Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu. II d.

o kaip su ciberzole? ka ji dar duotu muilui be spalvos?[QUOTE]

o kokia spalva duoda ta ciberzole?
Papildyta:
QUOTE(Evah @ 2011 06 07, 11:11)
Su pariebinimu ten viskas tvarkoje.

Taaaip, man irgi reikia išsivirti daugiau medaus muilo. Viską išbaigiau, o spintelėje kaip tik stovi stiklainis šiųmetinio medaus  rolleyes.gif



Panasu, kad atejau medaus muilo gaminimo metas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrid2: 09 birželio 2011 - 09:29
Ozkos pieno ir kvapniuju kanangu muilas..o jau kvapas thumbup.gif . negaliu juo atsiuostyti.. lotuliukas.gif

http://imageshack.us...0/1001420v.jpg/
http://imageshack.us...9/1001414y.jpg/

Papildyta:
Kazi ar imanoma kazkaip muile isvengti tu levandu pajuodavimo g.gif ? nu taip man jos melsvos grazu ant to muilo, bet net isdziuti nespeja ir jau pajuoduoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 09, 10:58)
Ozkos pieno ir kvapniuju kanangu muilas..o jau kvapas thumbup.gif . negaliu juo atsiuostyti.. lotuliukas.gif

http://imageshack.us...0/1001420v.jpg/
http://imageshack.us...9/1001414y.jpg/

Papildyta:
Kazi ar imanoma kazkaip muile isvengti tu levandu pajuodavimo g.gif ? nu taip man jos melsvos grazu ant to muilo, bet net isdziuti nespeja ir jau pajuoduoja verysad.gif



Labai grazus blink.gif thumbup.gif o kas ten tie geltoni g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 09, 09:58)
Kazi ar imanoma kazkaip muile isvengti tu levandu pajuodavimo g.gif ? nu taip man jos melsvos grazu ant to muilo, bet net isdziuti nespeja ir jau pajuoduoja verysad.gif

Nelabai. Kol kas neišsiaiškinau, kaip to išvengti rolleyes.gif Vieną kartą, tiesa, pavyko, bet pakartoti nebeišėjo biggrin.gif Įtariu, kad kažkaip gali būti susiję su temperatūromis ir gelio faze.
Atsakyti
QUOTE(Vaiva number 1 @ 2011 06 09, 11:11)
Labai grazus  blink.gif  thumbup.gif  o kas ten tie geltoni  g.gif  ?


muilas smile.gif. nupjautos juosteles nuo kito muilo. likuciai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Evah @ 2011 06 09, 11:50)
Nelabai. Kol kas neišsiaiškinau, kaip to išvengti  rolleyes.gif Vieną kartą, tiesa, pavyko, bet pakartoti nebeišėjo  biggrin.gif Įtariu, kad kažkaip gali būti susiję su temperatūromis ir gelio faze.


pajuodave jos atrodo neestetiskai. turiu gera pusmaisiuka prisirinkus, bet kol kas taip ir guli.. o taip noretusi panaudot rolleyes.gif
o kazi roziu ziedlapiai irgi pajuoduoja?
Papildyta:
Esu skaicius, kad cinko oksidas naudojamas kaip baltas pigmentas muilo gamyboje. gal kas bandet su juo virt muila? kaip jis jame naudojamas? kada pilamas? kokiom dozem?
Atsakyti
Norėčiau jūsų patarimo. Man rodos jau kažkuri rašė, kaip jums atrodo toks muilas:
30% kokosų aliejaus
70% alyvuogių aliejaus
„Skystis“ būtų ne vanduo, o ožkos pienas. Kaip jums atrodo? Ar reikėtų dar kokių nors kietų aliejų/sviestų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 09, 16:51)
pajuodave jos atrodo neestetiskai. turiu gera pusmaisiuka prisirinkus, bet kol kas taip ir guli.. o taip noretusi panaudot  rolleyes.gif
o kazi roziu ziedlapiai irgi pajuoduoja?

Paruduoja ir rožių žiedlapiai rolleyes.gif

QUOTE(Babi* @ 2011 06 09, 18:25)
Norėčiau jūsų patarimo. Man rodos jau kažkuri rašė, kaip jums atrodo toks muilas:
30% kokosų aliejaus
70% alyvuogių aliejaus
„Skystis“ būtų ne vanduo, o ožkos pienas. Kaip jums atrodo? Ar reikėtų dar kokių nors kietų aliejų/sviestų? ax.gif


Kietų aliejų nebūtina. Man patinka tokio tipo receptai, kur didžiąją dalį sudaro alyvuogių aliejus su trupučiu kokosų ar šiaip ko. Bet jis bus ilgesnį laiką minkštas ir džiovinti jį reikės ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 06 09, 20:47)
Kietų aliejų nebūtina. Man patinka tokio tipo receptai, kur didžiąją dalį sudaro alyvuogių aliejus su trupučiu kokosų ar šiaip ko. Bet jis bus ilgesnį laiką minkštas ir džiovinti jį reikės ilgiau smile.gif

Sakydama „kieti aliejai“ turėjau omeny tuos, kurie yra kieti kambario temperatūroje, tokie kaip kokosų, palmių aliejai smile.gif O kaip dėl tokio muilo „snarglėjimosi“? blush2.gif
Atsakyti
Aš tuos pačius ir turėjau omeny. Neturėtų snarglėtis, nes kokosų aliejus pakels putojimą. Tiesiog padžiovinti ilgiau būtų ne pro šalį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 06 10, 09:57)
Sakydama „kieti aliejai“ turėjau omeny tuos, kurie yra kieti kambario temperatūroje, tokie kaip kokosų, palmių aliejai smile.gif O kaip dėl tokio muilo  „snarglėjimosi“?  blush2.gif


kieti aliejai kieti kamb temp buna, nors turbut tokiame karstyje negalioja tai, nes visi mano "kietieji " kokosu aliejaus buteliukai skystut skystuteliai biggrin.gif

o del snarglejimosi Evah teisingai sako - reik padziovint. Nors retai muilai uzsilieka, bet turiu gabaliuka metu senumo, kuris sviezas buvo gan minksatas, linkes snargletis, o dabar kaip marmurini smile.gif superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 09, 17:51)
muilas smile.gif. nupjautos juosteles nuo kito muilo. likuciai  smile.gif



thumbup.gif
reikes ir man neismetinet likuciu nupjaustytu thumbup.gif
Atsakyti

pajuodave jos atrodo neestetiskai. turiu gera pusmaisiuka prisirinkus, bet kol kas taip ir guli.. o taip noretusi panaudot rolleyes.gif
o kazi roziu ziedlapiai irgi pajuoduoja?


pastebėjau, kad medetkų žiedlapiai mažai juoduoja, tokie tamsiai geltoni išlieka muile ir dar jį (muilą), kuris aplink žiedlapį šiek tiek padažo. Man gražu...

O štai rugiagėlių ryškūs mėlyni žiedlapiai, gaila, bet paruduoja...
Atsakyti