Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

Na aš irgi neketinu keisti savo vaikų vardų. Kur jau ten biggrin.gif Man jų vardai patys gražiausi. Tikrai. Tik pagalvoju kartais, ar paaugę vaikai bus dėkingi už tokius vardus. O tokios mintys ateina į galvą tuomet, kai girdžiu netaisyklingai tuos vardus tariant, arba kai tenka po kelis kartus kartoti vaiko vardą. Jau minėjau, kad nepatinka, kai kiti dėl tarmiškumo abiejų vaikų varduose esančias "i" raides taria "y". Nepagalvojau apie tai anksčiau.
Pavyzdžiui mane labai erzindavo vaikystėje kai tėvas mano vardą neteisingai kirčiuodavo (irgi dėl tarmiškumo). Negražus tuomet man mano vardas būdavo.
Atsakyti
Aš kai tik įregistravom savo mažulę tai net buvau pradėjus galvot, kad negerai padariau duodama tokį vardą vaikui. Ypač kai susitinki gatvėj kokią kaimynę ar bendradarbę tai tuoj klausia vardo, ir vieniems gražus, kitiems negirdėtas, bet nieko nesako, kiti pakomentuoja kas čia per vardas, nelietuviškas ir t.t. bet tas vardas prilipo ir kitaip savo mergicos neįsivaizduoju. Mano mergica vardu Vesta ir nenorėčiau, kad ji būtu kokiu nors kitu vardu.
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2006 02 22, 23:41)
Jetau, kokios paslaptingos- keisciau, nekeisciau... tai kai rasote, ir parasykit kokio TO vardo nekeistumete. o tai niekas naisku blink.gif

O kad, man regis, nepriklausomai nuo to, koks tas vardas smile.gif Ar gražus vardas - tai čia galvoji tada, kai tą vardą renki, kai dar nepažįsti to, kieno jis bus smile.gif O jau kai tą vardą duodi ir vaikas tuo vardu su tavim gyvena - kur jau ten galvosi, kad galėjau taip, galėjau anaip, tiesiog TAS žmogus ir viskas smile.gif O prie vardo, koks jis bebūtų, ausis pripranta ir tiek žinių... smile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif Ir man lygiai taip atrodo. Be to, juk ir klausimas apie tą patį vardą (suprask - tokį, kokis yra šiuo metu). Aš taip suprantu ir taip atsakau: taip, TĄ PATĮ VARDĄ, ir visai nesvarbu, koks jis - Eulalija ar Fekalija lotuliukas.gif
Atsakyti
Na taip, zinoma, labai informatyvi diskusija 4u.gif

as ir savo vaiko vardo nekeisciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai svarbu ne tik tai, kad jau be dvieju dienu septynerius metus man sis vardas - Elijas - pats graziausias, bet ir mano sunus juo labai dziaugiasi ir net jokiu klausimu nekyla - jam labai patinka jo vardas
Atsakyti
Man irgi gražūs vardai Gvidas ir Milda.
Mano vaikų vardai irgi gražūs iki šiol. Svarsčiau ar mažajį pavadinti Liudu ar Kajumi. Nubalsavom už Kajų. Dabar net neįsivaizduoju kaip jis galėtų būti Liudas...
Dėl vyresnio vaiko vardo galvojau dar mažiau. Man jis iki šiol gražus 4u.gif
Atsakyti
dabar kai pagalvoju, tikrai joks kitas vardas mano sūneliui netiktų. Neabejodama duočiau tą patį
Atsakyti
Mano sunus taip pat savo vardu labai patenkintas, nors daznai pirma karta girdintiems reikia ji pakartoti, nes vis maiso - vardas Aroldas, kirciuojasi pirmoji a, bet maiso su Haroldu ir Arnoldu doh.gif . As irgi sunui vardo nekeisciau, nes vardas skambus, pakankamai retas, o svarbiausia, kad pats vaikas juo labai dziaugiasi thumbup.gif . O kai prie savo vardo vaikas dar prideda kriksto varda ir pavarde, tai, pasak sunaus, jam ta trijule suskamba kaip kokio karaliaus vardas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2006 02 23, 15:37)
Aš kai tik įregistravom savo mažulę tai net buvau pradėjus galvot, kad negerai padariau duodama tokį vardą vaikui. Ypač kai susitinki gatvėj kokią kaimynę ar bendradarbę tai tuoj klausia vardo, ir vieniems gražus, kitiems negirdėtas, bet nieko nesako, kiti pakomentuoja kas čia per vardas, nelietuviškas ir t.t. bet tas vardas prilipo ir kitaip savo mergicos neįsivaizduoju. Mano mergica vardu Vesta ir nenorėčiau, kad ji būtu kokiu nors kitu vardu.

Na aš jau susitaikiau su tuom, kad dažnai reikia mano mažulės vardą dukart kartoti jei kas klausia. Pradžioje irgi gal truputį gailėjaus, kad daviau jai tokį vardą, bet dabar tik džiaugiuosi. Kuo toliau tuo jis man gražesnis tampa. O šiaip Vesta, teko girdėti, yra latviškas vardas. Svarbiausia yra tai, kad mano panikei jis labai tinka. 4u.gif Taip gera pasidarė, kad dar viena Vesta atsirado wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nors vienok teko girdėt, kaip viena pagyvenus moteriškė kalba apie savo sūnų, jau patį vaikų mokyklinukų turintį - ot, galėjau duot vat tokį vardą, tada nepagalvojau, vat kaip išėjo... biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai tikrai duočiau ta pati vardą, nes jis man begalo gražus. Bet svarbu ne tai ar mes nepersigalvotume, bet kad ir vaikui tas vardas patiktu. Bet deja to neatspesi.
Nors kaip davem dukrai šį vardą anyta ilgai nevadindavo dukros šitu vardu, nes ji buvo sugalvojus kitą (kuris man aišku nepatiko), bet dabar jau nieko - priprato.
Atsakyti