Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

as gydausi kaune pas Dalia Latkauskiene atrodo tokia pavarde. fukuotukaf man atrodo pas ta pacia vaiksto, o ko ji man nedare nuotrauku nezinau
Atsakyti
[FONT=Times]Sveiki, nuo pat ryto kuiciuosi po interneta, ieshkodama, kur galeciau susideti breketus.. Vienzo, nieko neimanoma rast, rodos tai butu naujove lietuvoje, nes puslapaiai visur dar tik ruoshiami. Tai shtai kaip aptikau ir shi foruma. Matot, gyvenu Vilniuj, ir tikrai noriu susidet breketus. problema ta, kad nezinau kur. Gal galit kas pasiulyti keleta varijantu? ir kiek cia skaitineju, pastebejau, kad dauguma gydotes Kaune, nejaugi ten geriau?
Ir dar, ar reikia laukti kokiose eilese nuo registracijos? Kiek laiko praeina nuo to iki sudejimo?
Beja, kiek supratau, neprivaciose istaigose pigiau, bet kaip jas surasti?
Gal galit kas duoti kokiu pasiulymu kur geriau ir panasiai...
Busiu labai dekinga,
Anarebla
Atsakyti
Sveiki:) pati gydausi Kaune (nes esu kaunietėsmile.gif kovo 30d. man jau uždės breketus ant viršutinių dantųsmile.gifsmile.gifsmile.gif galų gale pasirįžau biggrin.gif
o dėl Vilniaus anareblai galiu atsakyti tiek: Vilniuje žinau tik vieną kliniką smile.gif žr. adresu http://www.vivadens.lt
čia gyd. I.Vanciūtės klinika, bet čia man rodos ypatingai brangu bus.. o gal aš klystu, tu tiesiog gali pasidomėti. sėkmės biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,
Perskaiciau sios temos diskusija ir noreciau pakomentuoti. Kadangi kazkuriame komentare perskaiciau nuomone apie pasikeitusia isvaizda po breketu nesiojimo, tai noriu ta tema ir pasireiksti ax.gif
Mano pazistamas nesiojo breketus pora metu, gal net ilgiau. Tai su juo nutiko tokie dalykai: jis suplonejo labai zymiai, kadangi negalejo valgyti viso maisto, kuris galetu uzstrigti breketuose ir del to, kad jam labai skaudejo bandant atkasti pvz. obuoli. Ypac pacioj pradzioj. Taip pat jis sake kad jaucia dideli diskomforta.
Jo svoris neatsistate, ir jis tikrai ne geriau atrodo negu kazkada anksciau.
Antra, jo visa burna "padidejo" ir tapo neproporcinga visam veidui. Galbut jis ir jauciasi laimingas su lygiais dantim, bet mano asmenine nuomone jis prarado savo zavesi...gal del tu pasikeitusiu proporciju. g.gif
Atsakyti
na as jau greit bus du metai kai nesioju, bet burna tikrai nepadidejo ir veidas koks buvo toks ir yra. tokio baisaus diskomforto niekad nejauciau nekankino ir baisus skausmai o pavalgius jei prilindo tai galima ir issivalyt dantis ar ne?
Atsakyti
Goda, as manau kiek zmoniu - tiek skirtingu atveju ir dantu valymas cia ne prie ko mirksiukas.gif
Atsakyti
kuliukas, taip tu kogero teisi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
noreciau irgi pasakyti apie treinerius ir briketus neshiojau ash tuos briketus man irgi rove dantis vaiksciojau galva aishktai ishkelus kad grazius dantis turiu bet... nuejau pas odontologe kuri praktikuojasi su treineriaisi, ji man kai prisake man net silpna pasidare man blogai dantis sutvarke tik ishlygino bet nesutvarke netvarkingas sukandimas, dantuku centras nustumtas i kita puse. zodziu sake taip tik 5% zmoni ureikia breketu visi kiti apsieit turi su treineriaiskaip ir ash treineris kainuoja 200-300 o priketai 2000-3000 minimum, taigi sake dar taip kad ODONTOLOGAI NERA SUINTERESUOTI TOKY DALYKA PLATINTI KADANGI PRARAS SAVO ATLYGINIMUS kur 200ir 2000
sake lietuvoi gerai deda briketus tik viena darktare vilniuje bet pamirshau pavarde bett pas ja dar kosmishkesnes kaino smile.gif tai tiek smile.gif
Atsakyti
pabusiu agitatoria tokia
NEMESKIT PINIGU ANT BREKETU IESKOKIT IR PIRKITE T R E I N E R I U S
suplojau uz breketus apie 3 tukstancius sutvarke ir tikejausi kad viskas puiku o nueijus pas dantu protezuotoja apakau kiek jinai man pasake blogybiu: nesutvarkytas dantu sukandimas, pasisilinkes visas zandikaulis i kaire puse.
taigi dabar neshioju treinery.Kad sutavrkyuciau viska padaryta blogai.
Atsakyti
Mano atveju treineriai būtų pinigų išmetimas į balą wink.gif
Gal buvai papuolus pas prastą ortodontę, jeigu tokie rezultatai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytte @ 2005 03 31, 16:50)
sveikos
noreciau irgi pasakyti apie treinerius ir briketus neshiojau ash tuos briketus man irgi rove dantis vaiksciojau galva aishktai ishkelus kad grazius dantis turiu bet... nuejau pas odontologe kuri praktikuojasi su treineriaisi, ji man kai prisake man net silpna pasidare man blogai dantis sutvarke tik ishlygino bet nesutvarke netvarkingas sukandimas, dantuku centras nustumtas i kita puse. zodziu sake taip tik 5% zmoni ureikia breketu visi kiti apsieit turi su treineriaiskaip ir ash treineris kainuoja 200-300 o priketai 2000-3000 minimum, taigi sake dar taip kad ODONTOLOGAI NERA SUINTERESUOTI TOKY DALYKA PLATINTI KADANGI PRARAS SAVO ATLYGINIMUS kur 200ir 2000
sake lietuvoi gerai deda briketus tik viena darktare vilniuje bet pamirshau pavarde bett pas ja dar kosmishkesnes kaino smile.gif tai tiek smile.gif


Jeigu galit parašykit kas tas treineris, nes plokšteles pati ilgai nešiojau, breketus taip pat žinau, o kaip tas treineris atrodo? Ar tai kitokia plokštelė ar kas. Ar yra vielos lankeliai, ar jis plastmasinis? Na net neįsivaizduoju kas tai per daiktas, gal galvoju kad dar ir man padėtų, nes dantys vėl kreivi sad.gif
Atsakyti
Treineriai koreguoja tik minkštųjų audinių padėtį ir žalingus įpročius ir per tai veikia dantis. Jei tik tokia netaisyklingo sąkandžio priežąstis, tada jų užtenka. Prieš bet kurį ortodontinį gydymą nėra blogai panešioti treinerį, bet dažnai vien jo toli gražu neužtenka. Tiesa treineris sumažina dantukų grįžimo atgal po ortodontinio gydymo riziką. Bet kuriuo atveju, apie jums reikalingą ortodontinį aparatą turėtų spręsti ortodontas.
Atsakyti