Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Avocado @ 2011 04 03, 01:12)
Jautuke - deja nieko nepatarsiu, tik noriu pasakyti, kad tokia pati situacija pas mane. Atrodo, kad rasti tinkamą/patinkančią krempudrą yra misija neįmanoma doh.gif Manau ir 100 ar daugiau sumokėti būtų negaila, jei žinotum, kad ši būtent tau. Bet giliose paieškose vis dar... unsure.gif Ilgai naudojau Vichy Dermablend. Kažkada man ji buvo pasakiška, dabar aš jos nemėgstu doh.gif Per sunki, kemša poras. Seniau sakydavau kitaip. Gal keičiasi ir oda, nežinau. Bet labai norėčiau atrasti savo pudrą biggrin.gif Iš labiausiai patikusių, įstrigus Make up For ever, Chanel Mat lumiere, Deborah su citrina kažkokia g.gif Givenchy skin tonic pasirodė veik ideali ir kaip tyčia neberandu jos prekyboj. O šiaip išbandžius begalę esu. Bet kas iš to.. dar nenusišypsojo laimė man biggrin.gif Mano oda labai labai mišri. Vietom riebi, vietom laaaaabai sausa. O prie visa to oda dar ir jautri. Dažnai nuo priemonių išberia arba peršti odą.



drinks_cheers.gif skaitau ir lig as buciau aprasiusi savo odos tipa - pas mane ntas pats ir parinkt negaliu pudros savo odai. Bet vakar buvau Kristianoje ir dave pabandyti chanel vitaliumiere aqua pudra - na man labai patiko, ji tokia skystesne, labai graziai gula ant veido, ji driekina, bet nera riebi. pabandziau 30 numeri - tai likau patenkinta tiek atspalviu, tiek pudros konsistencija... pagailejau pinigeliu doh.gif - nenupirkau - bet manau reikes atgaileti ir pirkti butent sita,
o gal kas zino kur galima nupirkti originalios Chanel kosmetikos pigiau ?
Atsakyti
sveikutes, kokia gera kremine pudra patartumet kad gerai maskuotu ir nebutu morkava riebiai odai?
Atsakyti
beatka1983 - o jums ta Chanel aqua pakankamai maskavo? smile.gif Pas mane truputį probleminė oda, nosį žūtbūt maskuot reikia...
Atsakyti
QUOTE(Jautuke @ 2011 04 02, 18:09)
O pamenu kazkada ir maxfator, ar Loreal darydavo ispudi... biggrin.gif bet aisku su metais, vis labiau atsirenkame tikrai kokybiskesnius produktus. Manau, kad pudrai reikia paskirti ir daugiau pinigeliu. Nes nieko nera graziau uz sveikai atrodancia oda.
tad sveikinu su rimtu pirkiniu Agne  thumbup.gif  kaip suprantu, jusu oda misri arba riebi?


Na, apie patirtį, ateinančią su metais, man dar ankstoka šnekėt (tik 17 dar turiu), bet kažkaip pagalvojau, kad geriau dabar šiek tiek daugiau insvestuoti į save, negu jau po laiko smile.gif
Taip, mano oda mišri.
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2011 04 03, 17:17)
beatka1983 - o jums ta Chanel aqua pakankamai maskavo? smile.gif Pas mane truputį probleminė oda, nosį žūtbūt maskuot reikia...

Gal nesupyks nieks kad atsakysiu aš už Beata,jei jums reikia maskuoti ir turit probleminę odą tai Chanel vitalariumiere aqua jums tikrai netiks,pati prieš keletą dienų nusipirkau bet žinokit nieko apsoliučiai nemaskuoja grynai kaip kremukas,vandenukas tikrais sulygina gražiai veido spalvą.Rinkitės paprastą Chanell vitalariumiere ji normaliai pamaskuos doh.gif
Atsakyti
Sakykit kokiam odos tipui šis makiažo pagrindas? Tiktų riebiai odai? g.gif
Nivea ideal finish
user posted image
Atsakyti
Shelly - Labai ačiū už atsakymus 4u.gif


QUOTE(lady_m @ 2011 04 03, 20:37)
Sakykit kokiam odos tipui šis makiažo pagrindas? Tiktų riebiai odai? g.gif
Nivea ideal finish
http://img.makeupall...8/7/1526246.JPG


Turėjau šią, visai patiko. Mano mišri, tai maždaug perpus riebi.
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2011 04 03, 19:47)

Turėjau šią, visai patiko. Mano mišri, tai maždaug perpus riebi.

O kuo patiko? Kaip dengias, nėra labai sunki?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2011 04 03, 20:57)
O kuo patiko? Kaip dengias, nėra labai sunki?


Patiko, kad nedaro kaukės efekto, kad pavyko atspalvį atsirinkt (o ne kokį geltoną ar ryžtelėjusį nugriebt). Dengėsi neblogai, bet berods nebepirkau jos dėl to, kad visgi kimšo poras ir spuogelių atsirasdavo g.gif Atsiprašau už tokia plevėsuojančią informaciją, senokai naudojau... Bet sakau, nepeikiau jos, tačiau antrąkart irgi nepirkau biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas galetu palyginti sias dvi pudras Loreal Perfect Match ir Bourjois Healthy Mix user posted image ir user posted image
Kuri labiau tinkamesne misriai odai, kuri geriau islaiko t zonos blizgesi? kuri labiau matine?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2011 04 03, 19:37)
Sakykit kokiam odos tipui šis makiažo pagrindas? Tiktų riebiai odai? g.gif
Nivea ideal finish

turiu, šiaip dengiasi gražiai, bet man blizgesys gana greit išlenda. mano veido oda mišri.
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2011 04 03, 18:37)
Sakykit kokiam odos tipui šis makiažo pagrindas? Tiktų riebiai odai? g.gif
Nivea ideal finish
user posted image


Aš irgi ją turiu, viskas būtų gerai jei ne blizgesys.. doh.gif Labai greitai išlenda. Mano oda mišri, gal labiau į riebumą smile.gif
Atsakyti