Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nepavargstat kasdien tvarkytis?

QUOTE(Svajone_25 @ 2014 10 21, 09:51)
Mane vyras vadina pedante nors grindu kasdien neplaunu  g.gif  Siaip plaunu grindis kas dvi, tris dienas. Siurbiuosi kasdien ir buna po kelis kartus. dukles valau kasdien. Kriaukles , wc valau tada kai matau, jog reikia.



Man stogas nuvažiuotu nuo tokio dažno tvarkymosi... kartą per savaitę generalinis siurbimas ir plovimas, vonios ir wc atsveitimas ir virtuvės sienų pagramdymas (kur taškosi). dulkes net ne kas savaitę valau, ar bent jau tikrai ne visur ax.gif
o savaitės bėgyje jei jau kur prisitrupina-prisipila-ar dar kas nutinka - toj vietoj ir pavaloma. žodžiu tinginė aš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Salduspauksciai @ 2014 11 07, 23:51)
Man stogas nuvažiuotu nuo tokio dažno tvarkymosi... kartą per savaitę generalinis siurbimas ir plovimas, vonios ir wc atsveitimas ir virtuvės sienų pagramdymas (kur taškosi). dulkes net ne kas savaitę valau, ar bent jau tikrai ne visur  ax.gif
o savaitės bėgyje jei jau kur prisitrupina-prisipila-ar dar kas nutinka - toj vietoj ir pavaloma. žodžiu tinginė aš  blush2.gif


Žinokit kažkada ir aš taip darydavau, bet dabar suprantu jog tas generalinis tvarkymas užima kurkas daugiau laiko ir jėgų. Dabar tikrai paprasčiau kasdien susitvarkyti per 15-20min, nei kad ankščiau vieną dieną (dažniausiai šeštadienį) kuopti viską iš esmės ir užtrukti pusę dienos...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 11 07, 13:23)
Visgi, labai padeda ateinanti valandinė auklė. Kai ji būna su mažium  - spėju ir grindis prasiplauti (ne visam name, žinoma), ir virtuvės zoną sutvarkyti, ir valgyti paruošti.  O jei darbuose dar tuo metu štilis, tai ir visai fantastika:) Kai auklės nėra - sunkiau.


Ar ne geriau tuomet samdyti ne valandinę auklę, o namų tvarkytoją g.gif
Mieliau leisčiau laiką su savo mažyliu pati wub.gif , o va "bendravimą" su betvarke ir nešvara namuose už tuos pačius, o dar ir mažesnius pinigus, perleisčiau samdomam žmogui.

Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2014 11 08, 11:01)
Ar ne geriau tuomet samdyti ne  valandinę auklę, o namų tvarkytoją  g.gif
Mieliau leisčiau laiką su savo mažyliu  pati wub.gif , o va "bendravimą" su betvarke ir nešvara namuose už tuos pačius, o dar ir mažesnius pinigus, perleisčiau samdomam žmogui.

aš ir taip galvojau, bet... didžiausias namų tvarkymo darbas bent man - sudėliot daiktus į jų vietas doh.gif o šito tvarkytoja nepadarys. Grindis išsiplaut dar su vaiku ant rankos galiu..
Atsakyti
QUOTE(Pienė_ @ 2014 11 08, 13:01)
Ar ne geriau tuomet samdyti ne  valandinę auklę, o namų tvarkytoją  g.gif
Mieliau leisčiau laiką su savo mažyliu  pati wub.gif , o va "bendravimą" su betvarke ir nešvara namuose už tuos pačius, o dar ir mažesnius pinigus, perleisčiau samdomam žmogui.


Žinoma geriau drinks_cheers.gif Bet auklė man reikalinga ne tik tuomet, kai būnu namuose. Labiausiai auklę samdau todėl, kad reikia kažkur mažių palikti, kol aš dirbu 4u.gif Mano darbas nestandartinis, bangomis - būna visiškai laisva,o būna ir baisus maratonas...Bet net valandinės auklės tikisi bent kažkokio stabilaus altyginimo ir pastovumo, taigi..Ateina mūsų auklė ir tuomet, kai man darbų nėra- per tą laiką apsitvarkau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 08 lapkričio 2014 - 14:37
QUOTE(Wild Pearl @ 2011 04 02, 13:28)
Matau senoji temutė užbaigta, bet labai norėtusi sužinoti kaip mamytės tvarkosi namuose ir kokiais "gudresniais" būdais išmoko vaikučius tos tvarkos prisilaikyti  mirksiukas.gif
Kokiom dienom ir laiku dažniausiai skiriate "tvarkymosi "laiką?

