Įkraunama...
Įkraunama...

Ar ir vėl duotumėte tą patį vardą savo vaikui?

QUOTE(Aušrinėlis @ 2006 02 28, 10:55)
nekeisciau i joki kita varda,ilgai rinkom,bet man jis laaaabai grazus.seneliai aisku buvo kita varda isrinke,ilgai siule savo varianta 4u.gif


aha, seneliai visada visai kitokius vardus buna isrinke lotuliukas.gif
as irgi nekeisciau mazes vardo, nors dar tik 5men praejo bigsmile.gif idomu, kaip veliau atrodys, nors manau, nepasikeis nuomone g.gif
Atsakyti
Niu mes su vyru abu turim sunkius vardus tai sunu irgi pavadinom retu... tai dabar visa seimynele komplekte... ir tikrai nesigailim biggrin.gif
Atsakyti
Man mano vaikų vardai dabar patinka lygiai taip pat, kaip ir tada, kai juos rinkom.
Atsakyti
nė už ką nekeisčiau. Net neįsivaizduoju, kad mano pipiras turėtų kitą vardą. jam tiesiog netiktų schmoll.gif
Atsakyti
Aš kaip visos nekeisčiau vardų. Nors prie sūnaus vardo teko priprasti, kadangi vyras išrinko. Dukros tai neįsivaizduoju kitu vardu. Jis visiškai atitinka jos būdas ir temperamentą smile.gif
Papildyta:
Dėl to kad reikia pakartoti vardą, tai taip būna ir su neišsiskiriančiais vardais. Mano vardas Alma, bet nekartą pasigirsdavo Laima. Va taip va smile.gif
Atsakyti
Vadinsiau tokiais pat,man vistiek jie graziausi.
Atsakyti
Man aplamai labai keistai atrodo kai kiti zmones pasako tau ,o galejei ir kitoky varda isrinkt.Koks tavo reikalas,taip ir norisi pasakyt.
Mano vaikas mano isrinktas vardas man jis grazus....Niekada nepasakyciau mamai ar tetciui ,kad negrazu varda davet vaikui.Jiem grazu ir man turi buti grazu.Kai rinkom Gustei varda buvo daug abejoniu,daug patareju,bet mum tiko sitas ir dabar po kiek laiko visi sako,zinai atrodo kitoks vardas jei ir netiktu.Nekeisciau vardo savo mazylei,savo saulytei Gustei wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ilgai rinkom ir tikrai nekeisčiau. schmoll.gif
Atsakyti
Tikrai duociau sunui ta pati varduka, nes dabar tai jau tik JO vardas, prilipo, kitoks ir but negali biggrin.gif
Atsakyti
Aš saviškio taip pat nekeistų, tačiau pažįstu žmonių, pasikeitusių vardus, ir tėvų, kurie davė vienokius vardus, o iki šių dienų jie ir aplinkiniai vaikus, ir patys tie vaikai vadina save kitais vardais, nors dokumentuose likę pirmieji tėvų duoti vardai.
Papildyta:
Nekeisčiau, norėjau pasakyti ax.gif
Atsakyti
Ne už ką pasaulyje neduočiau kito vardo. Man jis pats pats gražiausias wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aš tai džiaugiuosi vardu, kurį išrinkome sūneliui tai jo ir nekeisčiau
Atsakyti