Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Estela_ @ 2011 03 30, 22:19)
oi kiek klaidų padariau  doh.gif
Dabar Bourjois H. Mix, turiu, visai nieko tokia, bet norėtųsi kad geriau išliktų truputį, bet kaip už tokią kainą labai nebloga. Mano oda sausa/mišri, renkuosi pusiau matines pudras, nemėgstu per daug blizgančio veido, Dior Forever  laabai gerai maskuoja, bet man per sausa, manau riebiai odai ji būtų superinė, nebent gali pasirodyti per sunki, bet tada reikia nedaug tepti, su ja net maskuoklio nereikėdavo  bigsmile.gif
taip, esu baltaodė, visada imu šviesiausius nr, kurie būna neutraliems odos tonams.

o ka dar is pudru bandete,kas tiko-patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 30 kovo 2011 - 21:16
QUOTE(kumiko @ 2011 03 30, 22:16)
o ka dar is pudru bandete,kas tiko-patiko ax.gif

na bandžiau nemažai, kas patiko labiausiai tai -Dior Nude -tikrai pirksiu kitam rudeniui/žiemai, nes šiltuoju metu kreminės nenaudoju, vienintelė, kuri tikrai patiko ir tiko mano odai, drėkino ją. smile.gif
Daugiau kažko tokio sužavėjusio neturėjau, Estee Lauder pudros gana nuvylė, Chanelio tinkamo atspalvio LT nėra, tai nesu bandžius, Clinique netiko šviesiausias atspalvis...
Atsakyti
Gal žinote ar Lietuvoje dar įmanoma įsigyti Givenchy skin tonic krempudrą? Gal kokių taškų žinote? biggrin.gif Ar pas ką galėčiau užsisakyti iš užsienio? Man ji laaaabai patiko, noriu įsigyti, bet Kauno Akropolio Kristianoj sakė, kad iš prekybos jau išėjo verysad.gif
Atsakyti
Nusipirkau chanel vitaliumiere aqua nu labai super atspalvis dešimtas man kaip tik buvo net bijojau kad per šviesus nebūtų thumbup.gif Iš konsistensijos tai laabaaaai jau ji ten vandeninga,didelių trūkumų nemaskuoja bet veidą labai gražiai padengia,nieko nesimato smile.gif aišku matiškumo tai nulis ant viršaus reikia sausą dėt rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas jau bandėte?

Clarins Skin Illusion Natural Radiance Foundation SPF 10
user posted image

http://uk.clarins.co...757_30547_30545

oi įdomu kaip ji, gal atsiras greitu metu įsigijusių smile.gif
Atsakyti
esu 100 proc uz Chanel lift pudryte, man ji thumbup.gif . tik Sm nenusipirksi jos, niekas nesiulo doh.gif verysad.gif . na, istaikiau tokia proga nerealia Vilniuj apsipirkti Europos prekybos centre buvo JUODASIS penktadienis, viskam 25 proc nuolaida buvo thumbup.gif Kaune niekad tokiu nuolaidu niekur nemaciau kosmetikos parduotuvese. Gal vilnietes zinote ar cia netycia uztaikiau ar daznai PC Europa tokios nuolaidos buna ?
Atsakyti
Sveikos, mirksiukas.gif
Turbut didziausiai kankynei galeciau tikrai priskirti kremines pudros ieskojima-prisitaikyma doh.gif
Nors speju, cia ne man vienai biggrin.gif
Niekad nesu pirkusi tos pacios pudros du kartus, vadinas, dar tikrai neradau, kas butu prie sirdies. Mano oda misri, plius daznokai atsiranda spuogu, arba nuo ju lieka demeles. Odos bukle nera tragiska, bet norisi kazko, kas labiau maskuotu, sulygintu spalvyte.
Is paskutiniuju, ka esu bandziusi, tai Bourjois "Healty mix". Na, negaliu nei peikti, nei labai girti. Emiau, nes atspalvis patiko, atrode naturalus ir sveikas. Vasarai turbut si pudra labiau tinka, nei saltajam sezonui, nes tokia skystesne, maziau maskuojanti.
Dar bandziau Lorelio "Morphose". Nors mano oda nera zandu srityje perdaug sausa, bet visgi si pudra tikrai pasausino. Ir beje, velniskai greitai pasibaige palyginus su kitomis. Mien todel neapsimoka naudot schmoll.gif
Na, o toliau buvau susigundzius ARTISTRY pudromis. Pavadinimo tiksliai nepasakysiu, bet ju ir tera pora berods. Tai emiau misriai odai. Gaila atspalvio visiskai nepataikiau. Teko draugei atiduoti. Bet patipudra patiko, skystoka, bet veido spalva sulygina. Veliau vel norejau tos pacios kremines pudros, bet kaip tycia jie pakeite pakuote ir speju pudra pakito. Nes nusipirkau ir ji man buvo tokia tirstoka. Ant veido gal ir neblogai atrodo, maskuoja, sulygina oda. Bet atspalvis nelabai patiko, perdaug i geltonuma buvo.

