Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

user posted image
o si maybelline dream smooth mousse pudra tiktu misriai odai? jauciu greit islystu T zonos blizgesys...
Atsakyti
Praeitos temos pabaigoje buvo komentuojama ši RIMMEL krempudra. Ar yra daugiau ją naudojančių? Atsiliepimai gražūs ax.gif Šiandien buvau užbėgusi į Drogą jos išbandyti, maloniai tepasi, tokia lengvutė atrodo. Bet aš buvau jau pasidažiusi su savo pudra, tai apie maskavimą daug komentuot negaliu. O būtent tai mane labiausiai domina. Ar pakankamai užmaskuoja, paslepia negerumus.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 04 balandžio 2011 - 18:54
As naudoju Body Shop firmos pudra - Moisture Foundation SPF15. Man labai patinka, ir atspalvi labai prisiderinau, man labai tinka, tik issausejo kazkiek oda sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eretukas: 04 balandžio 2011 - 19:55
QUOTE(Avocado @ 2011 04 04, 19:53)
Praeitos temos pabaigoje buvo komentuojama ši RIMMEL krempudra. Ar yra daugiau ją naudojančių? Atsiliepimai gražūs ax.gif Šiandien buvau užbėgusi į Drogą jos išbandyti, maloniai tepasi, tokia lengvutė atrodo. Bet aš buvau jau pasidažiusi su savo pudra, tai apie maskavimą daug komentuot negaliu. O būtent tai mane labiausiai domina. Ar pakankamai užmaskuoja, paslepia negerumus.

user posted image

Kokiai odai ji skirta?
Atsakyti
QUOTE(lady_m @ 2011 04 04, 22:49)
Kokiai odai ji skirta?


Net nepaskaičiau ant pakuotės, nes merginos komentaras praeitoje temoje atitiko mano odą. ax.gif

Štai įmetu (tikiuos narės nesupyks, kad cituoju jų postus blush2.gif):

*skorpioniuke* rašė:
Man labai patiko Rimmel lasting finish krempudra su mineralais, tikrai uz tokia kaina labai gera, siuo metu ja ir naudoju nes pati turiu riebia T zona, o skruostai ziema net pleiskanojo, tai ji nieko neisryskina, gerai maskuoja visus negerumus, laikosi iki vakaro neblogai, siek tiek islenda blizgesys dienos begyje bet labai nestipriai, veidukas labai graziai atrodo, dengiasi lengvai, neskysta, kremines konsistencijos, zodziu uz tokia kaina tikrai verta demesio.

andorinha rašė:
siuo metu tai mano megstamiausia kasdienine krempudra, tinka mano misriai veido odai, visiskai nekemsa poru, drekina. garantuotai bus kartojama.
Atsakyti
QUOTE(gerdablonde @ 2011 04 04, 12:36)
Gal kas galetu palyginti sias dvi pudras Loreal Perfect Match ir Bourjois Healthy Mix  user posted image ir user posted image
Kuri labiau tinkamesne misriai odai, kuri geriau islaiko t zonos blizgesi? kuri labiau matine?


Bourjois Healthy Mix nenaudojau, bet naudoju jau daug metų Loreal Perfect match. Mano oda misri ir jinai man labai tinka. Aišku jinai ne skysta, sunkoka, bet gerai maskuoja.
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 03 29, 07:36)
O gal kas jau isbande sia Artdeco long lasting foundation?

user posted image


Neradau pirkti, Sarmoje ir Kosmados pirma karta apie tokia girdi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daiva__ @ 2011 04 05, 13:25)
Bourjois Healthy Mix nenaudojau, bet naudoju jau daug metų Loreal Perfect match. Mano oda misri ir jinai man labai tinka. Aišku jinai ne skysta, sunkoka, bet gerai maskuoja.

