Įkraunama...
Įkraunama...

Maldos galia

QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 16:31)


Ta stulbinanti žodžio galia.
Nesvarbu ar ši tema tikra ar išgalvota, bet tokia puiki proga pakalbėti apie amžinas vertybes.
Atsakyti
Ametista, o gal tu tiesiog šitos temos neskaityk. iš tikrųjų koks gi tau skirtumas ji bus ar ne.

Karbyne, niekada negrasinau, pajuokavau, gal negražiai, bet nesitikėjau, kad kažkas į tai pažiūrės rimtai. žmogui neįmanoma padėt pereit jo skausmą, jeigu jis pats to nenori. viską, ką sakau, sakau iš savo patirties. ir senesnės dalyvės manau gerai atsimena kokį skausmą ir pyktį savyje laikiau.
tu mane deja visiškai neteisingai supranti šiuo atveju. o gal aš neteisingai parenku žodžius.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 27, 16:45)
Nesuprantu šitos temos, shiduh... ir bandau tikėt ir jaučiuos išdurinėjama ir nežinau kuris jausmas stipresnis...  unsure.gif

Kita vertus kai žmogui skauda, ne Dievo nekaltumą reik įrodinėt , o padėt kažkaip pereit per tą skausmą... toks Dievo "veikimo principas" - padėt pereit per kančią, o ne būt žodžiais įrodinėjma meile.

Ir tikrai tikiu, kad malda turi galią, bet malda ne fokusas, kai sukalbėjus burtažodį gauni visko "pagal katalogą"...
- joks žmogus Dievui nėra priemonė, kad kažką paauklėtų ar kažką įrodytų, nes tokiom nesąmonėm ir holokaustą ir bet kokį kitą genocidą pateisint galima.
Dievas mąstymą keičia keisdamas žmogaus širdį, o ne žudydamas jam brangius žmones  doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

shiduh, oi ir man kazkaip sunkiai isimena,lengviau buvo su anuoju niku biggrin.gif

mano mociute, jau iskeliavusi..., labai panasiai kalbedavo man. Is pradziu emiau i galva, o poto, dzin man. Kalbek ka nori. Juolab, ypatingai dabar pagalvoju- visi kas siuncia man blogybes, tegu gryzta jos jums atgal. ir vsio-kaip toj patarleje, kasi kitam duobe ir pats i ja ikrisi...
Taigi, negalvok apie tai,stenkis apie tai negalvot. nepasakok jai draugauji tu ar ne. ir t.t.
TEVAS vienintelis tvarko tavo gyvenima, jeigu tik leidi JAM tai daryti ir pasiklaiuji juo. JIS niekad neduoda sunkesnes nastos, nei kad tu negaletum jos pakelti.IR...JIS visada padeda zmogui nesti, jo gyvenimo kryziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 02 27, 16:55)
1.Karbyne, niekada negrasinau, pajuokavau, gal negražiai, bet nesitikėjau, kad kažkas į tai pažiūrės rimtai.
2. žmogui neįmanoma padėt pereit jo skausmą, jeigu jis pats to nenori. viską, ką sakau, sakau iš savo patirties. ir senesnės dalyvės manau gerai atsimena kokį skausmą ir pyktį savyje laikiau.
3. tu mane deja visiškai neteisingai supranti šiuo atveju.

1. Nugi kad ir nežiūrėjau rimai - išvis labai patiko įdėja kurti atšokančias gumines sauskelnes su marieana.
2. Sutinku ir pritariu, bet pakaltinamas tas, kuris būdamas šalia kenčiančio niekuo net nebando padėt.
3. Tu mane musėt irgi (tik kuriuo atveju nežinau unsure.gif )- užtat bent šitoj (nesusikalbėjimo tongue.gif ) vietoj susikalbam .
4. .... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2006 02 27, 16:56)
JIS niekad neduoda sunkesnes nastos, nei kad tu negaletum jos pakelti.IR...JIS visada padeda zmogui nesti, jo gyvenimo kryziu 4u.gif

Va, dėl šios vietos tai norėčiau padiskutuoti, nes stebėjimai rodo kitką. Kiek yra "gyvenimo kryžių" pasilengvinusių žmogelių, kuriems stogas nuvažiavo nuo patirties. Neša toliau savo kryžių, nebežinodami nei kas jie tokie nei kur jie yra.
Kryžiaus nešimas- tai toks neveiklumo ar susitaikymo kelias?
Ir tą gyvenimo naštos rolę šiuo atveju atlieka blogo linkinčiosios burtai.
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2006 02 27, 16:56)
JIS niekad neduoda sunkesnes nastos, nei kad tu negaletum jos pakelti.IR...JIS visada padeda zmogui nesti, jo gyvenimo kryziu 4u.gif