Tai va, dabar baigineju savo pudra ir mastau, kokia pirkti??? Atrodo informacijos daug, pasirinkimo irgi, bet kazkaip nezinaui kuria puse bejudeti biggrin.gif
Gal galetumete rekomenduoti kremine pudra misriai odai, kuri graziai paryskina idegusia oda?
Turbut del to ir sunkoka man issirinkti, nes vis buna nenaturalus geltoni atspalviai, net paciai negera i veidrodi beziuret... Nesu super tamsi, bet palaikau idegi. Ir jau galvoju pirkti is brangesniu, kad jaustusi kokybe rolleyes.gif
is anksto aciu uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Labai ilgai ieškojau, rinkausi, klausinėjau konsultančių ir galiausiai prisiskaičius gerų atsiliepimų prieš kokį mėnesį nusipirkau Kanebo Sensai Fluid Finish pudrą. Tai mano pirmoji rimta (ta prasme, brangi) pudra ir tikrai neteko nusivilti; net nėra ko lyginti su visomis Loreal, Max Factor ir panašiai. Maskavimo man pilnai užtenka, išsilaiko visą dieną, oda daug mažiau blizga. Žodžiu, man tikrai labai labai patinka ir nesigailiu sumokėjus 150lt rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
O pamenu kazkada ir maxfator, ar Loreal darydavo ispudi... biggrin.gif bet aisku su metais, vis labiau atsirenkame tikrai kokybiskesnius produktus. Manau, kad pudrai reikia paskirti ir daugiau pinigeliu. Nes nieko nera graziau uz sveikai atrodancia oda.
tad sveikinu su rimtu pirkiniu Agne thumbup.gif kaip suprantu, jusu oda misri arba riebi?
Atsakyti
Naudojau dior skin nude pasibaige bet antra syki visdelto nesiryzau pirkti,
man trumpai laikydavo jinai ir poras kimsdavo.
Šiuo metu naudoju Maybelline dream satin liquid
user posted image
ir esu patenkinta kaina nedidelė, bet ir maskuoja gerai
ir išsilaiko tiesa maskuoti daug ko nereikia, svarbiausia nekemša porų
visai geras variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 04 02, 21:48)
user posted image
ir esu patenkinta kaina nedidelė, bet ir maskuoja gerai
ir išsilaiko tiesa maskuoti daug ko nereikia, svarbiausia nekemša porų
visai geras variantas  thumbup.gif


O kokia jūsų oda? g.gif
Atsakyti
Jautuke - deja nieko nepatarsiu, tik noriu pasakyti, kad tokia pati situacija pas mane. Atrodo, kad rasti tinkamą/patinkančią krempudrą yra misija neįmanoma doh.gif Manau ir 100 ar daugiau sumokėti būtų negaila, jei žinotum, kad ši būtent tau. Bet giliose paieškose vis dar... unsure.gif Ilgai naudojau Vichy Dermablend. Kažkada man ji buvo pasakiška, dabar aš jos nemėgstu doh.gif Per sunki, kemša poras. Seniau sakydavau kitaip. Gal keičiasi ir oda, nežinau. Bet labai norėčiau atrasti savo pudrą biggrin.gif Iš labiausiai patikusių, įstrigus Make up For ever, Chanel Mat lumiere, Deborah su citrina kažkokia g.gif Givenchy skin tonic pasirodė veik ideali ir kaip tyčia neberandu jos prekyboj. O šiaip išbandžius begalę esu. Bet kas iš to.. dar nenusišypsojo laimė man biggrin.gif Mano oda labai labai mišri. Vietom riebi, vietom laaaaabai sausa. O prie visa to oda dar ir jautri. Dažnai nuo priemonių išberia arba peršti odą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 03 balandžio 2011 - 00:15