Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

nekeisciau i joki kita varda,ilgai rinkom,bet man jis laaaabai grazus.seneliai aisku buvo kita varda isrinke,ilgai siule savo varianta 4u.gif
Atsakyti
Mano sunelio vardas Daniel, ir jo tikrai nenusivyliau biggrin.gif
Zinoma lietvoj visi dadeda galune, bet gel to niekad nepikau.
O dabar gyvenant Airijoj mums visai puiku thumbup.gif , nereik lauzyt lezuvio mokint kaip istart, nes cia musus vardus labai iskraipo nes itart negali schmoll.gif
Atsakyti
Tikrai neduociau jokio kito vardo, atrodo, kad kitoks ir netiktu. biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi neduočiau kitokio schmoll.gif
Atsakyti
Savo vaikų vardu nekeisčiau 4u.gif Naglis ir Nojus man labai gražūs, o nuomonių tikrai visokių išgirdau ir dar išgirsiu, bet svarbu kad mums patinka 4u.gif Kažkada galvojau jei gimtų dvynukai pavadinčiau Ryčiu ir Vakariu, gal ir kvaila bet man gražu smile.gif bet tikiuos kada nors sulauksim sesės, tai vardą išrinkt bus dar sunkiau g.gif
Atsakyti
Taip thumbup.gif
Atsakyti
Aš nekeisčiau vardo
Atsakyti
Mano mergytes vardas URTE
Pats graziausias man:)
O vardo reiksme dar grazesne Urte - Dievo dovana. Tad tikrai nekeisciau savo vaikui vardo
Atsakyti
Kiekvienai mamytei savo mažuliuko vardas yra pats gražiausias 4u.gif Aš savo pupai ilgai vardo nerinkau, nors kai laukiausiu buvau sugalvojusi visai kitokius vardus, tačiau, kai dukrytė gimė iškart pamačiusi ją pavadinau Saule, taip ir liko....Saulė smile.gif dabar ji jau žino savo vardą ir atsisuka šaukiama...tikrai nesigailiu....
Atsakyti
Tikrai nekeisčiau thumbup.gif
Atsakyti
kažkaip atrodo kad joks kitas ir netiktų g.gif
Atsakyti
As net neisivaizduoju kaip būtų jei mano panos kitokiais vardais būtų. Mano didžioji tai pries pora metų buvo "pasisšovus" keist savo vardą (į tokį kaip mokytojos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ), bet dabar jau pamiršo.
O vat dėl mažes tai truputi nerimauju, kad labai jau dažnas pasidarė, tai gal ir kitokį duočiau g.gif
Atsakyti