Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

QUOTE(flight @ 2014 10 02, 07:40)
Na,  man pinigų valymo priemonėms užtenka. O tamstą gal paremti, kad grindis bent kartą savaitėje išsiplautum - vaikų gaila,nuo dukių kokią astmą pasigaus. Suprantu, kad  pinigėlių trūksta, kitaip kam tris metus SM pardavinėtum naftalininius fotelius už 40 lt, kuriuos  kiti ir padovanoti drovisi.  4u.gif

(Kelaida visas tujina ir matrioškom išvadina - įtariu, dabar ateis mano eilė  biggrin.gif  )

Tai tu su tom priemonėm grindis plauk, o ne uostyk - nelankys haliucinacijos apie fotelius lotuliukas.gif jei taip vaikų gaila - galiu suteikt galimybę ateiti ir valyti mano namus, atsineši savo valymo priemonių - paremsi mane, vargšiukę, ir mano vaikus, nelaimingus verysad.gif
Atsakyti

Na, as irgi grindis plaunu kasdien ir dulkes valau kasdien, nors nepasakyciau, kad pas mane sterilu. Dulkes kazkaip labai greit musu gyvenamoje vietoje kaupiasi g.gif jeigu savaite nevalyciau, tai butu kazkas baisaus...
Atsakyti
Nelabai suprantu, ką jūs ten tuose namuose darot, kad juos kasdien plaut reikia mastau.gif Siurbiu 2 kartus savaitėj (kai namie vaikus auginau, max tris kartus siurbdavau), plaunu grindis vieną kartą per savaitę (savaitgalį) ir tikrai nėra pas mane nei dulkių kalnų, nei maisto likučių, nei dar kažkokių tai siaubų nei ant grindų, nei dar kur nors. Ir vaikai abu sveiki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 10 03, 08:02)
Nelabai suprantu, ką jūs ten tuose namuose darot, kad juos kasdien plaut reikia mastau.gif Siurbiu 2 kartus savaitėj (kai namie vaikus auginau, max tris kartus siurbdavau), plaunu grindis vieną kartą per savaitę (savaitgalį) ir tikrai nėra pas mane nei dulkių kalnų, nei maisto likučių, nei dar kažkokių tai siaubų nei ant grindų, nei dar kur nors. Ir vaikai abu sveiki biggrin.gif


Aš manau labai priklauso nuo to-butas ar namas, asfaltuota gatvė ar ne, jei namas. Pirmas aukštas ar ne, jei butas. Čia kas liečia dulkes.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 10 03, 11:58)
Aš manau labai priklauso nuo to-butas ar namas, asfaltuota gatvė ar ne, jei namas. Pirmas aukštas ar ne, jei butas. Čia kas liečia dulkes.


Nu gal mastau.gif Visa vaikystė prabėgo name, bet ir ten niekas kasdieną grindų neplovė, iš esmės pagrindinis tvarkymasis būdavo savaitgalį, tikrai nebuvo nei dulkių kalnų, nei šiukšlių (kas numeta, tas pakelia, kad nesimėtytų, kas papila, tas pavalo ir t.t. ir pan.). Dabar bute gyvenu, aukštas ne pirmas. Anksčiau gyvenau pirmam aukšte. Nu tikrai nė vienu atveju neplaudavau ir nesiurbdavau kasdien. Ir tikrai nė vienu atveju negyvenau šiukšlyne ar purvyne.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2014 10 03, 14:18)
Nu gal mastau.gif Visa vaikystė prabėgo name, bet ir ten niekas kasdieną grindų neplovė, iš esmės pagrindinis tvarkymasis būdavo savaitgalį, tikrai nebuvo nei dulkių kalnų, nei šiukšlių (kas numeta, tas pakelia, kad nesimėtytų, kas papila, tas pavalo ir t.t. ir pan.). Dabar bute gyvenu, aukštas ne pirmas. Anksčiau gyvenau pirmam aukšte. Nu tikrai nė vienu atveju neplaudavau ir nesiurbdavau kasdien. Ir tikrai nė vienu atveju negyvenau šiukšlyne ar purvyne.


Aš tai manau, kad dar daug kas priklauso ir nuo "gyvenimo būdo". Mano 11mėn sūnus valgo pats jau seniai, tai neišvengiamai dalis maisto skrieja ant žemės. Kartais košė skraido kelių metrų atstumu, todėl po tokių valgymų visad išplaunu grindis visame kambaryje. Tomis dienomis, kai aš maitinu jį šaukšteliu, viskas būna kitaip ir plauti grindų nereikia smile.gif
Taip pat mes dažnai iš kiemo parsinešam visokių šapelių. O kai nupjaunam kieme žolę, tai nors ir su batai sniekas po kambarį nevaikšto, bet vistiek viena kita žolė parsineša, tada koks žemių truinėlis ir žiūrėk jau siurbti reikia. Aš pati namie vaikštau basomis kojomis ir negaliu pakęsti jeigu prie padų kimpa kokie nors trupiniai ar pan., todėl ir siubiu dažnai smile.gif

Beje, dulkės pas mus irgi nėra kasdien valomos. Kolzetas, kriauklės, dušas irgi ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milk: 03 spalio 2014 - 13:35
QUOTE(Hmmm... @ 2014 10 03, 12:18)
Nu gal mastau.gif Visa vaikystė prabėgo name, bet ir ten niekas kasdieną grindų neplovė, iš esmės pagrindinis tvarkymasis būdavo savaitgalį, tikrai nebuvo nei dulkių kalnų, nei šiukšlių (kas numeta, tas pakelia, kad nesimėtytų, kas papila, tas pavalo ir t.t. ir pan.). Dabar bute gyvenu, aukštas ne pirmas. Anksčiau gyvenau pirmam aukšte. Nu tikrai nė vienu atveju neplaudavau ir nesiurbdavau kasdien. Ir tikrai nė vienu atveju negyvenau šiukšlyne ar purvyne.


Apie tvarkymąsi kasdien aš irgi nekalbu. Aš tik virtuvėj išplaunu kasdien arba kas antrą.
Atsakyti
Pas mus virtuvės-svetainės zona bendra. Jei grindys toje zonoje dvi dienas neplautos - labai matosi, jaučiasi ir nesmagu. O be to, oras sausas, greitai prisikaupai dulkių -gal kur drėgna, tai ir dulkių mažiau.
Atsakyti
Mane vyras vadina pedante nors grindu kasdien neplaunu g.gif Siaip plaunu grindis kas dvi, tris dienas. Siurbiuosi kasdien ir buna po kelis kartus. dukles valau kasdien. Kriaukles , wc valau tada kai matau, jog reikia.
Atsakyti
Ne tas zodis kaip pavargstu verysad.gif mano megejas visur raustis knistis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2014 10 03, 18:26)
Apie tvarkymąsi kasdien aš irgi nekalbu. Aš tik virtuvėj išplaunu kasdien arba kas antrą.



Ir as taip stengiuosi bet kartais tik teoriskai taip pavyksta padaryti, rankos nebepakyla ax.gif
Atsakyti
Visgi, labai padeda ateinanti valandinė auklė. Kai ji būna su mažium - spėju ir grindis prasiplauti (ne visam name, žinoma), ir virtuvės zoną sutvarkyti, ir valgyti paruošti. O jei darbuose dar tuo metu štilis, tai ir visai fantastika:) Kai auklės nėra - sunkiau.
Atsakyti