Šita frazė vienu laiku įkvėpdavo, kitu keldavo prieštaringus jausmus (kad ir dabar) - nes pernelyg lengvai painterpretavus taip ir gaunas, kad Dievas tarsi sumano "pažaist" žmogum, kankina tarsi pažiūrėdamas kiek anas gali pakelti, o kai jau nebegali - tada padeda....Ne bet kurioje situacijoje ją ištarus, ji yra prasminga schmoll.gif , nes kartais suskamba kaip bandymas "pateisint" sadistą. Blogis ne iš ano rankų (jei būt iš jo - tada taip išeitų, kad Dievas didžiausias pasauly žmogžudys ir t.t.), kitas klausimas - kodėl Dievas jį leidžia patirt (ne siunčia patį blogį)... ale aš neatsakysiu...tas ir yra vadinama kančios paslaptis. Kaip rašo katekizme - naktis, kurioj nieko nematai, bet žinai kad per ją esi vedamas to, kuris žino kur eit. Na čia apytiksliai .
Atsakyti
Skaičiau aš šitą temą, skaičiau, rašiau rašiau... Iki dvynukų. Paskaičiau, pavėpsojau ir užverčiau - nu neradau žodžių. Gal kas nors kada nors gali į tokius dalykus žiūrėt iš atstumo ir įžvelgt jų pedagoginę prasmę, bet aš negaliu. Persiprašau, aš ribotas žmogus, dviejų vaikų motina, bet va šitoj vietoj nežinau ką sakyt. Mano giliu įsitikinumu, vaikus prarast ar žino, kad jiems blogai yra didžiausia nelaimė, kokia žmogui gali atsitikt, netikiu, kad gali dar būt kas nors baisiau. Sako, kad neduota nešt to, ko nepaneštum - bet šūdą čia išfilosofuosi šitokioj vietoj.

Karbynės žodžiais remčiausi, jinai labai gražiai viską dėlioja. Nemoku taip. Ir Shiduh - gal palyginti su tokia nelaime, taviškė tau pasirodys visai menka? Eik, spirk bobutei subinėn ir psio...
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 27, 17:37)
Šita frazė vienu laiku įkvėpdavo, kitu keldavo prieštaringus jausmus (kad ir dabar) - nes pernelyg lengvai painterpretavus taip ir gaunas, kad Dievas tarsi sumano "pažaist" žmogum, kankina tarsi pažiūrėdamas kiek anas gali pakelti, o kai jau nebegali - tada padeda....Ne bet kurioje situacijoje ją ištarus, ji yra prasminga  schmoll.gif , nes kartais suskamba kaip bandymas "pateisint" sadistą. Blogis ne iš ano rankų (jei būt iš jo - tada taip išeitų, kad Dievas didžiausias pasauly žmogžudys ir t.t.), kitas klausimas - kodėl Dievas jį leidžia patirt (ne siunčia patį blogį)... ale aš neatsakysiu...tas ir yra kančios paslaptis.


butent, as ja pasakiau, zinodama, kad ji kelia daug labai preistaringu jausmu..ar tai blogai? neapsiimsiu spresti.
Vieniem ji prie sirdies, daug atrodanti, pasakanti, nuraminanti ar kaip kitaip paguodzianti, o kitiem- absurdu absurdas...
Tiesiog, manau kiekvienam savas supratimas. Cia ne sado-mazo, cia esme tame, jog zmogus niekad nera vienas, nei dziaugsme nei kancioje.
ok, galima vietoj kryziaus pasakyti lemtis, ar taip bus geriau?
Kaip sakant, skausme kiekvienas renkasi savo kelia-neveiklumo,susitaikymo, o gal aktyvumo ir kabinimosi i gyvenima toliau...vel...kiekvienam savo.
Ir vel neapsiimsiu spresti, kas ta role nulemia apsprendzia, itakoja. Tiesiog, tai buvo mano nuomone ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2006 02 27, 17:46)
Sako, kad neduota nešt to, ko nepaneštum - bet šūdą čia išfilosofuosi šitokioj vietoj.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif

taip vat kad mazia cia kur nueisi sioje vietoje, nebet po grynas lankas pabraidzioti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 02 27, 17:24)
Nes, matyt, tau to reikėjo. Kad tavo mąstymas pasikeistų.

Nu jau kaip lengva vartyt pačiai nepatyrus, tai ne tas žodis. Kai tai liečia kitus. Vat paėmei, sudėliojai, jau kaip faina, negaliu, viskas karmiškai, lazarevas ploja. Čia, žinok, apie žmones kalba, jei nepastebėjai. Ir iš viso, tokioj vietoj geriausiai pasisako arba labai dvasingi, arba patyrę tai, apie ką kalba. Vnz. išmanantys. O neišmanantiems geriau patylėt. Vietoj to, kad nusipezėjus, tono nereguliuojant...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 02 27, 17:54)
Nu jau kaip lengva vartyt pačiai nepatyrus, tai ne tas žodis. Kai tai liečia kitus. Vat paėmei, sudėliojai, jau kaip faina, negaliu, viskas karmiškai, lazarevas ploja. Čia, žinok, apie žmones kalba, jei nepastebėjai. Ir iš viso, tokioj vietoj geriausiai pasisako arba labai dvasingi, arba patyrę tai, apie ką kalba. Vnz. išmanantys. O neišmanantiems geriau patylėt. Vietoj to, kad nusipezėjus, tono nereguliuojant...


drinks_cheers.gif
oi Noa, tavo posto tonas, kaip tavo avataras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mjk @ 2006 02 27, 17:49)
ok, galima vietoj kryziaus pasakyti lemtis, ar taip bus geriau?

Nežinau ar geriau bigsmile.gif Tiesą sakant man toj vietoj visai ne tas žodis kliūva. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2006 02 27, 17:58)
Nežinau ar geriau  bigsmile.gif Tiesą sakant man toj vietoj visai ne tas žodis kliūva.  ax.gif


tavaji posta citavau, isreiksdama pritarima, + atsakinejau i kita posta ax.gif
Atsakyti