Padiskutuokime ir pasidalinkite savo mintimis... 4u.gif


Na, aš tokio rimto fizinio nuovargio tai nejaučiu, bet psichologiškai svyra rankos, bežiūrint į tą susitvarkymo laikinumą. Pamenu, "mergautiniais" laikais kažkaip lyg nė nebūdavo to baisiai rimto tvarkymosi, bet buvo savaime tvarkinga viskas, nes kur ką pasidedi, ten ir randi, nieks nieko niekur nemėto ir nesklaido ir pan. O dabar prasitvarkai visą dieną, o vaikai per valandą "pertvarko" savaip. doh.gif Ir šiaip man įkvėpimo tvarkymuisi trūksta, nes vis vien idėjiškai toks tuščias užsiėmimas kuriam išeikvojama marios laiko! doh.gif
Atsakyti
Tvarkomės savaitgaliais generaline tvarka, o kasdien tik smulkmenas, vaiku išmėtytus ušnešiotus daigtus aptvarkau, siurbiu, plaunu ne kasdien. Kai du namie pametinukai nebespėju, tarp košių virimo, pamperso keitimo, vyrui valgymo darymo ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2014 11 08, 02:45)
Žinokit kažkada ir aš taip darydavau, bet dabar suprantu jog tas generalinis tvarkymas užima kurkas daugiau laiko ir jėgų.


Būtent drinks_cheers.gif Turiu tokios patirties, tai neduok D...Dvi dienas ari per tą gen tvarkymą , vos gyva po to doh.gif -ne, ačiūl, jau geriau kasdien palaikyti tvarką ir neužsileisti.
Atsakyti
Susitaikiau ir prisitaikiau biggrin.gif
namie du indenai,tai tvakymosi pakanka,bet ismokau paskirstyt darbus,tiek sau tiek vaikams,tiek vyrui biggrin.gif
vaikai nuvalo stala pries valgi,abu padengia,pavalge indus nunesa i virtuve,didesnis sudeda i indaplove ax.gif abu pasikloja lovas,apsirenka zaislus,mazas sudeda nesvarius rubus i dezes (balti,tamsus,spalvoti-taip ismokom spalvas) mazas sudeda i skalbimo masina,abu laisto augalus lauke,ir jei ka ispila isvalo biggrin.gif
vyras tvarko terasa,pjauna zole,isvalo baseina,daro kitus techninius darbus biggrin.gif
o man lieka grindys ir pavirsiai biggrin.gif grindis plaunu kas vakara vaikams sumigus
valgyt darau 2-3 kart per savaite,kol kas verda/kepa susipjaustau darzoves saldymui,isverdu 2-3 skirtingas sriubas ir saldau,saldau viska kas imanoma biggrin.gif
kol viskas verda,vaikai buna lauke (nuosavas namas) susitvarkau virtuve,nusivalau visus pavirsius smile.gif
kol vyras su vaikais (jis popietu dirba) kokias pora val prie juros buna (1-2 kart per savaite) susitvarkau drabuzine ir tamsuji kamb),wc (o ju 3name) 2kart per savaite is vakaro supilu chemija,ryte prabruzinu ir svaru smile.gif
niekad nesitvarkau kol mazas miega,miegam kartu,ar as tuo metu skaitau knyga/mezgu,blaskaus po interneta biggrin.gif
sekmadieniais nesitvarkom,visi tinginiaujam/keliaujam smile.gif
2-3 kart per sav rytais pora val su vyru pasikeisdami (neturim kam vaiku palikt) einam surfint biggrin.gif
idealios tvarkos nera,bet ji bus po kokiu 20metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 11 11, 11:26)
Būtent  drinks_cheers.gif  Turiu tokios patirties, tai neduok D...Dvi dienas ari per tą gen tvarkymą , vos gyva po to doh.gif  -ne, ačiūl, jau geriau kasdien palaikyti tvarką ir neužsileisti.

Taip irgi darau, kasdien siurbiu vakare, issivalau pavirsius, plius kiekviena diena po biski kazkur giliau ilendu. Ir rezulatas- visada namuose svaru. Tik kilimai va nekokie buna smile.gif be to mano mergytei 2,6m. Ir ji jau man padeda valytis. Paima skudureli , siurbli , sunesa i virtuve lekstes , puodelius, sudeda zaislus i vietas.
Atsakyti
Kasdien- siurbimas, dulkių valymas, grindų plovimas (laikant katę kitaip neįmanoma, visur plaukai ir pūkai skraidytų ).
Atsakyti
Į tvarkymąsi investuojam - įtraukiu ir berniukus, savo kambarius kad susitvarkytų: susirinktų žaisliukus, gražiai knygeles sudėtų į lentyną, mašinas į dėžes, drabužius susilanksto, dulkes nusivalo, pasiurba. Mažylis susideda žaisliukus, knygeles susideda. Ploto daug, bet kai kartu - užtenka rimtam pasitvarkymui vieno vakaro, o smulkius pasivalymus karts nuo karto.
Atsakyti