Lorelio perfect match kazkada meginuka esu turejus. Ji man irgi dave veido matiskuma. Kadangi esu naudojusi Bourjois healthy mix, tai tikrai galiu pasakyti, kad lorealio pudra yra tirsteste, daugiau maskuojanti, matiskesne. Nors Bourjois pudra turi savo zavesio, vasarai puiki, nes neapkrauna veido odos, sveikai atrodo. Bet maskavimu jau nepasizymi.
Atsakyti
Gavau pirmąjį gyvenime BB kremą.

Azijoje sukurtas kremas, kurį japonės ir pan. naudoja vietoj kreminės pudros. Pirkau per Ebay, kremas Missha Perfect Cover BB Cream su SPF berods 42

Spalva šviesiausia, 13.

user posted image

Ir man iš esmės šiek tiek per šviesi - ko niekada nėra buvę su LT pirktom priemonėm, viskas visada būdavo per tamsu, tai turėtų būti aktualu tikrom šviesiaodėm.
Tepasi šiek tiek sunkiai, bet čia, kaip supratau iš atsiliepimų, šitos firmos požymis. Mano oda sausa, tai dabar po kelių valandų matau šiek tiek pašerpetojimų, bet labai nedaug, Šiaip atrodo labai natūraliai, veidas skaistus.
Dėl BB kremų visa tolimoji azija išprotėjus, tai gal ir iki mūsų ateis beprotybė biggrin.gif

Šiaip jei kas domėsitės, patariu pirma pažiūrėti atsiliepimus bloguose google, taip pat youtube atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(weirdo @ 2011 04 07, 09:37)
Dėl BB kremų visa tolimoji azija išprotėjus, tai gal ir iki mūsų ateis beprotybė biggrin.gif

Kas tas BB kremas ir kuo jis skiriasi nuo kremines pudros?
Atrodo domiuosi kosmetika bet va apie toki dar negirdejau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 04 07, 10:49)
Kas tas BB kremas ir kuo jis skiriasi nuo kremines pudros?
Atrodo domiuosi kosmetika bet va apie toki dar negirdejau blush2.gif  biggrin.gif


Jis skaitosi gydantis, nuo spuogu, sviesina demes, maskuoja labai gerai: ir randus, strazdaneles, siaip ji anksciau naudodavo po odos proceduru 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie Bourjois Healthy Mix bei Lancome Teint Miracle kremines pudrytes smile.gif
Pradžiai pasakysiu, jog mano odelė mišri (riebi T zonoje, normali skruostų srityje).

Bourjois Healthy Mix labai nustebino gerąja prasme ax.gif Gražiai, lengvai bei tolygiai dengiasi ant odelės, padrėkina. Neišryškina jokių odos pasausėjimų, o jų turiu nosies srityje smile.gif Matiškumo man nelaiko, ir nereikalauju (neradau nė vienos pudros, kad išlaikytų veidą matinį bent pusdienį 4u.gif). Padengus pudrytę, oda lieka sveikai švytinti, nei matinė, nei blizgi. Maskavimas lengvas/vidutinis. Patiko rolleyes.gif

Lancome Teint Miracle išvertė mane iš padų laugh.gif Įsimylėjau wub.gif Dengiasi nepriekaištingai, lengvai, tolygiai, veidelis lyg aksominis. Maskuoja vidutiniškai, bet man visiškai pakanka tokio maskavimo, paslepia poras. Sakyčiau tikrai atrodo lyg antra oda (ta tobuloji biggrin.gif). Maskavimą laiko pakankamai gerai, bet kas mane labiausiai nustebino išlieka ant odos tikrai ilgai. Vakar visą dieną su ja buvau, ir nė kiek pudrytė nenusitrynė, nedingo nuo veido, nesubėgo į raukšleles. Stebuklas cool.gif Ale, spalvytė visiškai man netinka cry.gif O skaitosi šviesiausia, aš net įdegti iki tokios panašios nesugebėčiau doh.gif Esu susižavėjus ir sunerimus. Tobuliausia pudra, jei tik būtų šviesesnio atspalvio.
Atsakyti