Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai ir plokštelės

QUOTE(Saima @ 2005 05 06, 19:50)
Va dar norejau paklausti,pats breketu dejimo procesas ar skausmingas??ar ilgai uztrunka?? g.gif

Ilgai išsižiojus reikia būti, man bent jau labai lūpų kampučius nudrožė ir žandus šiek tiek. Šiaip daugiau nieko skausmingo, tiesiog breketus priklijuoja prie dantų. Gali šiek tiek pamausti, kai prikabins vielą, bet tai greičiausiai nebus toks skausmas, kaip tada, kai skauda dantį wink.gif O užtruko man atrodo apie 2,5-3 valandas vienam žandikauliui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 05 06, 20:50)
Ilgai išsižiojus reikia būti, man bent jau labai lūpų kampučius nudrožė ir žandus šiek tiek. Šiaip daugiau nieko skausmingo, tiesiog breketus priklijuoja prie dantų. Gali šiek tiek pamausti, kai prikabins vielą, bet tai greičiausiai nebus toks skausmas, kaip tada, kai skauda dantį wink.gif O užtruko man atrodo apie 2,5-3 valandas vienam žandikauliui biggrin.gif

Na va siandien kalbejau su ortodonte ir sake ,kad per 1-2h sudes ir virsui ir apacios..hm na gal netaip ka supratau..arba visi dirba skirtingu greiciu. unsure.gif
Dabar man yra sudetos gumytes tarp dantu kad tarpai pasidarytu...ir siandien kai valgiau viena iskrito...ar nieko baisaus?? unsure.gif
Atsakyti
Šiaip jau reikėtų neužilgo nueiti pas ortodontą, kad vėl uždėtų.
Atsakyti
QUOTE(Saima @ 2005 05 06, 19:50)
Va dar norejau paklausti,pats breketu dejimo procesas ar skausmingas??ar ilgai uztrunka?? g.gif


Man viršus sudėjo per nepilną valandą...
O skaudėt kažkaip nelabai ir skaudėjo... gal sunkiai galėjau įkąsti tam tikrą maistą, ir kažkaip bijojau valgyt, kad nenulaužčiau ko... (ypač kai sekančia dieną ėjom picos valgyt...)
Bet dabar ramiai sau ir keptą duoną ir riešutukus kramsnoju... Tik kaip salotas valgau, keistai tarp vielučių prilenda lapelių smile.gif
O dėl skausmo... Dantistas sake nusipirkt vaistukų... O man ju visai ir neprireikė. KArtais jaučiu, kad dar per silpnai spaudžia biggrin.gif (vistik manlonu jausti, kad dantukai tiesėja....)
O breketų dėjimo ar paveržimo procedūros tikrai nėra tokios jau baisios.... Na, vienintelis dalyka - nėra itin malonu kai kažkas kapstosi po burną, bet tik tiek. Skausmo jokio wink.gif
Atsakyti
Na tai va siandien jau sudejo ir man breketukus,sudejo per nepilna valanda virsui ir apacioj. Skausmo kol dejo nebuvo isvis.Na va dabar jau pradejo verst ir labai skaudet cry.gif ir vakariene buvo kose..vaje.bet labai nudziugau kai ortodonte pasake kad uz menesio jau matysis pirmieji rezultatai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saima @ 2005 05 09, 20:14)
Na tai va siandien jau sudejo ir man breketukus,sudejo per nepilna valanda virsui ir apacioj. Skausmo kol dejo nebuvo isvis.Na va dabar jau pradejo verst ir labai skaudet cry.gif ir vakariene buvo kose..vaje.bet labai nudziugau kai ortodonte pasake kad uz menesio jau matysis pirmieji rezultatai.. smile.gif


thumbup.gif: šaunuolė smile.gif
Aš šiandien eisiu, kad paveržtų manšiek tiek.
O skausmas, max 2 - 3 dienas bus. tikrai nereik bijot smile.gif
Atsakyti
Na va siandien lyg ir skausmas mazesnis bet valgyt dar negaliu normaliai verysad.gif Ir dar jauciuos nejaukiai..pradedu kalbet ir visu akys i mane... blush2.gif na bet tikiuosi laikas sias problemas isspres..ir viskas bus ok. smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors galetu smulkiau papasakoti kaip sudeda breketus? Man Ortodonte paskyre laika kada sudes, bet nenueme nuo dantu "formos"... nezinau kaip tiksliai vadinasi - kai i tokia kose panardini dantis, ji sustingsta ir lieka dantu forma. Ja gydytojas naudoja kai protezuoja dantis ir kai gamina plokstele... Negi as ateisiu ir gydytoja des man bet kokia viela.... Nieko nesuprantu. Ar as durna ar gydytoja nezino ka daro... g.gif
Atsakyti
Beje gal galetumete patarti koki nors ortodonta, kuris turi patirties su suaugusiais. Man greit 30 taip skant. Ortodonte, pas kuria jau uzsirasiau detis breketus, paskyre rauti krumini danti, kuris yra paruostas vainikelio (proezo) apmovimui. Tipo i ta tarpa atstums kruminius is galo. Labai noreciau dar vienos nuomones...
Atsakyti
QUOTE(Kuka @ 2005 05 10, 23:19)
Beje gal galetumete patarti koki nors ortodonta, kuris turi patirties su suaugusiais. Man greit 30 taip skant. Ortodonte, pas kuria jau uzsirasiau detis breketus, paskyre rauti krumini danti, kuris yra paruostas vainikelio (proezo) apmovimui. Tipo i ta tarpa atstums kruminius is galo. Labai noreciau dar vienos nuomones...


Man 25 tai praktiškai suaugusi smile.gif Tvarkausi dantukus prie olandų žiedo vilniuj. Fainas tas mano ortodontas. KAžkaip pajuokina pastoviai. Iš 3 matytų ortodontų pas jį apsistojau.... ir visus dantukus ten taisausi smile.gif Su mano tarpu - breketus nešiosiu apie pusmetį (3 mėn jau praėjo). Jei norėsi kontaktų - rašyk a.ž. parašysiu daugiau. nenoriu reklamos skleist wink.gif
Atsakyti
norejau jusu paklausti kokiomis priemonemis valote breketus. nes as tai tik su paprasta pasta.
Atsakyti
QUOTE(vaidakatasvile @ 2005 05 12, 16:01)
norejau jusu paklausti kokiomis priemonemis valote breketus. nes as tai tik su paprasta pasta.

Skalauju su skalavimo skysčiu ir valausi su daug fluoro turinčia dantų pasta (su paprastu ir tarpdančių šepetuku). Manau tiek priežiūros pilnai užtenka, nes per 2 metus nei vienos skylutes neatsirado thumbup.gif
Atsakyti