Įkraunama...
Įkraunama...

Maldos galia

tai dabar visos karksinčios ir besipešančios užtylam, aš intrigų ir karų karalienės karūna nusiimu ir atiduodu vertesnei.

o jei rimtai, tai labai ačiū toms, kurios nuoširdžiai atsakė, nes nebesitikėjau, kad kažkas atsakys. prakeikė mane mano močiutė, ir ne blgo linkėdama, o jos supratimu bandydama mane apsaugot nuo skausmo. kai pagimdžiau vaiką ir jo tėvas mane paliko, tuomet, ji ir pasakė, kad niekada jokio vyro neturėsiu. ir beje kiekvieną kartą tai pakartoja kai susitinkma. gal kažkam kas tokių dalykų nesupranta ir atrodo tai labai juokinga, todėl paprašyčiau į komentarus ne į temą nekreipti dėmesio. dar galiu pridurti tik tiek, kad jos žodžiai turi tokia stipria galia, kad vos tik su ja susitinku iš karto mane palieka vyras su kuriuo tuo metu bendrauju. anksčiau toks dėsningumas buvo paciai juokingas ir nesuprantamas, vėliau pradėjau galvot kas čia ne taip galiausiai viską supratau ir sužinojau.
kažkas klausė ar aš meldžiuosi, taip aš meldžiuosi kiekvieną dieną, tai vienintelis dalykas, kuris mane palaiko šiuo metu. suprantu, kad geriau mane žinančioms forumo dalyvėms sunku suprasti, kad galėjau taip pasikeisti. bet taip yra. suvokiau vieną - bet kuris esantis žemiau už tave, turi šansą pakilti daug aukščiau, o tu pats bet kada gali nukristi žemiau už visus.
kažkuri čia paminėjo dieviškuosius dėsnius, žinau ir juos. kad prakeikimai prieš dievo meilę yra bejėgiai irgi žinau. galbūt man labiausiai šiuo metu trūksta bendravimo su žmonėm, kurie yra prabudę ir supranta, kad daugelis mūsų gyvena tik iliuzijoje, kurie žino kokia šio gyvenimo esmė ir prasmė. nes man kyla labai daug klausimų. ir taip trūksta paramos iš žmonių, kurie tai jau išgyveno.
Atsakyti
beje, kas nesuprato, tai aš pasikeičiau nicką ir dabar esu ne hobo, o shiduh.
Atsakyti
Shiduh, Be Dievo valios jokie prakeikimai neturi galios. Melskis tu pati ir bus tau atsakyta reikiamu metu smile.gif
Atsakyti
Shiduh - kas čia per nikas, kol išmoksiu - nu bliamba, o negali taip būta, kad jinai tave ne prakeikė, o tiesiog tau įkalbėjo? Nu kai karksi karksi karksi, ir finale pati patiki, kad taip yra?

Nors po teisybei, aš, žmogus neprietaringas, irgi buvau su tokia mergina susidūrus... Na, čia tema ne apie tai, bet tiesiog negaliu sakyt, kad taip negali būt... g.gif

O klausyk, neitų su ta bobute pašnekėt, kad JINAI atsiimtų tą visą, ką? Pasakyk, bobut, man vat taip yra, sunku man vienai, sakyk, tu geriau mane užkeik, kad aš gerą, ištikimą vyrą sutikčiau, o ne kad jokio... A?

Pasimelsiu smile.gif Tikrai smile.gif Niu tikrai noriu, kad baigtum taip pergyvent. Kai pagalvoji, kodėl būtent tau?..
Atsakyti
O man idomu butu del kokios priezasties ta tavo bobute taip sneka?
Atsakyti
ji galvoja, kad vyrai sukelia moterims skausmą ir nutarė mane nuo to apsaugoti. ji žolininkė. turi daug žinių ir yra stipri. tik deja jos sugebėjimai naudojami nelabai geriems tikslams. bet dabar pradedu suvokti, kad problema ne prakeikime, o manyje, mano egoizme.
Papildyta:
QUOTE(Night @ 2006 02 27, 11:28)
Shiduh, Be Dievo valios jokie prakeikimai neturi galios. Melskis tu pati ir bus tau atsakyta reikiamu metu smile.gif


tu neteisi, dievas nieko nebaudžia ir neprakeikia. dievas - tai begalinė meilė ir gėris. žmogus baudžia pats save.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 14:18)
tu neteisi, dievas nieko nebaudžia ir neprakeikia. dievas - tai begalinė meilė ir gėris. žmogus baudžia pats save.

Niu gal baksteli biskutuką, kad galvot pradėtum smile.gif kaip sako, įmetė į balą, kad plaukt išmoktum smile.gif Betgi ne dėl blogo...

Davai peršnekėk su bobule savo. Kad atsiimtų. O jei ne - nebendrauk ir stenkis iš galvos mest... Ką?
Atsakyti
ne Noa. dievas niekada nebaudzia. baudžia tik žmogus pats save, priešindamasis dievo valiai ir nenoredamas gyventi pagal jo dėsnius.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 14:04)
ne Noa. dievas niekada nebaudzia. baudžia tik žmogus pats save, priešindamasis dievo valiai ir nenoredamas gyventi pagal jo dėsnius.

nesamone.baudzia, ir dar kaip.baudzia gerus zmones, kurie dorai gyvena ir niekam nieko blogo nepadare. bash.gif protest.gif aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 15:04)
ne Noa. dievas niekada nebaudzia. baudžia tik žmogus pats save, priešindamasis dievo valiai ir nenoredamas gyventi pagal jo dėsnius.

Tai daba man melstis, kad tu savo antrą pusę galų gale sutiktum, ar kad nustotum save ėst, ką, ožka? smile.gif

O kita vertus, ne viskas, ką mes suvokiam kaip bausmę, yra bausmė. Pvz. mano mažius labai nenori purkštis vaistų nuo slogos į nosį. Jam tai nelaimių nelaimė. Bet tai juk ne bausmė. Tai gydymas smile.gif Nu ir su Dievuliu panašiai...
Atsakyti
Noa:)))) tu kaip visad, bet kokį rukną pralinksmintum.

Alabama, suprantu, kad sunku suvokt, kad savo poelgiais baudžiam patys save ir kad nėra ko dėl to kaltinti.

Dievas nebaudžia - nes Dievas tai MEILĖ. o meilė negali skaudinti ar bausti, nes tuomet tai nebe meilė, o tik egoizmas.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 15:07)
Noa:)))) tu kaip visad, bet kokį rukną pralinksmintum.

Alabama, suprantu, kad sunku suvokt, kad savo poelgiais baudžiam patys save ir kad nėra ko dėl to kaltinti.

Dievas nebaudžia - nes Dievas tai MEILĖ. o meilė negali skaudinti ar bausti, nes tuomet tai nebe meilė, o tik egoizmas.

tai kodel dievas nuzude mano dvynukus?
Atsakyti