejau geriti jas jau antra savaite, bet manau kad kiek aš paskaičiau kitur rašo, kad reikia gerti po 1 tab. ryte valgio metu. tad nežinau manau aš geriau gersiu po 1 tab. ir visas š sav. nes rezultato norisi, ir manau , kad pats laikas ir truouti pasportuoti, nes aš išsigandau, kaip man sukilo apetitas. galima butu sakyti, kadf prieš pms, bet man šitaip stipriai nėra buve, kad valgyčiau, kažkiek taip bet tikrai negalėčiau dejuoti, kad prieš pms prasideda mano ėdadieniai. tad sekmės visoms, idomu kokia patiritis kitu čia geriančių.
Atsakyti
Sveikos, tas Acai berry tikrai nieko gero, geriau visas 30 dienu po dvi tabletes ir rezultato nebuvo, viena dien valgau maziau kita dien prisivalgau, ir savijauta man buvo bloga nuo siu papildu. Cia tik reklama kad ispesti pinigu smile.gif






user posted image
Atsakyti
QUOTE(deimantuke500 @ 2011 03 20, 16:50)
Sportuodamos, sveikai valgydamos tikrai numesit daugiau, nei geriant visokius prieparatus. Mano draugė turėjo acai berry thin. Sakė, kad per 1 men numetė 2 kg. , o aš sportuodama, sveikai valgydama numečiau 4 kg. Komentarų "Emilijos dienorašty" parašyt neįmanoma. Tad visi tie komentarai yra išgalvoti.  showoff.gif



Nejuokaukit, mamos. Aš irgi buvau užkibusi ant reklamos kabliuko (buvau pirkusi acai berry abc,nu kažkaip panašiai tos pačios Emilijos dienoriščio paskatinta). Pirma nusipirkau, o po to pradėjau info fool.gif ieškoti. O paskatino tai, kad mane žiauriai troškino jau nuo pirmos tabletės ir nenorėjau visai valgyti. Man baisu pasidarė, kad toks poveikis nuo vienos tabletės ir dar tipo nuo uogų. Įtariau melą. Štai ką radau vienam US vaistų kontrolės psl, ten parašyta, kad yra pridėta sibutramino. Netikiu tokiomis visokiomis "sveikomis" tabletėmis.
http://www.fda.gov/D...d/ucm276098.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kometa: 30 sausio 2012 - 15:28
Kiek zinau, tai acai uogos turi labai daug antioksidantu - ir tai ju pagrindinis pliusas, kad jie turi tu elementu, kurie padeda atsispirti neigiamam aplinkos poveikiui ir oksidacijos t.y. senejimo poveikiui.
Be to turi daug vitaminu. o kas liecia lieknejimo - tai ts uogos, ar ju produktai (sultys, uogienes) - tai jie padeda sureguliuoti sutrikusi metabolizma.
Uogoje natūraliai yra daug antioksidantų, vitaminų B1, B2 ir B3, vitamino E, vitamino C, fosforo, kalcio, kalio, skaidulų, baltymų, taip pat gerų riebiųjų rūgščių. kai kurie saltiniai nurodo, jog - Acai uogos padidina organizmo metabolizmo greitį (ir padeda atsikratyti papildomų kilogramų deginant riebalus) dėka didelio kiekio riebiųjų rūgščių Omega-3 ir Omega-6, kurios nėra gaminamas organizme.
manau, kas rupinasi savo sveikata, ne tik del svorio bet ir del bendros savijautos, imuniteto stiprinimo, kuno judrumo - tai acai uogu poveikis yra labai pozityvus. 4u.gif
Pati vartoju Acai uogu sultys, tai saldumynams potraukis zymiai sumazejo biggrin.gif ir labai enrginga jauciuosi pradejus juos gerti smile.gif
Atsakyti